Що заважає Вам схуднути? (Тест) – Популярні статті – Дієтологія – Енциклопедія –

Що заважає Вам схуднути? (Тест) – Популярні статті – Дієтологія – Енциклопедія – Що заважає Вам схуднути? (Тест)

Чим калорийнее Ви харчуєтеся, тим більше вірогідність того, що ваша вага буде вище норми. З фізіологією не посперечаєшся. Але найчастіше, ми їмо начебто як завжди або навіть менше ніж зазвичай, а зайві кілограми все одно звідкись з’являються. Обчислити «ворога» вашої талії допоможе тест.

Прочитайте питання і виберіть той варіант відповіді, який вам підходить. Кожному відповіді відповідає буква. Підсумуйте кількість однакових букв: яких виявиться більше – той варіант відповіді вам підходить.

Щоб не підраховувати результати вручну, можна цей же тест пройти тут – http:///budzdorova/ tests/52 /

Питання тесту:

1. Які продукти ви віддаєте перевагу?

  салати, бутерброди, гамбургери – В низькокалорійні – Г ті, які не потрібно довго готувати – Б можу з’їсти все, що завгодно, аби було смачно приготовлено – Е досить часто мене тягне на солодке і жирне – наприклад, шоколад, чіпси, торти зі збитими вершками – Д мені все одно, що є – А

2. Як би ви охарактеризували свій апетит?

  хороший, але я з цим борюся – Г звичайний – А днем??поганий, а ближче до вечора стає прямо вовчим – Б на апетит не скаржуся – Д коли як: то хороший, то його немає зовсім – В все залежить від того, що на тарілці – Е

3. Закінчіть речення: «Основний прийом їжі у мене доводиться.

  . на першу половину дня » – сніданок і обід – В . на другу половину дня » – вранці їсти не хочеться, зате ввечері я наїдаюся, як слід – Б коли як – я просто ем, коли відчуваю голод – А я намагаюся повноцінно харчуватися три-чотири рази на день – Е протягом дня постійно я перекушують, а по-справжньому ем вже ввечері – Д я намагаюся взагалі не є – Г

4. Закінчіть речення: « Коли я їм, я.

  . глухий і німий » – Г . отримую задоволення від їжі » – Е . часто навіть не помічаю, що саме у мене на тарілці » – А . відчуваю почуття провини » – Б . часто дивлюся телевізор або читаю » – Д . думаю про те, чим буду займатися після їжі » – В

5. З якою швидкістю ви їсте?

  не знаю, напевно, з нормальною – А днем??повільно, ввечері швидко – Б дуже швидко, зазвичай не їду часу немає – В намагаюся їсти повільно, щоб відчути смак їжі – Г дивлячись що я їм – Д моя тарілка порожніє раніше, ніж у решти – Е

5. Останнім часом я часто відчуваю себе

  добре – Е нормально, тільки сплю погано – Б мляво, постійно хочеться спати – Д пригнічено, все валиться з рук – А все б нічого, якби не проблеми з травленням (печія / біль з животі / проноси / запори / метеоризм) – В слабкість, часто болить голова – Г

Результати тесту

А. Стрес. У тому, що ви не можете схуднути, винен стрес. Коли людина перебуває в стресі, у нього низький рівень ендорфінів, він перестає отримувати задоволення від життя і стає повністю залежним від їжі. Спробуйте взяти себе в руки, знайдіть альтернативу харчового задоволення. Займіться спортом, запишіться на курс масажу, ходите в лазню, сауну.

Якщо самостійно впоратися зі стресом не виходить, Вам допоможе програма доктора Мухіної ® «Антистрес» – підвищення рівня ендорфінів за допомогою рефлексотерапії.

Б. Неправильний режим харчування. Ви недоїдають в першій половині дня, коли організму потрібно «паливо», і переїдаєте в другій, коли у великих кількостях їжі немає необхідності. Спробуйте перебудувати режим харчування. І перестаньте, нарешті, їсти після шостої вечора! Запам’ятайте, в цей час доби їжа засвоюється таким чином, що в два рази швидше перетворюється в жир. Якщо ви з’їли 300 кілокалорій, то вони йдуть за всі 600.

Якщо самостійно скинути вагу не виходить, вам допоможе методика Золота голка ® Доктора Мухіної ® .

У . Фастфуд. Це не означає, що ви харчуєтеся в основному в Макдональдсах і Ростікс. Можливо, ви просто занадто швидко їсте. Справа в тому, що почуття ситості виникає не відразу, як тільки заповниться шлунок, а коли їжа починає перетравлюватися, і глюкоза надходить у мозок. Перекушуючи на бігу, ви переїдайте, самі того не помічаючи. Виділяйте на прийом їжі, як мінімум, півгодини і за порадою тибетських ченців, розжовуйте тверду їжу так, щоб вона набула текучу консистенцію.

Якщо самостійно скинути вагу не виходить, якщо важко перебудувати харчова поведінка, Вам допоможе методика Суперсережка ™ Доктора Мухіної за рахунок спеціальної моделі голки. Немає більш ефективного способу нормалізації харчової системи.

Г. Голод. Ви намагаєтеся схуднути і морите себе голодом, а результату все нема. Як же так? Справа в тому, що при схудненні в організмі йде ліполіз (розщеплення жиру), а для його здійснення потрібні ферменти. Вони не можуть синтезуватися з повітря, для цього потрібні жири, білки і вуглеводи. Якщо людина в потрібний час не дає їх організму, то ліполіз гальмується. Які – то продукти, дійсно, краще виключити з раціону: картопля, крупи, борошняне – солодощі. Все інше є можна і потрібно.

Якщо самостійно скинути вагу не виходить, якщо процеси катаболізму ліпідів протікають повільно, вам допоможе методика Чарівна сережка ® Доктора Мухіної ®.

Д. Неправильні смакові пристрасті. Швидше за все, основу вашого раціону складає жирне і солодке. І наше життя, на жаль, сприяє цьому перекосу в харчуванні. Людству ніколи не було доступно така величезна кількість вуглеводів: шоколад, печиво, булочки, чіпси, хот-доги. Звичайно, для роботи мозку солодке необхідно, але воно має бути дозовано. Якщо ви п’єте солодкий чай, то від цукерок краще відмовитися. Якщо самостійно скинути вагу не виходить, вам допоможе методика Золота голка ® доктора Мухіної ® в поєднанні з механорелаксотерапіей.

Е. Переїдання. Справа в тому, що у людини є фізіологічна особливість, так звані, фізіологічні ножиці – часовий проміжок між реальною повнотою шлунка і появою почуття ситості. Достатня кількість їжі вже потрапило в шлунок, але ми не усвідомлюємо, що наїлися, тому що відчуття насичення приходить пізніше – по мірі розщеплення отриманих поживних речовин і підвищення концентрації глюкози в крові. Щоб не було переїдання, за столу треба вставати з відчуттям легкого голоду.

Якщо самостійно скинути вагу не виходить (маса тіла не знижується), Вам допоможе методика Золота голка ® Доктора Мухіної ® у поєднанні з програмою «Антистрес».

На правах реклами