Що робити, якщо вага зупинився і не знижується? | Харчування за Монтіньяку Глікемічний індекс продуктів

Що робити, якщо вага зупинився і не знижується? | Харчування за Монтіньяку Глікемічний індекс продуктів Розберемося чому зупинився вага

Починаючи харчуватися за методом Монтіньяка, відчутні результати стають помітні вже через пару тижнів. Вага починає повільно, але вірно знижуватися.

Швидкість зниження ваги у всіх різна, все залежить від статі . чоловіки знижують вагу значно швидше, фізіологія у них така, їм ні народжувати, ні діток виношувати не доведеться, тому організм їх не налаштований на відкладання запасів.

Швидкість зниження ваги також залежить від стану підшлункової залози, віку, попередніх дослідів і експериментів з різними дієтами, від того, наскільки правильно застосовується метод, не допускаються чи помилки, загалом, факторів багато. < / p>

Так ось після кількох місяців плавного зниження, вага зупиняється і іноді перестає зменшуватися. Починається так званий процес стагнації ваги. Це нормальне явище, наш розумний і самоналагоджувальний організм звикає до нового режиму харчування і підлаштовується під нього.

У мене якраз такий період зараз, в останні два тижні, мій вага не змінився .

Коли я помітила, що більше не худну, вирішила пошукати рекомендації про те, що ж робити, якщо вага зупинився.

Що робити, якщо вага зупинився, і ти перестала худнути?

Ось яку відповідь знайшла я на офіційному сайті Мішеля Монтіньяка.

Питання 36

Применяю принципи 1 фази методу Монтіньяка в перебігу 4 місяців. Схудла на 8 кг на протязі перших трьох місяців, залишилося схуднути ще на 5 кг, але останні три тижні вага зупинився. Чому?

Відповідь

Після того, як швидко скинуті перші кілограми, абсолютно нормально, що Ваш організм потребує паузи, тому і сповільнюється ритм схуднення. Вам необхідно із завзятістю продовжувати, застосування методу, ваше схуднення обов’язково продовжиться через деякий час, але вже не з такою швидкістю, як у перші місяці.

Додаткові рекомендації:

-обмежте споживання свіжих молочних продуктів: молока, йогурту, сиру, що не зрілих сирів;

-влаштовуйте «легкі» вечері, наприклад, що складаються тільки з фруктів, але при цьому збільште обсяг сніданку та обіду наступного дня. Те, що Ви не з’їли на вечерю, розподіліть між сніданком і обідом.

Зверніть увагу: мова йде про те, що на новому етапі Вам необхідно розподіляти продукти харчування трохи інакше, але ні в якому разі не знижувати загальне енергетичне споживання їжі.

Ось такі рекомендації. Я пішла цих порад, молоко або йогурт залишила тільки на сніданок, до того ж зробила сніданок рясніше, на обід намагаюся теж їсти побільше, ну а на вечерю у мене тепер майже кожен день рибка або кальмари з овочами.

Влітку зовсім не складно влаштовувати собі смачні легкі вечері.

Також:

  • що робити щоб схуднути маленько
  • що робити якщо перестала худнути