Що приховують чаї для схуднення? > Я схудну!

Що приховують чаї для схуднення? > Я схудну! Що приховують чаї для схуднення?

На тему цієї статті мене наштовхнула історія моєї знайомої. Через тиждень вживання звичайного чаю для схуднення «Летюча ластівка», дівчина опинилася на лікарняному ліжку .

Чай для схуднення далеко не завжди нешкідливий. І виробники, і продавці розповідають не всю правду про його склад, механізм впливу, і тим більше про побічні ефекти і протипоказання.

Чаї для схуднення бувають різними

Деякі просто володіють проносним ефектом, інші покращують обмін речовин, деякі працюють тільки за рахунок невказаних у складі компонентів, таких як Сибутрамін, (саме такий чай пила моя знайома).

Оскільки тема досить цікава і неоднозначна, пропоную з’ясувати, що саме ховається за привабливою назвою «чай для схуднення».

Турбослім

    Сенни лист – 800 мг Вишні плодоніжки – 400 мг Кукурудзяні рильця – 400 мг Зеленого чаю лист – 250 мг Гарцинії камбоджійської екстракт – 100 мг М’яти перцевої лист – 50 мг
Розберемо складу чаю Турбослім детально?
    Лист сени . головний компонент чаю, досить ефективне проносне. Плодоніжки вишні . сечогінний і протизапальний засіб, (часто рекомендують при сечокам’яній хворобі нирок). Кукурудзяні рильця . жовчогінний і сечогінний засіб (слід застосовувати з обережністю тому що сприяє підвищенню згортання крові). Зелений чай, антиоксидант, але в такій кількості ніякого ефекту не надає. «Екстракт гарцинії камбоджійської» . магічний компонент чаю Турбослім. Не володіє ніякої доведеною ефективністю, тобто абсолютно, просто рослина з красивою назвою.

Резюме . чай для схуднення Турбослім має послаблюючу і сечогінну ефектом. Не більше, але й не менш.

Якщо у вас бувають запори, набряки, позитивний ефект від цього напою у вас буде.

Єдине, Турбослімом не потрібно зловживати, щоб втрата рідини не стала критичною. І щоб кишечник не звик до постійної стимуляції і не перестав працювати самостійно.