Що потрібно зробити, щоб схуднути? Найважливіше

Що потрібно зробити, щоб схуднути? Найважливіше. Працюйте, негри, працюйте! Сонце ще високо… Що потрібно зробити, щоб схуднути? Найважливіше.

Але перед тим як відповісти на сей животрепетне питання, хочу трохи повернутися до теми, яку порушив у минулий раз. Тоді я розповів про те, що перші результати мені принесли фізичні навантаження на відпочинку. Звідси запитання:

Чи обов’язково займатися спортом, щоб позбутися від лішего ваги?

Ні, зовсім не обов’язково. Більше того, кілька разів зустрічав в деяких джерелах інформацію, що це може бути навіть шкідливо, тому при фізичних навантаженнях ви витрачаєте більше енергії і відповідно більше їсте, щоб її відновити. Я з подібною думкою не зовсім згоден, але все ж, щоб схуднути ні до яких важких фізичних навантажень я не вдавався.

Що ж тоді найважливіше?

У споживанні солодкого і мучного доведеться себе обмежити. Власне навіть не так. Я ж не психолог, щоб обходитися з вами м’яко, а цинічна сволота. Солодке і борошняний з раціону необхідно виключити. Зовсім. У такому випадку результат ви побачите дуже скоро.

І це не тільки обмежить надходження шкідливих речовин в організм. Після цього я перестав постійно щось жувати, особливо на роботі, де постійно була купа солодощів для гостей. Прийом їжі розділився на 3 чітких фази: сніданок, обід і вечерю.

Адже печеньку більше не можна – солодке і борошняне, шоколадку, яку я влегкую з’їдав за один присід не можна – солодке, бутербродик не можна – борошняне.

речі, для мене цього виявилося не так вже й складно. По кранах мірою поки куди легше, ніж знайти час для фізичних вправ.

А чи потрібен взагалі спорт, ти ж сказав, що ні?

Щоб просто схуднути – точно не потрібен, це я перевірив на собі. А от щоб отримати пропорційне, красиве, здорове тіло зарядки по 15 хвилин на день явно не достаочно. Хоча скинувши вагу, і її стало робити простіше, замість 25 віджимайтеся я тепер роблю 70. Але це – так, щоб при сидячому способі життя спина не боліла.

Наступного разу розповім про подальші кроки, а також про те, як все-таки повернути трохи мучного в наше життя. Цікаво? А отримувати оновлення мого блогу ви можете через RSS або На E-mail.

Усі записи з міткою «як схуднути»:

Також:

  • що потрібно зробити щоб схуднути