Що потрібно пити, щоб схуднути?

Що потрібно пити, щоб схуднути? Що потрібно пити, щоб схуднути?

(голосів: 3282)

Як вже багато разів підкреслювалося, схуднення – це дуже трудомісткий процес, завдовжки в ваше життя, особливо, якщо ви схильні до повноти. Це має куди більше плюсів, насправді, адже здорова людина в більшості випадків і живе в рази довше. А тримати себе у формі без здорового харчування себе навряд чи вийде. Ось вам така проста ланцюжок залежностей. Нерідко можна побачити питання про те, що потрібно пити, щоб схуднути? Давайте ми поговоримо на тему і вирішимо, чи можна це в принципі зробити.

Для того, щоб ефективно схуднути за допомогою рідини – є два шляхи. Один з них – простий, другий – складний. Для якнайшвидшого позбавлення від зайвої ваги і придбання красивих форм, вам достатньо почати вживати самі міцні спиртні напої, в ідеалі – горілку, бирло, коньяк. Пиво, яга та інші помиї не підійдуть – вони недостатньо виснажують організм і мають багато побічних компонентів, які будуть стопорити процес скидання ваги.

Чому алкоголь, запитаєте ви? А ви коли-небудь вдивлялися в алкашні, що товпиться у дрібних магазинчиків? Придивіться до них: хіба це не те, до чого ви прагнете? Ідеальні форми обличчя, ні краплі жиру, підтягнуті вилиці, ідеальна фігура, де видно навіть кістки. Всього цього вони добилися завдяки постійному вживання алкоголю: а чим гірше ви?

Сподіваюся, ви вже зрозуміли, що потрібно пити, щоб схуднути в максимально короткі терміни з максимальною ефективністю. Сподіваюся, немає великої необхідності вдаватися в подробиці виснаження організму: це і так очевидно. Додам лише, що якщо додати сюди пачку сигарет в день – результат буде ще швидше і краще.

Для тих, хто дочитав до цього моменту, є і інший шлях: що потрібно пити, щоб схуднути на рідини з ефективністю? Потрібно замінити все, що ви п’єте на воду і кефір. Як бачите – все просто. В обов’язковому порядку перестати пити чай з цукром, кава виключити з раціону зовсім. Суворо забороняється таке:

    Фарбована вода начебто кока-коли та інше Пакетоване соки Чаї з пляшок

Все це в тому чи іншому вигляді і в певних кількостях вживає майже кожна людина. Це дуже шкідливо для здоров’я і відмінно впливає на зростання вашої маси, попутно знищуючи вас зсередини.

З рідин можна пити наступне і в таких кількостях:

    Звичайна вода (можна з газами) Мінеральна вода Молочні продукти – питні йогурти, кефір, молоко, кисломолочні продукти Чай – краще всього зелений, 1-2 кухлі в день без цукру

Необхідно звести до мінімуму вживання цукру: перестати додавати його в чай??і є різного роду цукерки, шоколадки та інші продукти, що мають вельми сумнівну цінність. Виконання цих простих рекомендацій, зазначених ваше, є частиною загального комплексу, який потрібно виконувати для скидання маси. Заміною лише рідини особливого результату не досягнеш.

Також:

  • що потрібно пити для дієти