Що їсти після очищення кишечника, очищення кишечника продуктами

Що їсти після очищення кишечника, очищення кишечника продуктами Природне очищення кишечника продуктами харчування

Комплексне очищення організму починається з кишечника. Способів тому – безліч, проте їх спільною рисою є перегляд свого раціону, який посприяє налагодженню роботи ШКТ, інакше толку буде зовсім небагато. Тому питання про те, що є після очищення кишечника, достатньо важливий. До речі, багато методи засновані не на клізмах і прийомі проносних препаратів, а саме на організації харчування, дозволяючи провести природне очищення кишечника продуктами. Багато фахівців віддають перевагу саме такому, натуральному способу, вважаючи, що для здорової людини цього буде достатньо.

Розроблено спеціальне харчування для очищення кишечника, куди в основному входить легко перетравлюється їжа – вироби з цілісного зерна (хліб, каші), свіжі овочі і фрукти. Важливо насичення організму клітковиною, яка не перетравлюється і допомагає «виштовхнути» назовні все, що зібралося в кишечнику. Харчування для очищення кишечника виключає з раціону білий хліб, різні вироби з білого борошна, сири, горіхи, копчено-ковбасні вироби, картопля, банани. Наведемо конкретні рецепти, які допоможуть провести очищення кишечника продуктами.

Очищення кишечника яблуками

Такий метод, як очищення кишечника яблуком, можна назвати самим простим і доступним. Суть його в заміні першого сніданку яблуками. Рекомендується з’їдати 2-3 штуки одного сорту. При підвищеній кислотності шлунка краще брати солодкі сорти або запікати яблука в духовці. Наступний прийом їжі має бути не раніше, ніж через 3 години, на цей же час слід утриматися від кави і чаю. Подібне очищення кишечника яблуком має проходити протягом 2-х тижнів.

Очищення кишечника родзинками

Очищення кишечника родзинками, сінної і препаратом з шипшини «Холосас» також використовується і для очищення печінки. Перш ніж приступати до нього, слід ще раз уважно оцінити своє харчування: мінімум «швидких» вуглеводів, жирної і гострої їжі. 200 г родзинок кип’ятять у склянці води, туди ж додають пакетик сени. Проціджують і вливають 250 мл «холосас». П’ють на ніч по півсклянки. Повторимося: очищення кишечника родзинками зачіпає і печінку, тому будьте обережні і уточніть протипоказання.

Очищення кишечника овочами

Можна приготувати досить смачний салат для очищення кишечника зі свіжих овочів. 3 частини капусти, по 1 частини буряка і моркви нашаткувати і пом’яти руками до виділення соку. Не солити, заправити можна лимонним соком або рослинним маслом (Не оливковою!). Салат для очищення кишечника їдять протягом тижня на ніч – замість або після вечері в будь-якій кількості. Головне, більше нічого в це вечір не їсти.

Ефективне очищення кишечника вимагає, як вже було сказано, правильного харчування. Не забувайте про нього ні до проведення курсу, ні після. Безпосередньо після процедури перевагу слід віддавати цільнозерновим пісним каш, овочам, можна дозволити собі дієтичне м’ясо, приготоване на пару. Якщо ви вже знаєте, що є після очищення кишечника, поцікавтеся у лікаря, які препарати вам пити – адже може виявитися необхідним відновити мікрофлору, а для цього знадобляться кошти з біфідо-і лакто-бактеріями.

Також:

  • продукти для очищення кишечника