Шейпінг відгуки: закони правильного шейпінг харчування

Шейпінг відгуки: закони правильного шейпінг харчування Шейпінг відгуки: про закони правильного харчування для швидкого і довгострокового ефекту

Всі ті жінки, які хочуть зробити свою фігуру більш привабливою, рано чи пізно починають займатися шейпінгом. Серед чималої кількості тих, хто вибрав саме цей вид занять, є представниці прекрасної статі, які регулярно залишають шейпінг відгуки про тренування, втрачених кілограмах і целюліті. Чому ж сучасні жінки вибирають саме шейпінг?

Більше, ніж просто спорт

Заняття шейпінгом і заняття спортом – не одне і те ж. Шейпінг більш підходить тим, хто разом з фігурою хоче змінити і свій спосіб життя, поміняти світогляд. Рятуючись від зайвих калорій, жінка може також позбутися і від хронічних захворювань, і від поганого самопочуття.

Кожне тренування – комплекс вправ, яким передує хороша розминка. В ході занять, інструктор дає поради, які допомагають пересилити себе і впоратися з різного роду рухами. Крім того, тренер також стежить за вашими фізіологічними показниками (пульс і дихання). Спираючись на результати, він може порадити вам додати / відняти темп, продовжити / закінчити тренування.

Правильне харчування до і після тренування

Шейпінг харчування – один з найголовніших чинників, на який варто спиратися під час занять. Існують певні правила харчування, яких завжди потрібно дуже строго дотримуватися. Справа в тому, що саме в ході заняття ви запускаєте так званий механізм витрачання жирів. а після тренування дуже важливо не навантажити своє тіло новими калоріями. Правильно харчування – своєрідна шліфування вашого тіла зсередини.

З чого почати день? Якщо порівнювати фітнес і шейпінг, то в ракурсі правил харчування – це дві абсолютно різні системи. Для шейпінгу підвищене вживання білка загальмовує схуднення і призводить до росту м’язів. Погодьтеся, м’язи не зроблять вашу фігуру більш жіночною. Якщо ви, наприклад, вирішили сьогодні зайнятися шейпінгом для схуднення. відмовтеся від молочних продуктів, м’яса та яєць. Згідно шейпінг відгуками про харчування, потрібно також обмежити себе у вживанні горіхів, сої та бобових.

Після шейпінгу. Правильне шейпінг харчування – фрукти і овочі (60% денного раціону), обмеження в жирній їжі. Повністю забороняється вживати майонез і будь-яку випічку, крім чорного хліба. Одна чайна ложка меду і шматочок гіркого шоколаду – все, що дозволено з солодкого. У день ви можете з’їсти 60 р. сиру і 2 яйця, 60 р. м’яса і стільки ж сиру.

Катаболические & анаболічні тренування

Шейпінг може бути направлений на зниження ваги (катаболічні тренування) і на його збільшення (анаболічні тренування).

У першому випадку рекомендується:

    виключити цукор, що входить до складу тієї рідини, яку ви п’єте протягом дня вживати більше рослинних білків і овочів за 2-3 години до тренування, тваринних білків – за 5 годин до тренування використовувати щадну готування їжі не їсти протягом 3 годин після тренування, пити багато рідини без цукру через 3 години їсти більше фруктів, овочів і ягід з енергетичною цінністю не більше як 100 ккал виключити спеції, прянощі

У другому випадку рекомендується:

    дотримуватися регулярний і правильний режим харчування приймати пишу за 2 години до тренування харчуватися 6-8 разів на день поєднувати вживання овочів і фруктів з їжею тваринного походження вживати більше вітамінів

Запам’ятали? Перечитайте ще раз або запишіть. Згідно шейпінг відгуками і рекомендаціям фахівців, саме такий раціон, в поєднанні з шейпінг-тренуваннями, допоможе вам відкоригувати фігуру, позбавитися від ряду хронічних захворювань, поліпшити самопочуття, стати не тільки красивою, але і впевненою. Дерзайте!