Шеф-Кухар Однокласники

Шеф-Кухар Однокласники Дієта клініки Майо

Не можна вживати ніяких алкогольних напоїв, оскільки це порушує процес усунення жиру з організму. З дієти потрібно зійти хоч би за 24 години до вживання будь-якого алкогольного напою. Призначені ліки приймати можна.

Основу дієти складає «суп, що спалює жир». Є цей суп треба щодня – так часто і так багато, як вам хочеться. Чим більше ви його з’їсте, тим більше кілограмів скинете.

При точному дотриманні дієти за тиждень ви повинні скинути від 4,5 до 8 кг. Дуже важливо, щоб ті продукти, які рекомендуються дієтою, ви їли саме в ті дні, в які їх потрібно їсти. Якщо протягом тижня ви втратили 7 кг і більше, потрібно зробити перерву в дотриманні дієти на 2 дні. Продовжити її ви зможете в будь-який час. Не їжте суп поза дієтою!

Вдаватися до семиденної дієти можна так часто, як вам хочеться. Якщо ви її перервали, починайте знову з першого дня.

Всього лише за сім днів ви станете легше, як мінімум на 4,5 кг, а можливо, і на всі 8 кг. Ви відчуєте прилив енергії і здоров’я. Додержуйтеся дієти стільки часу, скільки будите відчувати позитивну динаміку в своєму фізичному і моральному стані.

Рецепт спалює жир супу:

    6 середніх цибулин, помідорів (можна консервованих), 1 невеликий качан капусти, 2 зелених перцю, 1 пучок селери, 2 кубика овочевого бульйону.

Приготування:

Поріжте овочі на дрібні або середні шматочки і залийте водою. Приправте сіллю, перцем і, якщо хочете, каррі або гострим соусом. Кип’ятите на великому вогні 10 хвилин, потім зробіть маленький вогонь і продовжуйте варити, поки овочі не стануть м’якими.

Цей суп можна їсти в будь-який час, коли ви голодні. Їжте його стільки, скільки хочете. Суп не додає калорій. Наповніть ним вранці термос, щоб прихопити з собою, якщо протягом дня ви будите перебувати поза домом.

Однак не слід харчуватися виключно цим супом. Раціон необхідно поповнювати і іншими компонентами.

День перший. Суп і фрукти.

Ви можете, є будь-які фрукти, окрім бананів. У динях і кавунах менше калорій, ніж у більшості інших фруктів. Їжте тільки суп і фрукти. Як пиття можете використовувати непідсолоджений чай або кава (без молока), журавлинний сік або воду (води – якомога більше).

День другий. Суп і овочі.

Можете є всі овочі, які хочете (сирі, свіжі або консервовані). Допустима і листова зелень. Їжте все це з супом, поки не насититеся. Тримайтеся подалі від сушених бобових, зеленого горошку і кукурудзи.

Під час обіду цього дня можна з’їсти печену картоплю з маслом. Не їжте ніяких фруктів. Пийте воду.

День третій. Суп, фрукти і овочі.

Їжте суп і всі овочі і фрукти, які хочете, виключивши тільки печену картоплю. Пийте воду. Якщо ви дійсно протягом 3 днів повністю дотримувалися дієти, то цілком могли втратити до цього часу 2,5-3 кг.

День четвертий. Суп, фрукти і овочі, включаючи банани і зняте молоко.

Можна з’їсти 3 банани і випити так багато води, скільки вийти, паралельно з супом. Їжте так багато супу, свіжих овочів і фруктів, скільки вам хочеться, але бананів тільки 3.

День п’ятий. Яловичина і помідори з супом.

Можете з’їсти 300-800 г яловичини або банку консервованих помідорів (або тільки свіжих – скільки хочеться). Хоча б раз на день з’їжте суп.

День шостий. Яловичина і овочі (особливо листові) плюс суп.

Яловичину і овочі їжте досхочу. Якщо у вас є бажання, можете з’їсти 2 або 3 біфштекси і всі зелені листові овочі, які хочете, але ніякої печеної картоплі. Пийте воду.

День сьомий. Коричневий рис, фруктовий сік, овочі і суп.

Сьогодні ви можете їсти коричневий (необдірний) рис, непідсолоджений фруктовий сік і овочі. Рис можна додати до супу, а можна до рису додати овочі – різані цибулю і помідори, цвітну капусту. Чи не забороняється приготувати овочі з каррі. Пийте воду.

До кінця сьомого дня, якщо ви строго дотримували дієту, ви втратите від 4,5 до 8 кг.

Категорично заборонені: хліб, алкоголь, газовані (шипучі) напої. Нічого не можна смаженого або готувати з додаванням жиру.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

Строго дотримуйтеся рекомендацій на кожен день. Не допускайте жодних відступів і фантазій. Зважуйтеся вранці. Їжте суп кожного разу, як тільки ви починаєте відчувати голод. Будьте обережні з маслом – його можна вживати тільки раз на тиждень з печеною картоплею. Ретельно прибирайте з м’яса весь жир. З птиці знімайте шкуру.

Автор: Шеф-Кухар Однокласники