Шарик за вухом. Симптоми, лікування кульки за вухом

Шарик за вухом. Симптоми, лікування кульки за вухом Шарик під мочкою вуха

Може бути кілька причин появи кульки за вухом. Як правило, це не страшно! Але, в будь-якому випадку – це хвороба чи застуда. Вона (хвороба, застуда) буває у 3-х випадках:

Перший випадок (найвірогідніший).

Шарик за вухом (на задній стороні мочки вуха, поряд з Хрящиком) може бути постійно, а може час від часу запалиться, а потім проходить. І те й інше – не смертельно! По початку, ця кулька схожий на звичайний прищ (акне). але це зовсім інше. Він може видавлюватися, а може і не видавлюватиметься. Якщо ви відчуваєте ущільнення – це жировик (атерома). Як правило, він не турбує.

Атерома (жировик) – це ретенційна кіста сальної залози. Причина появи кісти – закупорка протоки і розтягнення капсули залози. У цьому випадку абсцедування (нагноєння) залози немає, тому з лікуванням можна почекати. Але для повного зникнення цієї кульки, вам потрібно оперативне вилущування кісти разом з оболонками. Хірургу, це не доставить багато роботи! Дане захворювання лікується тільки оперативно, проводиться під місцевою анестезією, займає не більше 15-20 хвилин. Найбільш оптимальним є радіохвильової спосіб видалення. Ідіть до ЛОРа. Він може направити вас до хірурга.

Є і не 100% лікування жировика (атероми), наприклад, можна піти до косметолога, який введе спеціальну рідину у жировик і вона поступово рассасет його, або народна медицина – лікування жировика рослиною алое. Для цього вам потрібно три тижні прикладати шматочок рослини, після чого жировик розкриється. Потім, потрібно видавити гній в кілька прийомів – за три дні. Можна лікувати “Зірочкою” – Те ж саме. Головне не лякатися, що він запалиться і почервоніє – так і має бути.

Не забувайте! Лікування жировика (атероми) народними засобами – це лише тимчасове усунення проблеми.

Іншими словами, кулька під мочкою вуха – це звичайна застуда. Зазвичай ця кулька рухливий і сам проходить. Дуже часто, одночасно з ним вискакує і герпес. Коли все нормально в організмі (чи не забиті лімфовузли на шкірі, кишечник працює, по-жіночому нічого не турбує), то нічого набухати і вискакувати не буде.

Може бути одна кулька в одній мочці вуха, а може і два (а то й більше). Видавлюється скоріше не гній, а жирові скупчення. Нагноівшіеся атерома може прорватися, і тоді з фістули виділяється гнійна маса (жирові накопичення). Зазвичай кульки за вухом розсмоктуються самі по собі, але при новому захворюванні (застуді) можуть знову з’явиться причому і в укрупнених розмірах або в збільшеній кількості. Треба просто звернути увагу на своє здоров’я, якщо є простудна хворість – підлікуватися і почекати, коли ці кульки самі пройдуть.

Другий випадок (дуже рідкісний).

У підлітковому віці (до статевого дозрівання) у дитини може з’явитися це ущільнення (кулька під мочкою вуха). Це явище носить назву (діагноз) – атерома вушної раковини. Вона не турбує, але поступово може збільшуватися в розмірі. У такому випадку необхідна операція, інакше це новоутворення може вирости розміром з ще одне вухо.

Третій випадок (майже не зустрічається).

Якщо у вас був секс без презерватива. або, під час якого презерватив порвався і в скоре після цього з’явився маленький кульку за вухом, вискакує герпес, прищі, погіршився стан здоров’я – це серйозний привід для обстеження у лікаря ннфекціоніста на СНІД (ВІЛ). Після цього слід застосувати Читати далі > Вставте цифру 9 >

Зберегти в блокноті:

Також:

  • гулька за вухом
  • кулька за вухом
  • гулька мочці вуха
  • Ґулька в мочці причина
  • кулька за вухом причини
  • кулька за вухом в дитини
  • дитини закапли хьюмер сопали побигли вухом може таке бути
  • Гулька на раковині вуха дитини
  • гулька за мочкою вуха
  • гулька за вухом у підлітка