Секрети схуднення Юлії Началова

Секрети схуднення Юлії Началова Секрети схуднення Юлії Началова

Опубліковано 07.12.2012

Це сьогодні Юлія Началова струнка красуня, яка в гармонії зі своїм внутрішнім світом. А були ж в її житті моменти, коли вона була через схуднення на межі життя-смерті. У 23 роки лікарі поставили їй діагноз анорексія, і лише їх допомогу врятувала співачку. Нічлава зізнається, що скинула 25 кг через сильний стрес, спровокованого розлученням. Благо, коли важила трохи більше 42 кілограма, їй допомогли зупинитися. Адже, за її словами, не могла вже навіть воду пити.

Співачка зізнається, з тих пір стала розумніші, перестала приймати все так близько до серця. Навіть дозволила собі під час вагітності поправитися на 35 кілограм. Зізнається, що під час очікування дитини їла все, чого хотілося, навіть категорично заборонені продукти, від яких швидко поправляються – солодке і борошняне. Що потім не зможе відновити форму – не боялася. Адже стала мудрішою, а головне – виробила для себе систему правильного харчування, яка допомогла повернути ідеальний вагу через рік після пологів. Ось деякі принципи Юліного харчування після пологів:

    обов’язковий щільний сніданок – омлети, різноманітні овочі, тости з курячою печінкою; обід – легкі гарбузове, курячі, грибні супи; після 18.00 співачка намагається не їсти, але якщо дуже хочеться, то балує себе різними ягодами, тостом або кефіром.

Юлії Началова дуже подобається система дрібного харчування, але дотримуватися її вона не може через складний графіка роботи. В Америці співачка періодично проходить детокс-програми – очищає організм. Для цього кілька днів вона п’є приготовані фахівцями фруктові та овочеві соки, які не тільки чистять організм, але і допомагають схуднути на 2-3 кілограми.

Співачці дуже подобається Америка. Вона каже, що там дуже доступна інформація про продукти, які продаються. Наприклад, там вона знайшла магазини, де вказується, як вирощувалася риба – із застосуванням гормонів або антибіотиків, або ж у природному середовищі. Але все ж, її вражає і поширена серед американців огрядність – через захоплення швидкою їжею.

Юлія Началова радить, якщо зайва вага скинути не вдається, мучити свій організм не треба – полюбите себе такими, які ви є. Це один з принципів щасливого життя. Щоб прийти до цього висновку співачці знадобилося багато пережити і стати мудрішими. Тому секрет схуднення Юлії Началова простий – любити себе і бути в гармонії зі свої внутрішнім світом.

P. S. Не виходить самостійно впоратися з апетитом? Не впадайте у відчай, є такий засіб для схуднення. яке дозволить зменшити відчуття голоду. Є також препарати для схуднення, які забезпечать ваш організм необхідними мікроелементами, яких зазвичай не вистачає під час дієти.

Також:

  • Секрети схуднення що і як допомогло