Секрети дієти Ані Лорак

Секрети дієти Ані Лорак Ефективні дієти Дієта Ані Лорак

Зіркам шоу бізнесу, як і всім знаменитим людям, завжди потрібно виглядати у формі. Вони не можуть собі дозволити відпустити великий животик і бути не дуже привабливими. Кожен кілограм зайвої ваги на рахунку, адже вони зірки, на них дивляться і ставлять у приклад тисячі, а може й мільйони людей, саме тому знамениті люди завжди повинні тримати себе у формі.

Багатьом стає цікаво, а як же ці знаменитості тримають себе у формі? Що для цього роблять? Як справляються із зайвою вагою? На всі ці питання ви зможете дати відповідь самі, якщо прочитаєте, яку дієту Ані Лорак дотримується і що робить, для підтримки себе у формі. Чому, саме Ані Лорак? Та тому що, саме вона вважається найкрасивішою жінкою країни, а так само вона стоїть прикладом для багатьох жінок, які дуже хочуть виглядати привабливо і бути схожі на неї.

Як каже сама Ані Лорак, дієту потрібно дотримуватися все життя, а короткочасні обмеження в споживанні їжі її не цікавлять. Для того, щоб виглядати привабливо, потрібно щодня працювати над собою, що Ані Лорак і робить. Вона качає прес, бігає, сідає на шпагат і навіть віджимається, а все це для того, щоб виглядати привабливо і бути прикладом для багатьох інших дівчат та хлопців. Крім того, що співачка регулярно займається спортом, вона ще намагається дотримуватися здоровий спосіб життя, і впевнена, що саме це і допомагає їй бути стрункою і красивою.

Як же харчується співачка? Які принципи харчування дотримується? Яка дієта у Ані Лорак? Найголовніший принцип її харчування, це вживання їжі маленькими порціями, найкраще їсти стільки їжі, скільки її зможе поміститися у ваші долоні. У Ані Лорак є одна особливість, вона відмовилася практично від усього мучного, а якщо щось і їсть, то дуже рідко і в невеликих кількостях. Так само співачка намагається не вживати спиртні напої та нікотинові вироби, що, безумовно, ставить її в приклад сучасної молоді.

Безумовно, саме маленьке вживання їжі робить її стрункою і привабливою. Навіть, коли співачка їсть шоколадку, то їсть цілу, а всього пару квадратиків. Але це все більше відноситься до звичайного життя співачки, а багатьох цікавить саме те, як вона змогла так швидко привести себе у форму після пологів, адже не кожна жінка здатна після пологів за такий короткий проміжок часу знову стати стрункою. І в цьому є свої секрети. По-перше, Ані Лорак вже звикла до здорового способу життя і помірного харчування, а по-друге, їй допомогла спеціальна дієта, яка нею ж була і створена.

Згідно дієті, Ані Лорак категорично відмовилася від жирних і смажених продуктів, а так само від солодощів. Головним принципом цієї дієти було, не їсти на ніч і готувати їжу за допомогою дієтичних способів, до цього ставиться приготування на пару, запікання і т. д. їла вона досить часто, але дуже маленькими порціями, а так само намагалася обмежити вживання хліба, як білого, так і чорного. На заміну всьому солодкого і смаженого в меню дієти Ані Лорак з’явилося багато злаків. Всім відомо, що від каш людина не поправляється, а їх вживання приносить організму, тільки користь, саме тому співачка в основному їла каші.

Що стосується м’яса, то в раціоні співачки було тільки варене м’ясо, яке дозволяється вживати при різних дієтах, а особливо куряче, яке є самим низькокалорійним і не шкодить фігурі. Ані Лорак не приховувала про вживання йогуртів, але вони були дуже рідкісним випадком в раціоні і були зроблені без якихось добавок, тільки з натуральних продуктів. Ну і звичайно ж, в раціон харчування співачки входило дуже багато фруктів і овочів, які можна їсти практично при будь-якій дієті, не побоюючись нашкодити фігурі.

Сподобалася стаття? Поділіться їй в соц. мережах!

Також:

  • як харчується ані лорак