“Секрет” дієт, бажаючим скинути зайву вагу. Дієти

“Секрет” дієт, бажаючим скинути зайву вагу. Дієти.

Бажаючим скинути зайву вагу.

Дієти, рекомендації, прихована гімнастика.

Жінки, що підтримують свою фігуру у формі, завжди виглядають молодшими дівиць молодшого віку, але з фігурою “гусениці”. Колись почувши вираз “фігура як у гусениці” – ця фраза стала для мене крилатою. Численні складки на тілі “гусениці” мимоволі викликають посмішку. Як же уникнути подібної долі?

1. Один з вірних способів це вдатися до дієти, поки ще не все втрачено. Але дієта це велике випробування для людини і для його організму. Перш ніж зробити перший крок, потрібно обов’язково до цього добре підготуватися. Бути морально до цього налаштованим. Одна моя знайома молода жінка (назвемо її Настя) комплексувала з приводу своєї ваги. Але ось одного разу, вичитавши оголошення в газеті, де пропонували допомогти впоратися із зайвою вагою шляхом кодування – поспішила прийняти цю допомогу. Природно не безоплатно. За перший місяць вона скинула 12 кг, за другий – 6 кг, в кінцевому підсумку через кілька місяців жінка перетворилася до невпізнання. Але весь секрет Настиного успіху полягав, як не дивно, не в методиці кодування, а в силі волі самої жінки. Як потім, сама Настя розповідала, над нею справили якісь кругові рухи руками, щось пробурмотіли, а потім запропонували неодмінно виконувати їх вимогу. А вимога полягала ось у чому: їсти можна все, через кожні 2 години, але не більше 100гр. І ВСЕ! Насті так було шкода тих грошей, які їй довелося віддати за подібний сеанс! Як вона надалі говорила: “Якби я не відвалила таку суму грошей, то обов’язково зірвалася і наїлася б вдосталь, але мені так шкода було цих викинутих на вітер грошей, що я сказала собі – хіба даремно були ці” жертви “? І я налаштувала себе на те, що потрібно триматися. От тільки 100 гр. Для мене аж надто мала порція. Я її збільшила до 150гр. Можу з’їсти котлетку або кава з сухарем або 0,5 банана. ” І як результат, після подібних заходів стриманості шлунок її поступово зменшився в розмірі. Той об’єм їжі, який раніше з лишком містився в його “надра”, тепер просто був зайвим. Під час застілля вона легко могла встояти перед спокусами, причому сама була приємно цього здивована.

Поступово зменшуючи обсяг шлунка (підкреслюю – поступово), ми зменшуємо кількість спожитої їжі. Стреси для організму теж не потрібні, адже після дієти (якщо не продовжувати себе контролювати) організм “запам’ятавши” інформацію голодування починає накопичувати ще великі запаси.

Ще раз підкреслюю: перш, ніж звернутися до тієї чи іншої дієті, підготуйте свою свідомість до цього кроку. Можливо. у вас на це піде не день і не два, але один раз прийнявши рішення, стійко йдіть до кінця. Ставте перед собою реальні завдання.

Бажаю вам успіху! Будьте молоді і красиві тілом і душею!

Дієта чеського вченого Харвата. Сніданок: Чай (або кава з молоком) без цукру

або з невеликою кількістю цукру.

Яйце варене 1 шт.

Сухарі 1-2 скибочки.

Другий сніданок: Яблуко.

Обід: Відварене м’ясо 100 р.