Сечогінні для схуднення

Сечогінні для схуднення Сечогінні для схуднення

Прагнення кожної людини виглядати якомога привабливіше, мати гарну фігуру – бажання цілком природне і зрозуміле. Але якою б здоровий спосіб життя ми ні вели, які б дієти ні дотримувалися, роки беруть своє. А часом навіть не роки, а навколишнє середовище, сидяча робота, не завжди корисні продукти і напої, а в результаті – зайві кілограми, жирові відкладення в абсолютно невідповідних місцях (талія, живіт, стегна). У цих випадках бажаючі скинути вагу починають приймати різні препарати, в тому числі і сечогінні для схуднення.

Хімічні діуретики

Всі сечогінні засоби (діуретики) підрозділяються на натуральні (природні) та хімічні. І ті, і інші призначаються для швидкого виведення надлишків рідини через нирки. Завдяки дії діуретиків, зникає набряклість тіла, всіх тканин і органів. Вони перешкоджають поглинанню організмом солей, тоді як нирки змушені працювати більш інтенсивно і виводити з організму разом з рідиною різні відходи його життєдіяльності.

Хімічні сечогінні засоби створюються на основі хімічних елементів. Це такі лікарські препарати, як оксодолін, триамтерен, діхлотізід, етакринова кислота та інші. Беручи сечогінні для схуднення, слід враховувати, що будь-які діуретики виводять з організму необхідні для організму солі і мікроелементи. Тому тривале їх застосування може нашкодити вашому здоров’ю. Вирішивши боротися із зайвою вагою за допомогою сечогінних засобів, зверніться за консультацією до фахівця. Він випише той препарат, який підходить саме вам і вкаже дозування.

Природні сечогінні засоби

Натуральні діуретики виготовляються з природних інгредієнтів, найчастіше з різних частин лікарських рослин: квіток, листя, плодів, ягід, коренів. Незважаючи на те, що у натуральних сечогінних засобів явні переваги перед хімічними, їх теж слід приймати дуже обережно.

Абсолютно нешкідливими вважаються відвари і настої з таких лікарських трав, як бузина, ромашка, волошки. Слід пам’ятати, що тривалий прийом одного і того ж рослини призводить до звикання до нього організму, що значно знижує ефективність його впливу на сечовипускальний систему.

Якщо ви вирішили приймати сечогінні засоби для схуднення, випробуйте спочатку дійсно нешкідливий і нешкідливий метод зниження ваги. Мається на увазі вживання великої кількості води з одночасним зниженням споживання кухонної солі. Як показує практика, в даному випадку вода відіграє роль діуретика, очищаючи організм від шкідливих речовин, виводячи їх з рясною сечею.

Аналізуючи ефективність натуральних діуретиків за їх впливом на організм, слід зазначити, що вони впливають на роботу системи сечовипускання абсолютно по-різному. Тому тільки лікар може порадити, які трави або їх збори слід вживати вам.

Вплив діуретиків на організм

Зростаюча популярність використання сечогінних в якості основного засобу для зниження ваги пояснюється тим, що діуретики дійсно допомагають схуднути. Людям, що страждають ожирінням, дієтологи наказують натуральні сечогінні для схуднення. Беручи це засіб, людина позбавляється від надлишків рідини, що накопичилася в тканинах організму, а разом з нею і від шлаків і токсичних речовин. Фахівці в даному випадку рекомендують вживати відвар мучниці або ялівцю. Діючи згідно інструкції за способом приготування відвару, це легко можна зробити самостійно.

Проте перш за все слід з’ясувати, з якої причини в організмі утворюються надлишки рідини. Тільки досвідчений фахівець на підставі ретельного обстеження може встановити, що це пов’язано, наприклад, з порушенням обмінних процесів в організмі. Якщо це дійсно так, то сечогінні засоби приймати не можна.

Також:

  • диуретики для похудения