Рідкісні лайт відгуки |

Рідкісні лайт відгуки | Якщо скинути 5-7% від загальної ваги тіла, то хропіння припиниться з вірогідністю в 50% Рідкісні лайт відгуки

У вересні 2011 року на телебаченні (зокрема, на реаліті-шоу «Дом-2″) з’явилася реклама нового вітчизняного препарату для схуднення «Рідкісні лайт». Це засіб позиціонується в якості біологічно активної добавки до їжі, покликаної ефективно боротися із зайвими кілограмами, а також допомагає контролювати вагу і формувати привабливий силует фігури.

Рідкісні лайт склад

До складу даного препарату входять такі компоненти, як вітамін Е і коньюгированного лінолева кислота. Останні наукові розробки допомогли створити ряд засобів, які допомагають впоратися із зайвою вагою. Серед таких препаратів варто відзначити такі продукти, як поліненасичені жирні кислоти.

Що стосується кон’югованій лінолевої кислоти (КЛК), то вона входить до групи життєво важливих жирних кислот. Даний компонент має природне походження. Спочатку кон’юговані лінолева кислота була виявлена??в м’ясі та молочних продуктах. Якщо говорити про промислові масштаби, то КЛК отримують з рослинних джерел, серед яких варто відзначити сафлорова олія.

Дана кислота допомагає нормалізувати обмін речовин, що протікає в організмі. Також КЛК блокує роботу ферменту, що затримує в організмі жир. У цей же час відбувається активізація ферментних систем, переробних цей жир.

КЛК (CLA) може бути рекомендована для включення в раціон харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, ендокринної, імунної систем, ряду запальних процесів.

Слід пам’ятати, що КЛК не слід вживати: дітям, вагітним жінкам і жінкам, які годують груддю, а також при індивідуальній підвищеній чутливості.

Небажані явища: Даних про небажані явища при правильному вживанні КЛК (CLA) не було виявлено. В одній капсулі Рідкісні лайт міститься 500мг коньюгированной лінолевої кислоти.

Оптимальна кількість КЛК (CLA) для досягнення максимальної ефективності з моделювання фігури становить від 2 до 3 грамів на добу (у перерахунку на вміст КЛК в Рідкісні-лайт – 4-6 капсул).

Рідкісні лайт протипоказання

Не можна приймати Рідкісні лайт дітям, жінкам, які годують груддю, а також вагітним. При наявності індивідуальної підвищеної чутливості до компонентів, що входять до складу препарату Рідкісні лайт, від прийому Рідкісні лайт також варто відмовитися. Будь-яких небажаних явищ при правильному вживанні Рідкісні лайт зафіксовано не було.

Рідкісні лайт інструкція із застосування

Біологічно активну добавку Рідкісні лайт рекомендується використовувати в якості додаткового елементу, включеного в щоденний раціон харчування. Дорослим рекомендується приймати по 1-2 капсули Рідкісні лайт протягом доби під час їжі.

Якщо говорити про тривалість курсу з прийому Рідкісні лайт, то він становить 1-2 місяці. Протягом року можна проводити 3-4 курси використання засобу Рідкісні лайт. Між прийомами перерва повинна становити не менше місяця. Не рекомендується пити алкоголь під час курсу прийому препарату Рідкісні лайт.

Рідкісні лайт ціна

Слід знати, що Рідкісні лайт дозволяється приймати, починаючи з 18 років. Препарат Рідкісні лайт можна купити в аптеках. Варто сказати, що продажі Рідкісні лайт через аптечні пункти почнуться приблизно з 1 жовтня 2011 року.

Купити Рідкісні лайт можна буде без рецепта. Рідкісні лайт випускається у двох лікарських формах, якими є упаковка на 30 і 90 капсул. Ціна редусін лайт № 30 становитиме 750 рублів. Що стосується Рідкісні-лайт № 90, то його вартість буде 1500 рублів.

Відмінність «Редуксин лайт» від «Редуксин»

Вже багатьом відомий «Рідкісні» – це комбінований лікарський препарат, що має в складі микрокристаллическую целюлозу і сибутрамін, що продається в аптечних пунктах тільки за рецептом лікаря. «Рідкісні лайт» – це біологічно активна добавка, у складі якої є КЛК – речовина натурального походження, покликане поліпшувати обмін речовин і перешкоджати роботі ферменту, який відповідає за затримку жирів в організмі. Знаходиться в аптеках у вільному продажу.

Рідкісні лайт відгуки

2012-03-16 1:27:50 | Аріка