Рідкісні Лайт – відгуки, інструкція, особливості прийому | Таблетки та харчування для схуднення

Рідкісні Лайт – відгуки, інструкція, особливості прийому | Таблетки та харчування для схуднення Рідкісні Лайт – відгуки, інструкція, особливості прийому

Рейтинг статті – 87/100. всього відгуків – 4

Натуральна кислота КЛК забезпечує нормалізацію обміну речовин і активізує переробку жиру. Завдяки КЛК, вивільняється енергія, яка спрямовується на білковий синтез, зміцнюється м’язова тканина і зменшується підшкірний жировий прошарок. У цьому і полягає робота препарату Рідкісні Лайт.

Рідкісні Лайт відгуки фахівців рекомендують цей препарат у таких випадках:

• При порушенні обміну речовин;

• Для формування підтягнутою і красивої фігури;

• Для контролю ваги.

Особливості застосування, Рідкісні лайт інструкція

Для того, щоб отримати ефект від препарату Рідкісні Лайт, достатньо приймати його по 1-2 капсули на добу під час їжі. Курс прийому становить 1-2 місяці, залежно від необхідного кінцевого результату. Протягом року можна проводити до 4 курсів.

На жаль, якісь висновки про схуднення за допомогою даного препарату робити поки рано. Поступивши в продаж всього кілька місяців тому, Рідкісні Лайт, відгуки про який тільки починають надходити на сторінки форумів про схуднення, завоював увагу споживачів завдяки тому, що попередник цього засобу – Рідкісні – показав свою ефективність і став одним з найпопулярніших препаратів для схуднення. Але варто не забувати, що Рідкісні Лайт – це БАД, втім, також, як і капсули для схуднення Білайт. тому кількість втрачених кілограм суто індивідуально. А правильно підібрана дієта і регулярні фізичні вправи підсилять і закріплять ефект.

Відгуки про Рідкісні Лайт

1. Пила звичайний Рідкісні (за рецептом). За 3 місяці втратила 15 кг. Правда я і в спорт-залі весь цей час намагалася не лінуватися. Зараз результату цілком влаштовує (60 кг при 168 см), але не хочу, щоб вага повертався. Вирішила спробувати Рідкісні Лайт, як стабілізатор ваги. Почну після НГ, так як свято без шампанського – сумно. – Анжеліка, 23 р.

2. Приймаю Рідкісні Лайт вже два тижні. Я терпляча, не важить до кінця курсу, але відчуваю, що обсяги потихеньку йдуть. Сподіваюся, що завдяки Рідкісні Лайт не наберемо зайві кілограми за канікули-свята, тим більше що цих самих зайвих кілограмів у мене небагато (хочу скинути 4-5кг). А якщо не вийде схуднути тільки на Рідкісні, опробую свій перевірений спосіб – дієта кефіру. тут то я вже точно схудну! Варвара, 32 р.

3. Купила відразу, як тільки цей БАД з’явився в аптеках. Понадіялася на те, що засіб несильно і шкоди для здоров’я не буде. По-моєму, помилилася. Мало того, що засіб діє як досить сильне проносне, так ще і нервозність якась з’явилася. Вистачило мене всього на тиждень. Поки припинила пити препарат. Якось нерви дорожче… Антоніна, 25 л.

4. Радує, що Рідкісні лайт продається без рецепта. П’ю вже 10 днів і результат очевидний! Настрій відмінний, на солодке-копчене-шкідливий більше не тягне, а джинси стали легше застібатися. Втратила небагато – всього 1 кг, але так як вага спочатку невеликий (54 кг – хочу 50), поки я задоволена засобом. Подивлюсь, що буде далі. Софія, 41 р.

5. Припиняйте пити всяку гидоту! Ніщо не позбавляє від зайвих кілограмів назавжди. Тільки здорове раціональне харчування і спорт. Ліниво жувати таблетки – може і допоможе, тільки кілограми повернуться разом з друзями. Перевірено на собі неодноразово. Звичайний Рідкісні хоч лікарі рекомендують, а це якийсь незрозумілий БАД. – Наташа, 27 л.