Проста дієта очищення кишечника

Проста дієта очищення кишечника Проста дієта очищення кишечника

Якщо вас не приваблюють різні очисні процедури, що вимагають втручання в роботу організму, то можна використовувати триденну розвантажувальну дієту . Така розвантажувальна дієта допоможе без особливих зусиль підтримувати чистоту і здоров’я організму.

1-й день . початок очисного процесу. Забороняється вживання в їжу будь-якого тваринного білка: м’яса, птиці, яєць, риби, морепродуктів і тваринних жирів.

Так само краще виключити вживання круп і бобових. Це допоможе підготувати організм до завтрашнього голодування і прискорити процес очищення.

День починаємо з трав’яного чаю. свіжовичавленого соку або води.

Для чаю найкраще підійде збір з материнки, м’яти, чебрецю, ромашки, липи, листів смородини і кропиви.

Кращою основою соку є морквяний з додаванням, за смаком, яблучного, бурякового, гарбузового і капустяного.

На обід і полуденок їмо фрукти, сухофрукти, овочі, зелень, горіхи і насіннячка. Можна приготувати салат з рослинним маслом.

На вечерю знову п’ємо чай, сік чи воду.

Увечері корисно прийняти теплу ванну або сходити в лазню.

2-й день . очисне голодування. Необхідно забезпечити себе чистою сирою водою (3-4 літри). Весь день п’ємо по склянці води через кожні 40 хвилин, невеликими ковтками.

Якщо ввечері буде крутитися голова, то це означає, що очищення відбувається правильно, і токсини з тканин організму перемістилися в кров’яне русло і рухаються до органів виділення.

На вечір можна випити склянку води з додаванням пів ложки меду і трохи лимонного соку. Увечері можна прийняти теплу ванну, а протягом дня приймати контрастний душ.

3-й день . вихід з голодування. Цей день є найважливішим і для багатьох найважчим.

За два дні шлунок встигає скоротитися і необхідно приймати їжу невеликими порціями.

Харчування в цей день таке ж, як і в перший. Головне не зірватися і не почати набивати пузо.

З 4-го дня починаємо плавне повернення до звичайного раціону харчування.

Для закріплення результатів очищення, кращим варіантом буде перехід на правильне харчування з правильним поєднанням продуктів і переважанням сирої, біологічно активної їжі.

Таку очисну дієту краще проводити на вихідні дні, коли ви можете приділити увагу собі, і коли вас не будуть відволікати ніякі проблеми.

Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, то можна проводити таке очищення раз на тиждень, до поліпшення стану здоров’я.

У профілактичних цілях буде корисно проводити таке розвантаження не менше одного разу на місяць, а в інші дні правильно харчуватися.

Можливо вас також зацікавлять статті: