Проносна для схуднення в домашніх умовах, відгуки

Проносна для схуднення в домашніх умовах, відгуки Проносна для схуднення

Ймовірно, проносний засіб для схуднення в домашніх умовах – сама шкідлива стратегія швидкого позбавлення від зайвої ваги. Напевно, ви чули, як якась дама каже: «Ой, вчора переїла на банкеті, у вихідні поп’ю сени і все пройде». Ну а спеціалізовані форуми повняться рецептами вживання бісакодилу, і навіть фортранса з лаваколом з метою зниження ваги. До речі, останні слова – єдине, що правдиво у всій цій історії зі «стройнящіе проносними». Вага дійсно зменшиться. У кишечнику здорової людини, як ніяк, до 3 кг калових мас. Варто тільки вивести їх, домогтися невеликого зневоднення навздогін, і, вуаля, «отвесік швидко»!

Види проносних засобів для схуднення

Умовно, всі послабляющее пишність можна розділити на такі групи:

Проносна для схуднення та очищення на основі клітковини. Це всім відомі «фітомуціл», різні види порошкових висівок, і навіть домашній рецепт «кефір з висівками на ніч». Дія заснована на збільшенні обсягу калових мас і природній евакуації їх під тиском сили тяжіння. Висівки вбирають воду, цільового продукту стає більше, і ви легко і радісно біжите в туалет. За великим рахунком, це єдиний безпечний варіант для очищення кишечника при схудненні, що допомагає, до речі, і зменшити апетит за рахунок наповнення ШКТ майже безкалорійний клетчаточном масою. Пийте побільше води, і поступово переходите з аптечною клітковини, на природну, з овочів і фруктів. Мінеральні проносні препарати – магнезія, глауберової сіль. Ці речовини легше води, за рахунок чого вони просто «видавлюють» з людини калові маси. Найбільш «весела» частину проносного світу. Зазвичай вистачає разового прийому, щоб забезпечити собі цікаве дозвілля в туалеті на цілий день. У колишні часи, поки солі металів не здогадались назвати ФОРТРАНС і продавати за 600 + рублів, саме магнезію давали пацієнтам перед порожнинними операціями. Викликають жорстке розлад травлення, вимивають кишкову флору, вимагають відновлювальної терапії пребіотиками. Масляні препарати – вазелінове (парафиновое) масло, і, в народній медицині, всі види рослинних масел. Доктор Дюкан. до речі, радить своїм пацієнтам заправляти парафіновим маслом салатики. Сам продукт не засвоюється і проходить по ШКТ «як є», заодно, «витягуючи» за собою все, що є. Можливо, вживання таких масел виправдано при білковій дієті, але от здоровій людині з раціоном, багатим клітковиною, ніяких вигод, окрім проносу не принесе. Підсилювачі перистальтики – сенна, бисакодил, сорбіт і мальтіт у великих дозах. Цей клас викликає справжні кишкові спазми, за рахунок чого і настає послаблюючий ефект. Правда, на відміну від наших м’язів, кишечник не розвивається від зовнішньої стимуляції, а деградує. Поступово людина звикає «ходити тільки з таблеткою», і отримує запор при будь-якій спробі відмови від неї.

Окремо стоїть проносний засіб лавакол – це більш гуманний аналог фортранса. Він містить речовини, блокуючі зневоднення, проте діє настільки ж «ураганно», виносячи за собою всю корисну флору.

Чому проносне для схуднення шкідливо

Насамперед, схуднення за допомогою проносного викликає нездорову психологічну залежність. Людина веде себе як безвідповідальний дитина – поїла, випила таблетку, пронесло, що не одужаю. Тим часом, велика частина вуглеводів встигла «всмоктатися в кров» ще до того, як ви задумалися про проносне, та й жири в кишечнику теж встигли, не кажучи вже про білках. Виводяться з організму тільки не містять калорій залишки їжі.

Так, це дає зменшення ваги на наступний ранок. І прибавку через 3 дні після масованого переїдання. А психологічна залежність створює ілюзію того, що можна переїдати і худнути одночасно. У підсумку, ніякого стійкого зниження ваги, тільки чергування скидання-набору 5 кг і довічна захопленість схудненням.

Крім того, проносні «привчають» кишечник до допомоги, простіше кажучи, викликають залежність фізичну. Відмова від таблеток «винагороджується» масованим запором. Те ж саме викликають і улюблений худне народом чай з сінної «для схуднення».

А ще проносне веде до зневоднення. Яке, до речі, уповільнює метаболізм. А адже економія кожної калорії – це не те, чого ми добиваємося при схудненні, чи не так?

Про наслідки у вигляді дисбактеріозу. ламких нігтів і випадають волосся навіть писати якось не зручно. Всі про це знають – порушення засвоєння вітамінів та поживних речовин ще нікого не зробило красивою і здоровою.

І на завершення, жоден дієтолог не рекомендує застосовувати проносне для схуднення. Якщо ви дотримуєтеся білкової дієти. додайте до неї свіжий кефір і висівки, але не таблетку, і бажаний ефект буде досягнутий. А взагалі, краще намагатися уникати дієт-провокаторів запору, принаймні, в якості основної дієти на довгі місяці.

Також по темі:

Фітнес-тренер Олена Селіванова – для http://www. /.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Також:

  • схуднення в домашніх умовах відгуки
  • проносне для похудання ціна