Проносна для схуднення – ефект, дієта, види

Проносна для схуднення – ефект, дієта, види Проносна для схуднення

Найпоширенішим і легким методом боротьби із зайвою вагою останнім часом є механічне вплив на організм, таке як проносне для схуднення.

Види проносного для схуднення

Всі кошти, які дають ефект проносного, можна розділити на кілька груп:

  проносний засіб для схуднення на основі клітковини. Це можуть бути порошкові висівки, проносне рослинного походження, наприклад, фітомуціл. Дія даних коштів грунтується на збільшенні обсягу калових мас і їх природній евакуації під впливом сили тяжіння. Висівки здатні вбирати воду, збільшується кількість цільового продукту, і, як наслідок, ви біжите в туалет. Це єдиний безпечний метод очищення кишечника під час боротьби із зайвими кілограмами, який також допомагає придушити апетит шляхом наповнення шлунково-кишкового тракту безкалорійний клітковиною; мінеральні проносні засоби для схуднення – глауберової сіль, магнезія. Дані речовини видавлюють з людини калові маси за рахунок того, що вони легше води. Вистачить одного прийому, щоб гарантовано отримати цікаве дозвілля на цілий день в туалеті. Ці препарати, що дають ефект проносного, вимивають кишкову флору, провокують жорстке розлад травлення . вимагають відновлення пребіотиками; масляне проносне для схуднення – всі види рослинних масел і парафінова олія. Це проносне рослинного походження не засвоюється і проходить в первісному вигляді по шлунково-кишковому тракту, при цьому “витягуючи” все, що є, за собою. Вживання масел може бути доцільним під час білкової дієти, але здоровій людині принесе тільки пронос; підсилювачі перистальтики з ефектом проносного. Це мальтіт, сорбіт, бисакодил та проносні рослинного походження. Вони провокують кишкові спазми, які і викликають ефект проносного . Але кишечник від зовнішньої стимуляції деградує. Людина поступово звикає до того, що він може ходити в туалет тільки з таблеткою, і при відмові від неї отримує запор.

Ефективність проносного для схуднення

Чи можна пити проносне? Перш ніж відповісти на таке питання, давайте розберемося в іншому. А чи варто взагалі його приймати саме з метою боротьби із зайвими кілограмами?

Для спалювання жиру необхідно збільшити витрати енергії, а також зменшити надходження калорій в організм. Це залізне правило. А проносні засоби для схуднення приймають з двох причин:

  швидкий схил вранці після прийому засобу; зменшення набряків, яке приймається помилково за зменшення жирового шару.

Зазвичай проносне провокує скорочення мускулатури кишечника, що веде до евакуації калових мас. Організм загальмувати вчасно не може і викидає корисну мікрофлору кишечника, вітаміни, необхідну для обміну речовин рідина, мінерали і не засвоєну до кінця їжу.

Це все зменшує цифру на вагах, що випирають животи, допомагає застебнути плаття, але жири залишаються на місці. Проносна для схуднення не збільшує витрати енергії, не блокує всмоктування жирів, вуглеводів .

З організму при прийомі проносного виводиться клітковина з мінералами і вітамінами, тому ви не позбавляєтеся від з’їдених калорій.

Безпека проносного для схуднення

Чи можна пити проносне? Можна, але тільки за призначенням. Воно має на меті щодо забезпечення евакуації калових мас з кишечника у хворих на хронічні запори і непрохідністю.

Проносна протипоказано:

  при схильності до запалень в кишечнику; при недорозвиненою кишкової флорі; при схильностям до порушень харчової поведінки; при ниркових і серцевих захворюваннях.

Прийом проносного виводить з організму кишкову флору, що призводить до серйозних проблем з травленням. Крім того, проносне порушує засвоєння мінералів і жиророзчинних вітамінів, призводить до уповільнення обміну речовин, до геморою, запалень прямої кишки, синдрому роздратованого кишечника, систематичним запорів.

Відомі випадки, коду людина втрачав можливість відвідувати туалет без таблеток. Тобто він ставав залежним від проносного.

проносні дієта

проносні дієта заснована на вживанні великої кількості клітковини . Вона показана для людей, які страждають запорами. Їжа з клітковиною є природним проносним.

Збільшити прийом клітковини легко: їжте більше сирих овочів і фруктів, круп’яних висівок, сухофруктів, хліба з цілісного зерна. Така проносний дієта служить профілактикою закрепів, насичує організм мінералами і вітамінами.

Для додаткової стимуляції діяльності кишечника на проносної дієті можна випивати по склянці теплої води з соком одного лимона вранці за 15 хвилин до їжі. Напій можна підсолодити ложкою меду.

Висновки

Не приймайте проносне без призначення лікаря!

Якщо ви довго приймали такі кошти, проконсультуйтеся з фахівцем з приводу заходів, які допоможуть відновити кишкову мікрофлору.

Постарайтеся їсти більше клітковини, харчуватися правильно, пити багато води, щоб кишечник працював як годинник. Крім того, ведіть активне життя, включайте в своє денний розклад фізичні навантаження. Не забувайте про вправи для живота з метою активізації природної функції кишечника.

Любіть власне тіло і організм, тоді вони дадуть відповідь вам взаємністю!

Також:

 • проносне для похудання
 • Проносне для схуднення
 • чи можна проносне пити для схуднення
 • схуднути на проносному
 • лимон як проносне
 • ефективне проносне при дієті
 • для чого проносне
 • Які проносні засоби ви приймали на кремлівській дієті?
 • проносны для схуднення
 • скільки кг можна скинути з проносне