Програма «Худеем за тиждень». Комплекс харчування. Відгуки схудлих жінок

Програма «Худеем за тиждень». Комплекс харчування. Відгуки схудлих жінок. Програма «Худеем за тиждень». Комплекс харчування. Відгуки схудлих жінок.

Що ви про схуднення знаєте? Які асоціації «прокидаються» у вас, коли ви чуєте про схуднення? Дієти, спорт, рухливий спосіб життя…. Якщо поєднати це все – ефект множиться на багато одиниць!

Є чудова програма. Називається «Худеем за тиждень». Що входить в її «комплекс харчування»?

Перераховуємо.

Меню середземноморське. (У нього входять смачні італійські та французькі страви).

Меню м’ясне (традиційне).

Меню японське.

Діабетичний комплекс.

Меню вегетаріанське.

Що може цей комплекс для схуднення? Багато чого! Ось, що цей комплекс робить:

Обмежує жирове споживання. Знижує вагу (поступово). Обсяг їжі зменшує. Харчову калорійність передбачає. Забезпечує швидкість приготування. Забезпечує зручність приготування. Апетит знижує. Дарує сніданок. Дарує обід. Дарує вечерю. Дає важливі і недаремним рекомендації.

Чому знижується вага завдяки такій програмі:

Є збалансованість у раціоні. Прийом їжі – дробовий. Харчування – низькокалорійне.

Любителям чаю і любителям кави дуже сподобається цей комплекс, тому що він щодня «миготить» у кожному з меню.

Давайте поговоримо про принципи програми «Худеем за тиждень». Сама програма з шести частин складається. Вона піклуватися не тільки про тіло, а й стані вашої душі. Програма починається з настрою психоемоційного. Чому важливий аспект даний? Тому що ви повинні кожен день налаштувати себе на те, що у вас все вийде, і що ви досягнете того, про що так мрієте.

«Худеем за тиждень». Відгуки схудлих жінок:

березня схудла. Що говорить про схуднення:

«Не вірила, чесно скажу. Але, все ж, спробувала цей чарівний скринька «Худеем за тиждень». Важила близько шістдесяти п’яти кілограм. А зараз – п’ятдесят. Непогано! Хочу худнути далі ».

Поліна схудла. Що говорить про схуднення:

«Дуже схуднути потрібно було. Спробувала цей комплекс. Задоволена. Дійшла висновку, що найефективніший меню – меню японське. Ну, а за смаком мені сподобалося більше меню середземноморське ».

Нана схудла. Що говорить про схуднення:

«Подруга порадила. Сказала, що чотири кілограми скинула за один тиждень. Мені пощастило менше: схудла на вісім кілограмів за чотири тижні. Але схудла адже! Так…. Робила перерву тижневий ».

Аліссія схудла. Що говорить про схуднення:

«Закортіло» походить хоча б на три кілограми. І я кинулася на пошуки комплексу. Заробляю я достатньо, тому не відмовляю собі ні в чому. Бігала я, бігала, але так і не знайшла комплекс цілий. Тільки «Японське меню» попалося на очі. Я і йому зраділа. Купила. Схудла на п’ять кілограмів за півтора тижні ».

Олена схудла. Що говорить про схуднення:

«За тиждень – мінус три. Обідаю, снідаю, а в 5:00 кофеек п’ю, і їсти не хочеться більше взагалі нічого ».

Жанна схудла. Що говорить про схуднення:

«Відмовлялася від вечері, снідала, пила чай зелений. Що в результаті? Мінус сім кілограмів за дев’ять днів! Всім раджу ».

Ірина схудла. Що говорить про схуднення:

«Допомагає цей комплекс. Алергії не було, що мене навіть більше обрадувало, ніж результат сам. Кава люблю. І взагалі, і конкретно з цього комплексу. Неделька – хвилин п’ять кілограмів ».

Алена схудла. Що говорить про схуднення:

«Пробувала худнути, але правила порушуючи. Тільки кілограм скинути змогла. Але потім змусила себе вести відповідно до правил – на шість кілограмів схудла. Але за дев’ять з половиною днів, а не за сім ».

Ольга схудла. Що говорить про схуднення:

«Мені японське меню дуже сподобалося. Я на ньому п’ять кілограм за вісім днів «скинула». Шкода, що не більше. Але, радію, що взагалі допомогла ця річ ».

Дарьяна схудла. Що говорить про схуднення:

«Я поєднувала з танцями комплекс цей. Скасувала тільки м’ясне меню, бо не люблю його якось. Чай мені теж не сподобався, але його пила, щоб ефективність не губилася. Не шкодую! Три кілограми вже немає. Худну далі ».

Ольга схудла. Що говорить про схуднення:

«Чоловік відмовляв, лаявся, скандалив. Але я – впертішими. Завжди я поступаю так, як хочеться мені, а не так, як мені вказувати намагаються. Підсумок – схуднення на чотири кілограми за тиждень. Не бреше комплекс! ».

Вікторія схудла. Що говорить про схуднення:

«Сам процес схуднення сподобався. І поїсти смачно можна, і схуднути тут же. Прелесть! Думала, що не трапляється такого. Як здорово, що і я помиляюся! Пробуйте, не бійтеся! Комплекс – хороший. Збирайте гроші ».

Анастасія схудла. Що говорить про схуднення:

«Пробувала поки тільки меню вегетаріанське. Японське – не ризикнула. Ну, як і інші. Пиво пити перестала. А пила кожні вихідні, коли зустрічалася зі своїми подружками. В університеті все розповіла про комплекс. Багато хто і купити встиг. Схудла я на три кілограми за тиждень. Далі буду худнути, тому що три – обмаль. Помітно, що схудла. І тато, і мама помітили. Бабуся злякалася, коли побачила мене. Вирішила, що я захворіла чимось. Бабусі такі однакові! Люблять відгодовувати онучок. Не знаю, що їм дає це, але люблять «перегодовування». Я не злюся на неї. Вона ж переживає! ».

Оксана схудла. Що говорить про схуднення:

«З першої спроби схуднути не вдалося, тому що багато свят було, і я розбавила схуднення алкоголем. Але потім, коли почалися звичайні дні, я зробила спробу другу. У результаті на п’ять кілограмів змогла схуднути ».

Елліна схудла. Що говорить про схуднення:

«Довго думала, чи варто гроші витрачати. Славік (братик) умовив мене. Як умовив – не знаю. Але йому це вдалося! Вдячна йому щиро. Схудла на сім з половиною кілограмів. Такого не було ні при одній дієті! А тут – чудеса. Чудеса «зі смаком». Спробуйте і ви, дівчата і жінки. Думаю, що зрадієте ви, не розчаруєтеся ».

Лідія схудла. Що говорить про схуднення:

»Худла тільки з кавою. Той, який «Капучіно». На інше б не вистачило сил. Схудла на два кілограми за чотири дні. Мене спрага мучила, була сонливість, але результат дозволив забути про це ».

Вікторія схудла. Що говорить про схуднення:

«Комплекс – супер! Результат – ще крутіше! Худніть. Може, і не за тиждень, але вийде у вас! ».