ПРОГРАМА ДІЙ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ ОБМІНУ РЕЧОВИН

ПРОГРАМА ДІЙ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ ОБМІНУ РЕЧОВИН Розпорядок дня для струнких і активних

– липень 2007

Існує ряд простих правил, які допомагають підтримувати швидкість обміну речовин на максимальному рівні весь день. Необхідно лише скласти розпорядок дня з урахуванням цих рекомендацій і твердо його дотримуватися.

1. Вставайте раніше. Поставте будильник на годину раніше, а, прокинувшись, потратьте отриманий час на ранкову зарядку перед відкритою кватиркою і контрастний душ. Таким чином ви витратите приблизно на 200 ккал більше, що дозволить позбутися за місяць від 1 кг жиру.

2. Після тренування можна дозволити собі повноцінний сніданок, що включає білки, жири і вуглеводи. Наприклад, вівсянку з молоком або яєчню з хлібом. Не відмовляйте собі в ранковому кави, якщо у вас немає проблем зі здоров’ям – кофеїн не тільки бадьорить, але і прискорює обмін речовин.

3. По дорозі на роботу можна трохи розім’ятися (пройти кілька автобусних зупинок пішки або спуститися сходами, не користуючись ліфтом). Це дозволить витратити частину енергії, отриманої під час сніданку і підсилити дію харчового термогенезу (віддача тепла в процесі перетравлювання їжі). Фізична активність на свіжому повітрі додає бадьорості і сприяє виробництву адреналіну, прискорюючого обмін речовин.

4. Людям розумової праці рекомендується якомога частіше вставати, розминатися, проходжуватися по коридору або кабінету. Використовуйте для цього відповідні приводи: розмова по телефону, службові потреби. Не сидіть нерухомо: частіше розминайте м’язи, намагайтеся рухати руками і ногами. Слідкуйте за поставою і намагайтеся тримати м’язи живота і сідниць в напрузі – це також сприяє зміцненню м’язової тканини і вимагає додаткової витрати калорій.

5. Між сніданком і обідом влаштуйте собі невелику перерву. Перекусите чимось легким і корисним (наприклад, фруктом) і влаштуйте невелику розминку, бажано на свіжому повітрі.

6. Перед обідом розслабтеся і виконайте найлегші і приємні обов’язки.

7. У середині дня (13-14 годин) з’їжте повноцінний обід. Перевагу віддавайте білкової їжі (м’ясо, птиця, риба, сир, яйця, бобові), прискорює обмін речовин. Багатий вуглеводами обід викликає відчуття сонливості і млявості. Жуйте повільно, щоб не переїсти. Не відкладайте обід на пізніший час – велика ймовірність того, що голод візьме над вами верх, і ви спокуситесь висококалорійними солодощами.

8. Через півгодини після обіду відволічіться хвилин на 20 і виконайте комплекс вправ або просто пройдіться швидким кроком. Це дозволить спалити додаткові калорії, а час після прийому їжі найбільш благотворно для прискорення обміну речовин за допомогою фізичної активності.

9. Обов’язково перекусіть під час полуденка, інакше до вечері ви можете сильно зголодніти і перебрати з калоріями. Не забувайте, часте харчування меншими порціями підвищує витрата енергії. Важливо вибирати корисні продукти, що містять мало жирів і простих вуглеводів.

10. Після роботи саме час заглянути в тренажерний зал. У цей час максимальна витривалість, тому присвятіть півгодини силовий тренуванні – зміцнення м’язів дозволить з часом прискорити обмін речовин на 15-20%. Після занять можна дозволити собі що-небудь солодке, наприклад, какао з молоком або спортивний напій. Цукор сприяє відновленню м’язів. Але не переборщіть з солодощами, інакше можете отримати більше калорій, ніж витратили!

11. Вечеряйте не пізніше 19-20 годин. Більш пізня вечеря загрожує переїданням. Виберіть нежирну білкову їжу і доповніть її овочами. Їжте повільно, із задоволенням. Але не дозволяйте собі занадто розслабитися і набрати їжі більше, ніж поміститься на тарілці за раз.

12. Увечері намагайтеся не їсти нічого перед телевізором. В крайньому випадку, виберіть те, що можна жувати довго, отримуючи при цьому мінімум калорій: сушену рибку або жменю неочищених насіння. Телевізор намагайтеся дивитися не лежачи, а сидячи або, ще краще, стоячи. У цей час можна погладити білизну або позайматися на домашньому тренажері.

13. Перед сном виконайте комплекс вправ на розтягнення. Прийміть теплу ванну. Це дозволить вам розслабитися і підготуватися до сну. Якщо після вечері ви нічого не їли, а перед сном виникло бажання перекусити, з’їжте низькокалорійний десерт. Отримані калорії можна витратити під час ранкової зарядки.

14. Намагайтеся лягати спати не пізніше 23 годин – в цей час організм збільшує виробництво мелатоніну і знижує рівень адреналіну, що викликає сонливість. Одночасно знижується температура тіла, а значить і обмін речовин.

баріатрія – найефективніший на сьогодні у світі метод СХУДНЕННЯ і УТРИМАННЯ ВАГИ після СХУДНЕННЯ.

Розповімо ВСЕ про операції для схуднення +7-925-750-25-15