Природні замінники цукру | Правильне харчування | Рецепти низькокалорійні | ВКонтакте

Природні замінники цукру | Правильне харчування | Рецепти низькокалорійні | ВКонтакте

Не знаю як ви, а я вперше дізналася про існування такого унікального рослини зовсім недавно. Розповідаю, що це таке:

Стевія (Stevia rebaudiana – медова трава) – це трава сімейства Хризантемовий, зростаюча в дикому вигляді як маленький кущ в деяких частинах Парагваю та Бразилії. Трава стевія у своїй природній формі приблизно в 10-15 разів солодше, ніж звичайний цукор. Екстракти з стевії у формі стевіозідов можуть перевищувати звичайний цукор по солодощі по солодкості в межах від 100 до 300 разів.

ВЛАСТИВОСТІ

Інсуліностімулірующее дію: Покращує підшлункову циркуляцію, стимулює секрецію інсуліну і, якщо вживається регулярно, може звільнити інсулінозалежних хворих від цієї залежності. Іншими словами, знижує рівень цукру в крові у діабетиків. Рекомендується 30 крапель рідкого екстракту три рази на день.

Проти ожиріння: Тривале використання листа стевії в настоях знижує вбирання вуглеводів на рівні кишечника і, таким чином, допомагає схудненню.

кардіостімулірующее дію: Доведено сприятливий дію стевії на нормальну функцію серця. Її постійне вживання зміцнює серцево-судинну систему.

Травні дію: сечогінні і антикислотний властивості перетворюють настій стевії в прекрасний харчовий чай, здатний виводити токсини через сечовивідну систему.

антиревматичної дію: Використання листа стевії полегшує ревматичні болі.

антікаріесние дія: По причині відсутності ферментації використовується в даний час в зубних пастах і жувальних гумках, так як захищає зубну емаль від бактерій, тобто надає антікаріесние дію. Жування листа дає кращі смакові якості, ніж жування гумки.

Заспокійлива дія: Розслаблює нервову систему. Ідеально приймати у формі чаю для людей з активною мозковою діяльністю для профілактики нервової напруги і депресії.

Вплив на шкіру: Здатність оживляти шкірні клітини останнім часом прославили екстракт стевії як глибокий очищувач шкіри. Вона дуже ефективна проти вугрів, дерматиту, капілярної себорреі, екземи, також вивчається лікувальний ефект у терапії прокази і псоріазу. З успіхом застосовується у випадку раку шкіри.

Бактерицидна дія: Стевія дуже ефективна для попередження розвитку бактерій та інших інфекційних організмів, зокрема грипозної інфекції та її ускладнень.

Проникнення Стевії на ринок промислово-розвинених країн почалося з Японії. Вже в 1985 році вона випускала більше десяти видів харчових продуктів із застосуванням продукції переробки рослини стевії. Споживання продукції на її основі складає більш 10 тис. тонн на рік. Один з видів переробки рослини стевії – стевіозід, є стратегічною сировиною.

Також:

  • низькокалорійні замінники цукру
  • низькокалорійні рецепти вк
  • Правильне харчування вк
  • природни якости трав для схуднення
  • рецепти вко