Причини появи прищів на спині. Народні засоби проти прищів. » Кулінарні рецепти

Причини появи прищів на спині. Народні засоби проти прищів. » Кулінарні рецепти Причини появи прищів на спині. Народні засоби проти прищів.

Причини появи прищів на спині. Народні засоби проти прищів.

Багато стурбовані висипом вугрів, яка виникає не тільки на обличчі, але і на спині. Це стає проблемою, яку перш ніж вирішити, потрібно вивчити. Чому вони з’являються конкретно невідомо.

Існують лише деякі поширені і часто-надибуємо причини появи прищів на спині:

– відбувається зміна в гормональному фоні організму, через якого робота сальних залоз стає більш активною, а це закупорює пори і призводить до запалення;

– недостатня гігієна, через яку спина не отримує потрібної миття. Мертві клітини, залишки від миючих засобів або сальні клітини накопичуються і не дозволяють шкірі дихати;

– роздратування шкіри через незручною синтетичного одягу;

– часте потовиділення.

Не завжди можливо зрозуміти причину появи прищів на спині, але постаратися змінити перелічені пункти у своєму житті допоможуть вам контролювати своє здоров’я.

При усуненні прищів на поверхні спини, найбільше потрібно дотримуватися гігієни:

– необхідно щодня митися, як тільки спітніли, особливо приділяючи увагу спині;

– небажано розтирати спину рушником після прийняття душу, так як можуть з’явитися запалення, потрібно просто промокнути шкіру;

– часто міняйте футболку і піжаму, яка не викликає тертя;

– використовуйте одяг, виробництво якої базується на натуральних тканинах і не тре шкіру.

Народні засоби проти прищів на спині

Можна використовувати засоби від прищів на обличчі для спини, але це не завжди є ефективним засобом. Шкірні клітини спини більш грубі, ніж на обличчі, тому можна застосовувати агресивні засоби для спини, але не для обличчя.

Апельсинова шкірка. Свіжою шкіркою апельсина рекомендують протирати пошкоджені ділянки шкіри один або два рази протягом дня. Також можна готувати маски для пошкодженого плечей і ділянок шкіри.

Сік лимона. Сік лимона також прекрасно справляється з проблемною шкірою, адже він добре дезінфікує її і скорочує запалення.

Сік картоплі, перемішаний з медом. Для цього знадобляться три чайні ложки меду і три ст. ложки соку картоплі, одна ст. ложка цибульного соку. Потім слід накласти отриманий компрес на пошкоджену зону спини. Дані процедури слід проводити не менше двох разів на сім днів.

Олія чайного дерева. Відмінним засобом проти прищів є масло чайного дерева, так як воно має дезінфікуючі властивості і антибактеріальні. Це засіб відомо в обробці, як окремих прищів, так і комплексно.

Також:

  • засіб проти прищів на спині