Правильне харчування прискорить нарощування м’язової маси – портал Фітнес 96

Правильне харчування прискорить нарощування м’язової маси – портал Фітнес 96 Правильне харчування прискорить нарощування м’язової маси

Без правильного харчування ви не можете розраховувати на такий розвиток м’язів, якого ви хочете. Для досягнення бажаного обсягу м’язової маси недостатньо знати всі вправи. Ви також повинні знати про те, що відбувається всередині вашого тіла. Дієта повинна доповнювати методи бодібілдингу. Ось кілька способів, які допоможуть вам бути впевненим у тому, що ви дотримуєтеся правильної дієти.

Споживайте щонайменше два грами білка на кілограм ваги тіла.

Наприклад, якщо ви важите 50 кілограмів, то повинні з’їсти протягом дня 100 білка, щоб бути впевненим у тому, що м’язи отримують достатньо амінокислот для зростання. Тим, для кого бодібілдинг є професією, фахівці радять споживати три грами білка на кілограм ваги тіла.

Білок білку ворожнечу.

Вам слід враховувати відмінності в аминокислотном складі різних видів білка. Червоне м’ясо багате білком, хоча не слід обділяти увагою і рибу. Сир, соя, горіхи, квасоля і рис – все це продукти, що містять білок. З іншого боку, ці продукти містять різні амінокислоти, ось чому всі вони повинні бути присутніми у вашому раціоні. Різноманітність ще нікому е зашкодило.

Приймайте високоякісні протеїнові добавки.

Набрати необхідне щоденне кількість білка, харчуючись тільки м’ясом, неможливо. На допомогу вам прийдуть протеїнові добавки. Найбільш поширені соєвий і молочний протеїн. Коли ви включаєте протеїнові добавки в свій раціон, то одночасно повинні збільшити споживання рідини. Інакше на нирки і печінку ляже занадто велике навантаження, що в кінцевому результаті не принесе користі вашому здоров’ю. Збільшене споживання рідини буде корисно для усунення можливих негативних наслідків високого споживання білка.

Баланс.

Якщо ви проводите важкий тренування з підняття важких речей, а також займаєтеся аеробікою, але не дотримуєтеся високопротеиновую дієту і мало відпочиваєте, то ваші м’язи будуть втрачати силу і масу. Безліч гравців в американський футбол стикаються з цією проблемою протягом ігрового сезону просто тому, що ніхто не попередив їх про це. Для відновлення і росту м’язів вам необхідно збалансоване харчування, з високим вмістом, білка, вуглеводів, рослинних жирів, вітамінів і мінералів.

Рясне споживання вуглеводів.

Вуглеводи повинні обов’язково бути присутніми у вашому харчуванні, тому що саме вони дають вам ту енергію, яку ви використовуєте, коли піднімаєте штангу або який-небудь важкий предмет. Ви не зможете проводити ефективні тренування, що не заправившись попередньо білком і вуглеводами. Пам’ятайте про те, що вуглеводи – це одне з найважливіших поживних речовин, так як вони заряджають вас енергією.

Корисні поради:

• Пийте багато води. Вода потрібна для заповнення водного балансу організму, порушеного під час тренування, а також для видалення відходів білкового обміну. Якщо ви п’єте багато води, то високопротеиновая дієта не заподіє ніяких пошкоджень вашим внутрішнім органам, а також допоможе вам схуднути.

• Калорійність харчування повинна бути достатньою для росту м’язів, але недостатньою для появи жирових відкладень. Вам же не хочеться докладати масу зусиль, нічого не отримуючи натомість?

• Навіть не думайте про те, щоб почати приймати стероїди. Вони принесуть набагато більше негативних, ніж позитивних наслідків. Ви повинні нарощувати м’язову масу природним шляхом, що безумовно матиме позитивний вплив на ваше здоров’я. Фахівці в галузі охорони здоров’я не раджу приймати стероїди через численні побічні ефектів, які вони несуть.

Пропонуємо ознайомитися з нашим унікальним сервісом – енциклопедією вправ з бодібілдингу. там ви можете знайти докладний опис всіх вправ з бодібілдингу, забезпечених покрокової інструкцією і відеороликом.

Вправи розділені по групах м’язів, наприклад: