Правильне харчування для схуднення (білки, жири, вуглеводи) | Фітнес з Олександром Волковим

Правильне харчування для схуднення (білки, жири, вуглеводи) | Фітнес з Олександром Волковим Правильне харчування для схуднення (білки, жири, вуглеводи) Без розуміння цього, ти не зможеш досягти великих результатів у тренуваннях!

У цій статті, я хочу з тобою поговорити про найголовніше елементі у створенні красивого, здорового і м’язистого тіла – правильному харчуванні!

Так, саме це, повинно стояти у тебе на першому місці, навіть не тренування!

Тема здорового харчування, одна з найбільш наболілих і хвилюючих для мільярдів людей! Причиною цьому є поява в сучасному світі великої кількості продуктів, які містять шкідливі хімічні елементи. викликають ожиріння, алергію і багато інші небезпечні захворювання!

Кожна людина, який би образ життя він не вів, рано чи пізно приходить до того, щоб почати мінятися! Але в цей момент виникає питання, з чого почати і як розібратися в багатогранності інформації про правильне харчування.

Я вирішив максимально, найскладніші речі, пов’язані з правильним харчуванням, пояснити тобі простою мовою! Читай уважно і в кінці ти зрозумієш, які продукти варто включити в свій раціон для того щоб почувати себе чудово і бути завжди здоровим, красивим і енергійним! Дані принципи я застосовую у своєму житті, і це працює приголомшливо! І так поїхали:

&l3Bh3> Правильного харчування – це просто!

( білки, вуглеводи, жири і вітаміни)

Багато людей помиляються, вважаючи, що розібратися в основних елементах продуктів харчування, розуміти яка у них роль і як правильно скласти свій денний раціон – це складно. Зараз я доведу назад!

Давай поговоримо про те, що пишуть на етикетках продуктів :

1. Білок в продуктах харчування (або по-науковому – протеїн) – це один з найважливіших елементів, без якого наш організм і тіло не зможе існувати

Білок – е. то будівельник тіла (твоїх м’язів) і головний компонент всіх біохімічних реакцій, які відбуваються в нашому організмі!

Рекомендую! Є море наукової інформації про білки, але я хочу, щоб ти запам’ятав одне – якщо ти хочеш відчувати себе добре і бути у відмінній формі, зроби так щоб на твоєму столі щодня, по черзі, з’являлися такі продукти – молочні продукти (молоко, кефір, сир, закваски), птиця (курка або індичка), морепродукти (кальмари, креветки, морська риба), яйця, рослини (соя, горох, сочевиця) горіхи, гриби.

2. Вуглеводи в продуктах харчування – паливо для людського організму, за допомогою якого здійснюються всі життєво важливі функції.

Вуглеводи діляться на – прості і складні.

Прості – це ті, які містять малу кількість харчових волокон і засвоюються організмом швидко (наприклад, цукор, деякі фрукти, овочі), при цьому людина отримує швидкий викид енергії в організм, яка так само швидко йде, викликаючи відчуття сонливості.

Складні вуглеводи містять багато харчових волокон, які поступово годують наш організм енергією і це сприяє тривалій продуктивності (приклад, хліб зі злаків, крупи – рис, гречка… < / em>)

Рекомендую до вживання вуглеводи – рис, вівсяна каша, макарони з цільнозерновий борошна, житній хліб, фрукти (яблука, ківі, виноград, полуниця, апельсини), овочі (морква, бобові).

3. Жири в продуктах харчування – забезпечують 30% добової потреби організму в енергії!

З жирами ми отримуємо необхідні для життєдіяльності вітаміни, незамінні жирні кислоти, а також жири є мастильним засобом для опорно-рухового механізму нашого тіла. Але надлишок жирів украй шкідливий . тому що викликає збій в багатьох процесах травлення в організмі.

Середня добова потреба людини в жирах становить 80-90 грамів, при цьому третина від цієї кількості повинна забезпечуватися рослинними жирами.

Рекомендую до вживання продукти – кешью, арахіс, оливки, авокадо, оливкова і арахісове масла, волоські горіхи, мигдаль, птиця, морська риба (містить Омега 3), креветки, молоко і молочні продукти, сир.

4. Вітаміни – це корисні речовини, які зміцнюю імунітет, і впливають на ріст і розвиток людини.

Перелік корисних вітаміни і продукти містять їх:

Вітамін С – дуже важливий вітамін в боротьбі з простудними захворюваннями, а також зміцнює імунітет. Міститься в цитрусових, ківі, солодкому перці, смородина.

Вітамін А – зміцнює імунітет, зір. Міститься в печінці, яйцях, моркви.

Вітамін Е – сильний антиоксидант. Міститься в рослинних оліях, яйцях, зелені, брюссельській капусті.

Вітамін Д – зміцнює кістки і покращує стан шкіри. Міститься в ікрі, печінки тріски, грибах, петрушці, сирі і сирі.

Вітаміни серії В1-B12 беруть участь в процесі травлення, підвищують захисну функцію організму, впливають на пам’ять і психіку. Міститься в пшоні, квасолі, темних сортах рису, гречаної крупі, м’ясі, рибі сімейства лососевих, насінні кунжуту і гарбуза.

Підводячи підсумок, хочу сказати, що для більш поглибленого вивчення матеріалу на біохімічному рівні, рекомендую звернутися до наукових робіт, які є в інтернеті.

Але якщо ти не морочитися, то для тебе буде цілком достатньо просто включити в свій раціон корисні продукти, які я перерахував, і ти отримаєш всі необхідні елементи, для міцного здоров’я і приголомшливого самопочуття!

РЕКОМЕНДУЮ тобі прочитати статтю – “3 секрету створення м’язистого тіла” . в якій я розкриваю основні правила та прийоми правильного харчування.

З повагою, Олександр Волков!

Також:

  • білки для схуднення