Правильне схуднення: без голодувань і надмірних навантажень

Правильне схуднення: без голодувань і надмірних навантажень Правильне схуднення: без голодувань і надмірних навантажень

Чомусь багато людей пов’язують схуднення з сильними фізичними навантаженнями і виснажливими дієтами. Звичайно, ці способи працездатні, але ж існують і інші, більш щадні способи схуднення. Яким має бути правильне схуднення?

Виявляється, весь фокус у тому, щоб зробити процес схуднення максимально комфортним, позбавленим надмірних емоційних і фізичних зусиль. Так звучить дивно, але це дійсно так. До методів поетапного і комфортного схуднення схиляються професійні дієтологи і тренери різних силових видів спорту.

Такому, здавалося б, дивним методом схуднення є широка доказова база на основі нещодавно зроблених відкриттів в області гормональних функцій нашого організму. Щоб розібратися, як ефективно і легко скинути вагу, нам, перш за все, необхідно зрозуміти: а чому власне ми набираємо зайві кілограми?

Багато повні люди звинувачують себе в безконтрольності по відношенню до їжі. Так, дійсно, є випадки, коли повністю порушується гормональна система людини, що призводить до безконтрольного поїдання все нових і нових порцій їжі. Але у більшості людей немає таких серйозних захворювань. Всі безконтрольне харчування можна досить просто пояснити залежністю від протікають у нас біологічних процесів.

Частим помилкою вважається, що відмова від вечері або навіть обіду зробить вас стрункіше на кілька кілограм на місяць . Але це зовсім не так. Насамперед, наш організм влаштований так, що йому постійно потрібно підтримувати в собі певний рівень енергії. Ну, а відчуття голоду і є тим самим сигналом, що говорить нам, що пора б уже підкріпитися. Ігноруючи його довгий час, в організмі людини запускається механізм, спрямований на якомога швидке і швидке задоволення цієї потреби.

Пропустивши сніданок і обід, бажаючий схуднути людина, думає, що він все робить правильно. Але вже до вечора почуття голоду стає таким нестерпним, що людина вже не в змозі відмовити собі в зайвому шматочку пирога або солодкого торта. Однак голод проходить поступово, а до того моменту, коли він остаточно пройде, людина з’їсть стільки їжі, що це не тільки компенсує недоотримані раніше калорії, але і створить їх надлишок.

У чому ж причина настільки неприємного явища для хоче схуднути людини?

Вся справа в недавно відкритому гормоні – лептин, який відповідає за відчуття голоду і що не дозволяє впасти рівню жирової тканини нижче визначеного. Цей гормон дуже хитрий, при його зниженні зростає бажання щось з’їсти, але поновлення його на необхідний рівень відбувається повільніше, ніж споживання необхідного нам кількості їжі.

Отже, якщо ви не хочете набрати пару зайвих кілограмів, то вам варто їсти їжу повільно і розмірено. Намагайтеся пережовувати її подовше, це також дозволить підвищити час споживання їжі. Запивайте їжу теплими напоями, саме теплими, так як від них відчуття голоду, а відповідно і рівень лептину, швидше відновляться на колишній рівень.

Процесу правильного схуднення дуже шкодить неразмеренное харчування . Більш того, можна цілком впевнено стверджувати, що саме він і є тим самим фактором, який відповідає за набір зайвої ваги людиною. Як вже розглядалося раніше, недоїдання вранці і відмова від обіду провокують різкий скачок апетиту ввечері. Саме вечірнє переїдання є тією самою причиною, по якій більшість людей і набирають зайву вагу.

Тому варто харчуватися правильно – це означає, що в денному раціоні обов’язково повинні бути присутніми сніданок, обід і вечерю, до того ж, у разі виникнення голоду, ви повинні терміново щось перекусити і не допустити його посилення.

Таким чином, щоб схуднути – треба їсти, але є правильно. Причиною обов’язкового харчування вранці та в обід, є і те, що швидкість обміну речовин найбільш висока саме в ці години. Тому і спалювання зайвих калорій відбувається інтенсивніше, без витрати зайвих зусиль .

До процесу правильного схуднення ви можете додати посильні навантаження на витривалість у поєднанні з силовими вправами. Але тільки в жодному разі не доводьте себе до стану повної знемоги – це відіб’є будь-яке бажання продовжувати тренування. Якщо ви не знаєте, як організуватися ваш тренувальний процес, краще звернися за порадами до досвідчених тренерам.

Перше . Щоб скинути зайву вагу, вам необхідно розмірене харчування.

Друге . Ви не повинні поглинати їжу у швидкому темпі, робіть це повільно і запивайте теплими напоями. Ні в якому разі не відмовляйтеся від сніданків і обідів, не дозволяйте наростати почуттю голоду.