Пояс для схуднення Vulkan T-131. Ціна 95 грн, купити в Одесі

Пояс для схуднення Vulkan T-131. Ціна 95 грн, купити в Одесі Пояс для схуднення Vulkan T-131

Детальний опис

Пояс для схуднення «Vulkan Classic» є ідеальної теплової формою, що спалює жири, що концентруються на талії та животі.

Пояс для схуднення «Vulkan Classic» (вулкан). Розмір 100х20 см.

Пояс «Vulkan Classic» складається з трьох шарів:

-зовнішній шар нейлон з лайкрой

-проміжний шар з осередків неопрена (розтягнутий каучук),

-закритий спеціальним матеріалом – термосель.

Всі три компоненти забезпечують відмінну теплоізоляцію і здійснюють мікромасаж шкіри, не перешкоджаючи, тим не менш, проходженню повітряного потоку з метою усунення надлишку ваги. Має застібку у вигляді липучки.

Пояс для схуднення «Vulkan Classic» є ідеальної теплової формою, що спалює жири, що концентруються на талії та животі. При цьому не потрібно дотримуватися особливий режим і займатися виснажливої??гімнастикою.

Пояс також корисний людям, страждаючим від болю в хребті, попереку (при радикуліті), в нирках і т. д. Він зменшує біль і стимулює кровообіг в області попереку.

Технологія виготовлення пояси для схуднення робить його максимально ефективним. «Vulkan Classic» підвищує ефективність занять спортом на 30%, також він підходить для людей, які хочуть швидко схуднути і при цьому без особливих фізичних вправ. Навіть при дуже невеликому фізичному зусиллі з вашого боку пояс підтягує м’язи і додає тілу пружність.

Тепловим поясом «Vulkan Classic» користуються для підтримки форми багато найвідоміші спортсмени світу. Контроль якості на всіх стадіях виробництва є гарантією довгої служби пояса. Спеціально розроблені матеріали сприяють проходженню повітря до шкіри для забезпечення її киснем та усунення надлишку поту. У даному випадку тепло підтримується без шкоди для шкіри.

Пояс для схуднення є кращим тепловим засобом для спалювання зайвої ваги. Закриті розтягнуті осередки з неопрена становлять основу матеріалу і мають відмінну гнучкістю, що дозволяє термо поясу щільно облягати талію. Внутрішня частина неопрена закрита термоселем. Також пояс для схуднення має практичну застібку у вигляді липучки. Пояс для охуденія «VULKAN» покращує циркуляцію крові, спалює жири, при цьому не потрібно дотримуватися особливий режим харчування або займатися виснажливої??гімнастикою, «VULKAN» розігріває шкіру не тільки під час активних рухів, але і в стані спокою. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений пояс для схуднення, забезпечують відмінну теплоізоляцію і здійснюють мікромасаж шкіри, також забезпечуючи проходження повітряного потоку з метою усунення надлишку поту.

Спеціальний матеріал термо пояса VULKAN термосель дбайливо ставиться до шкіри і не псує її. Щільність неопрена запобігає травми, розтягнення м’язів навіть при інтенсивних заняттях спортом.

Також:

  • купити поям вулкан для схужнення