ПЛОСКИЙ ЖИВОТИК – пластир Lusero – Ціна, відгуки і де купити пластир Плоский животик 2014 для схуднення

ПЛОСКИЙ ЖИВОТИК – пластир Lusero – Ціна, відгуки і де купити пластир Плоский животик 2014 для схуднення «Плоский животик» – пластир Lusero

3 упаковки

«Плоский животик»

5 упаковок

«Плоский животик»

Натуральні активні компоненти пластиру LUSERO «Плоский животик»

(ламінарія пальчасто-розсічена і камелія китайська) ефективно видаляють надлишки жирових відкладень і позаклітинної рідини, роблячи ваш животик плоским, пружним і красивим:

1. Ламінарія пальчасто-розсічена прискорює процес клітинного обміну речовин, «спалює» жир, зменшує жирові відкладення в області живота і черевної порожнини, знижуючи загальну жирову масу.

2. Камелія китайська володіє дренувальним дією і усуває надлишки позаклітинної рідини, що скупчуються в найглибших шарах шкіри. Завдяки «парниковому» ефекту, створюваному герметизирующей основою, і спеціально розробленим полімерному шару, активні компоненти безперервно надходять у глибокі шари шкіри і рівномірно впливають на жирові відкладення протягом 24 годин.

1 упаковка містить 14 пластирів

для схуднення

Наклеюйте 1 або 2 пластиру LUSERO щодня протягом 30 днів. Не рекомендується наклеювати одночасно більше 2-х пластирів LUSERO, а також продовжувати їх безперервне застосування більше 30 днів. Між подальшими курсами профілактики жирових відкладень в області живота необхідно робити перерви. Кожен пластир LUSERO призначений для одноразового використання.

Спосіб застосування пластиру «Плоский животик» (Lusero):

1. Шкіра в області нанесення пластиру LUSERO повинна бути чиста і суха – це забезпечить найкращу фіксацію пластиру на шкірі. З наклеєним на тіло пластиром LUSERO можна вести звичний спосіб життя, займатися спортом і приймати душ.

2. Розкрийте упаковку, відокремте один пластир LUSERO від захисної плівки і наклейте пластир на шкіру живота.

3. Пластир LUSERO повинен залишатися на шкірі протягом 24 годин, після чого його слід видалити і наклеїти новий пластир LUSERO на іншу ділянку шкіри в області живота.

4. Використовуйте пластир LUSERO щодня протягом місяця.

Застереження :

Призначені тільки для зовнішнього застосування.

У рідкісних випадках можуть з’явитися слабкі алергічні реакції.

Склад пластиру «Плоский животик» (Lusero):

Ламінарія пальчасто-розсічена, камелія китайська, акрілат сополімер, пропіленгліколь, вода демінералізована, гідроксипропил бістрімоніум, феноксіетанол, метилпарабен, етілпарабен, пропілпарабен.

Термін придатності пластиру: 30 місяців.

Виробник пластиру «Плоский животик» (Lusero):

,

Також:

  • дієта для схкднення
  • замовить пластир для схуднення
  • як замовити пластері для схкднення люсеро
  • як легко скинути 10 кг до нового року безплатно