Плавання для схуднення – як спосіб схуднути!

Плавання для схуднення – як спосіб схуднути! Плавання для схуднення – як спосіб схуднути!

Один з кращих способів скинути зайву вагу, привести фігуру в норму, підправити здоров’я – це плавання. Плавання для схуднення дуже ефективно: 3-4 тренування в тиждень від 45 хвилин і зайві кілограми тануть на очах. Цей вид спорту не тільки сприяє зниженню ваги, але й зміцнює м’язи живота, ніг, рук, спини, сприяє поліпшенню кровообігу, опорно-рухової системи. Є кілька способів плавання: кроль, батерфляй і брас. Кожен спосіб має свої переваги і зачіпає різні м’язи.

З чого почати?

Перш, ніж лізти у воду необхідно розім’яти м’язи на суші . щоб не було судом і травм:

    Розім’яти шию, повертати головою в різні сторони; Зробити махи, кругові рухи руками, починаючи з кистей, зробити рухи руками аналогічні рухам в воді; Розім’яти плечі, зробити нахили; Здійснити різні махи і кругові рухи ногами, особливу увагу приділивши ступень; Завершити розминку присіданнями і стрибками.

Боротьба з втомою

Плавання, як спосіб схуднути, відмінне рішення, але воно забирає досить багато сил і енергії. Тому не варто на початку геройствовать і запливати далеко від берега або накручувати кола в басейні, вибився з сил. Необхідно поступово посилювати навантаження . даючи незміцнілим м’язам своєчасний відпочинок.

Якщо втома застала несподівано далеко від берега, то відпочити допоможе плавання на спині. Для цього необхідно лягти на воду і розслабити м’язи тіла. Невеликий відпочинок допоможе перевести подих і відновити сили. У басейні можна відпочивати біля бортика, а щоб швидше відновити дихання, видих потрібно робити у воду .

Плавання для початківців

Початківцям плавцям важко приділяти плавання багато часу в день, тому що м’язи не підготовлені, витривалості немає. Для таких випадків можна купити спеціальну дошку для плавання або коло . Вони допоможуть розвивати ноги, руки, прес. Навіть на дошці плавання – спосіб схуднути.

Добре розвиває ноги плавання на спині без рук, тобто коли руки не допомагають пересуватися у воді.

Плавання з медичної точки зору

Цей вид спорту поєднує приємне з корисним. Вода благотворно впливає на весь організм: на нервову, дихальну системи організму, покращує кровообіг, лікує викривлення хребта, біль у суглобах. < / b> Адже у воді руху виходять набагато плавніше, ніж на суші, а навантаження нітрохи не менше. За рахунок цього знижується ризик отримати травму або завдати шкоди організму. Немає кращого способу схуднути ногам, плавання сприяє швидкому спалюванню калорій.

Недуги і плавання як ліки

Також:

  • плавання порно
  • як схуднути на 25кг
  • плавання для схуднення ніг