Перлова дієта. Дієта на перлової каші відгуки та результати

Перлова дієта. Дієта на перлової каші відгуки та результати Перлова дієта

Кращий і надійний спосіб впоратися із зайвою вагою – це дотримуватися дієти, що сприяє обмеженню вживаються в їжу жирів і вуглеводів. А коли маса тіла перевищує норму, в першу чергу слід зайнятися регулюванням обміну речовин і спробувати домогтися його нормалізації. Всього цього домогтися, допоможе перлова дієта . Бажаючим стабілізувати вагову категорію необхідно серйозно зайнятися своїм харчуванням, прибрати з раціону м’ясо жирних сортів, здобне і борошняне, не вживати солодке – шоколад і морозиво.

Оптимальним вирішенням питання приведення людського тіла в стан порядку виступає перехід на кашу без солі та жиру. Досить відомою дієтою, в основі якої лежить вживання різноманітних каш, є дієта на перлової каші. У чому ж перловка виграє в порівнянні з іншими кашами? Природно, основним критерієм для її вибору виступає дешевизна, так як вона одна з найбільш недорогих круп. Деякі вважають, що подібна каша важка для перетравлення, хоча це абсолютні вигадки.

Як виглядає перлова крупа? Це незбиране ячмінне ядро, раніше оброблене, але має зернову оболонку. Через неї крупа вважається корисною для організму людини. Ячмінь – хороший джерело різноманітних речовин і мікроелементів, що бере участь і підтримує нормальну роботу всіх органів і систем. Та й для дітей така каша теж корисна.

Перлова дієта, по суті, сама бюджетна і одночасно володіє хорошим ефектом. Головні її складові – це звичайна вода і перлова крупа.

Рецепт перлової каші невигадливий і простий: слід варити крупу на воді до того, як вона стане розсипчастою, не використовуючи ні солі, ні масла для поліпшення смаку. Запам’ятайте – перловка дуже довго готується і до того ж, її обсяг під час варіння збільшується у п’ять разів. Ось чому досвідчені кухарі рекомендують залити крупу водою з вечора, а вранці зайнятися її варінням.

Перлова дієта повинна проводитися протягом п’яти днів, можна й більше. У цей час потрібно пити велику кількість води, тільки врахуйте: вживати слід або слабогазовану воду, або зовсім не газовану очищену. Така дієта жестковата і сповнена одноманітності, і зовсім не кожній людині буде під силу довгий час вживати одну перловку без солі. Але в підсумку, витрачені зусилля будуть сумірні з отриманим результатом.

Фахівці, розрахували шкалу приблизною втрати ваги, щоб знати, як швидко рухається процес схуднення. У перші кілька днів, маса тіла зменшиться вже тільки через очищення кишечника і виведення рідини з організму, потім, добове зниження ваги становитиме до одного кілограма. Після чого почне йти підшкірний жир, а це і є мета якої дієти.

Результати перлової дієти.

Перше, це природно витончена і струнка фігура. Приблизно п’ять кілограмів зникне за п’ять днів на дієті. Стабілізується процес травлення, прийдуть в норму обмінні процеси в організмі, закінчаться запори, назовні вийдуть калові камені – ось який підсумок простий і дешевої перлової дієти!

Якщо у вас виникнуть сумніви з приводу того, що організм позбувся всіх вітамінів і мінералів в ході дієти, це явна помилка. Перловка містить амінокислоти, наприклад, лізин, сприяючий виробленню колагену – речовина, що носить відповідальність за зовнішній вигляд шкірного покриву. Він зберігає молодість і шовковистість шкіри, робить її набагато гладше і еластичнішою. ??

В перлової каші багато калію, що прекрасно відбивається на стані серцево-судинної і кровоносної систем, такі речовини як залізо, цинк, йод і кобальт знаходяться в ній в надлишку. Виходить, що перловка – криниця чи не більшості корисних для людини елементів з таблиці Менделєєва.

Вітамін В, що відповідає за обмінні процеси білків і вуглеводів в організмі, теж міститься в каші, він бере участь у кровотворних процесі, до того ж, виступає як профілактичний засіб при атеросклерозі.

Очищуючим «йоржиком» для стінок кишечника буде клітковина. У перловці її набагато більше, ніж у пшениці, що є лідером за вмістом клітковини серед схожих злакових культур.

Усі проведені дослідження підтвердили – в перлової крупі знаходиться багато особливих антибактеріальних речовин, серед них і гордецін. Цей компонент в традиційній медицині застосовується у вигляді протигрибкового засобу по догляду за шкірою.

Перлова дієта заснована на приготуванні перловки в прісній воді. Корисним для організму вважається і відвар, який характеризується сечогінну та протизапальну дію. Його також рекомендується використовувати як народне средствр при простудних захворюваннях і кашлі.

Перлова крупа – найкорисніша з усіх наявних круп. Вживаючи її в їжу, можна не тільки за короткий термін позбутися зайвих кілограмів, але і деяких захворювань. У доповненні каша поповнює організм мікроелементами і налаштовує роботу травної системи. Перлова дієта – гідний варіант для тих, хто бажає отримати швидкий результат без нанесення шкоди своєму організму.

Перед початком дієти, порадьтеся з лікарем.

Також:

  • перловка під час діети