ОЖИРІННЯ – ХВОРОБА ледарі?

ОЖИРІННЯ – ХВОРОБА ледарі? Ожиріння – хвороба ледарів?

– липень 2007

Прийнято вважати, що товсті люди ледачі, а тому практично не рухаються і постійно жують висококалорійні продукти, такі як торти, чіпси і хот-доги, запиваючи все це пивом і газованою водою. Вони, звичайно, сидять вдома і нічого не роблять, а готувати нормальні страви їм абсолютно лінь. Таким є громадська думка, що змушує з презирством ставитися до огрядним людям.

Однак реальність така, що кожен з нас може «заробити» пристойну кількість зайвих кілограмів. І виною тут не лінь, а швидше банальна зайнятість. Ми все більше часу проводимо в сидячому положенні, оскільки все частіше і частіше займаємося розумовою працею. Автоматизація, механізація та електрифікація призвели до того, що гіподинамія (недолік рухової активності) перетворилася на загальнонаціональне захворювання. Недолік свіжого повітря, тиші, спокою і сонячного світла призводять до порушення роботи нервової системи та розвитку стресів.

Все це в сукупності створює ситуацію, в якій людина переїдає. Адже дефіциту продуктів харчування сьогодні не спостерігається – як кажуть, бери та їж. При цьому навіть невелике перевищення норми калорій з часом відкладається у вигляді жиру. Скажімо, якщо щодня з’їдати шматок хліба з ковбасою (200 ккал) крім звичайного раціону, за рік ви наберете близько 10 кг! Втім, з’їсти бутерброд на вже ситий шлунок досить складно. А ось випити газованої води або чаю з 4-5 ложками цукру можна досить багато.

Безумовно, повні люди, найчастіше, дуже мало рухаються. Однак це не можна назвати єдиною причиною ожиріння – серед худих людей багато хто також ведуть малорухливий спосіб життя. Ймовірно, справа в тому, що деякі з нас більш схильні набору ваги, ніж інші. Тому всі описані фактори на них впливають набагато сильніше. Якщо ви з числа людей, схильних до набору зайвої ваги в умовах гіподинамії, трохи пригальмуйте і задумайтеся: а що мені, власне, важливіше, – власне здоров’я та міцні нерви або невелике підвищення зарплати укупі з нервовим зривом?

баріатрія – найефективніший на сьогодні у світі метод СХУДНЕННЯ та УТРИМАННЯ ВАГИ після СХУДНЕННЯ.

Розповімо ВСЕ про операції для схуднення +7-925-750-25-15