Як схуднути на 5 кг. за місяць без особливих зусиль? Підкажіть дієту

Як схуднути на 5 кг. за місяць без особливих зусиль? Підкажіть дієту. Як схуднути на 5 кг. за місяць без особливих зусиль? Підкажіть дієту.

Чи не еш після 6 і намагайся багато не вечеряти це не складно і без всяких зусиль і навіть без дієти ранок м їж що пожілаеш а обід вже чучуть скорочуй на вечерю що то легке і через пару тижнів схуднеш!)))

Вікторія Рудакова Учень (198) 3 роки тому

Головне не здаватися метою-НЕ Є, НЕ Є. Коли так думаєш ще більше хочеться))) Просто їж коли дійсно хочеться, і не до обжіраній. Щоб легке відчуття голоду залишалося, без хліба, без солодкого і мучного.

А. Ю. Профі (935) 3 роки тому

Спробуйте з’їдати за один прийом їжі не більше 250 гр. (Обсяг склянки). Перший час так і вимірюйте склянкою. потім вже пристосуєтеся на око або визначте для себе тарілочку (куди тільки склянку їжі поміщається) і їжте тільки з неї. Таким способом можна вживати їжу або пиття навіть через кожні три години (або стакан їжі, або склянку рідини). Поступово проміжок прийому їжі збільшуйте.

Природно виключити по можливості жирне, смажене і борошняне (замість свинини пісну яловичину або курку без шкірки, наприклад, сало, булочки, торти та ін.) Якщо сильно хочеться солодкого то гіркий шоколад, мармелад без цукру зверху.

Цей метод харчування повинен стати для вас постійним. Шлунок поступово стягується, і їсти хочеться менше. Через місяць такого харчування більше склянки з’їсти не зможете.

Зручно тим, що їсти можна в принципі все, але не більше склянки і не частіше ніж через три години.

Кіра Лєснікова Мислитель (8881) 3 роки тому

Обмежити вживання вуглеводів (борошняне, солодке, картопля). НЕ їжте після 18.00, пийте 1,5-2 літра води в день, зайнятися спортом, або гімнастику робити, вправи різні

я свого часу худла по дієті Лариси Доліної, дуже дієва дієта, я задоволена!

1-й день: 400 г печеної картоплі без солі і 0,5 л кефіру 1% жирності (це на весь день).

2-й день: 400 г знежиреного сиру і 0,5 л кефіру.

3-й день: 400 г фруктів (крім бананів і винограду) і 0,5 л кефіру.

4-й день: 400 г відварених курячих грудок без солі і 0,5 л кефіру.

5-й день: 400 г фруктів і 0,5 л кефіру.

6-й день: 1,5 л мінеральної води без газу

7-й день: 400 г фруктів і 0,5 л кефіру.

Після тижня дієти харчуєтеся як завжди, але з обмеженням солодкого, жирного, гострих страв і мучного. Це треба для закріплення ваги. Можливо, що за цей час додасться кілограм. Через сім днів знову приступите до дієти – поки не досягнете бажаного результату.

1. Щодня потрібно вживати тільки певний вид їжі. Наприклад, сир або варену курку. Запивати кефіром, настоєм трав і водою.

2. Продукти треба ділити на маленькі порції і їсти через кожні дві години з 8.00 до 18.00. Після – ні-ні!

P. S. Я замість 6-го дня, де потрібно пити воду, їла фрукти з кефіром, тому що це дуже складно особисто для мене, і все одно схудла!