Важко скинути вагу після пологів???

Важко скинути вагу після пологів??? Важко скинути вагу після пологів.

Dasha Мислитель (6314) 5 років тому

не сиділа! схудла одразу на 10 кг, а потім через 3 місяці скинула інші 3 зайвих. а тепер недобір до ваги який був до вагітності 2 кг-стабільно!

мені важкувато! Ось уже рік прийти в норму не можу! а відразу після пологів скинула майже 10 кг! Але якщо сильно захотіти то можна!

Анна Козлачкова Учень (121) 5 років тому

після обох пологів набирала по 10 кг, обидва рази скидала до півріччя діточок. Перший раз-абсолютно без зусиль, вдруге-тренування і масаж, мабуть вік уже не той що в перший раз. (Спасибі мамі-сиділа з малюком, покаяння по тренуваннях бігала)

Колючка Майстер (2266) 5 років тому

Для зайнятих і лінивих!

Бути стрункою і красивою – мрія кожної жінки, але дуже складно залишатися привабливою з маленькою дитиною на руках. Постійні прибирання, прасування, готування і прання знищують красу на очах! Я вже не кажу про те, чим кожна жінка жертвує заради народження свого маленького щастя. Втрачати ж свою привабливість назавжди я не хотіла ні за які пряники. Настав час діяти.

Почну з того, що за своєю вагою я не стежила ніколи, не було в цьому необхідності. Але ось настала довгоочікувана вагітність – і все закрутилося, закрутилося. Світ перевернувся! Я, звичайно, розумію, що набирати вагу в процесі вагітності – це природно і нікуди від цього не дітися, але дуже хотілося з ним розлучитися скоріше і в строк. Збільшилася я на цілих 20 кілограмів, а після народження моєї дочи залишилося ще 10 зайвих. Ходити в тренажерні зали, бігати вранці і сидіти на дієтах не хотілося зовсім. Кілограми зайві заважали дуже (в джинси не влізти). а влізти в них дуже хотілося!

Я знайшла трохи незвичайний спосіб схуднення: розставила по всій квартирі перешкоди. На вході в кімнати поставила стільці, доводилося через них постійно стрибати. Ось так і бігала з кімнати в кімнату, поралася по господарству і заодно займалася ненав’язливо. Правда, чоловік мій займався разом зі мною і не по своїй волі.

Розсипала по всій квартирі рахункові палички і по ходу їх збирала (нахили – відмінний спосіб для зменшення обсягів у талії). Дуже хотілося повернути животик в початкове положення – початку тренувати і його: просто завжди намагалася тримати його підтягнутим, незабаром це увійшло в звичку і животик зник сам собою. Коли грала з дочей, то садила її собі на ноги і в положенні лежачи на спині робила підйоми; було дуже весело, а головне, з користю!

Що стосується їжі, то тут дуже добре допомагає спосіб “не їсти після шостої вечора” – перевірено на собі. А ще довгі прогулянки з дитиною, іноді навіть виконувала роль конячки, запряженій в дитячу коляску. Посаджу Дочу і побігли разом – сміху море, правда, перехожі дивилися здивовано, але ж це не головне.

Як психологічного впливу використовувала свої старі фото з привабливою зовнішністю – розвісила їх буквально скрізь (необізнана людина міг би подумати, що у мене культ особистості). так і дивилася на них з гіркотою. Можна було, звичайно, розвісити панянок з глянцевих обкладинок, але не хотілося створювати контраст для чоловіка. А ще головне – це мета. Моєю метою були джинси.

В результаті таких експериментів через три місяці я з радістю виявила, що пора б і прибирати барикади – за непотрібністю! Чого і вам бажаю

Це накопала в сітці, ще вагітна і так себе налаштовувала ;)) Після пологів десь місяці ч з 3 почала різко худнути. Тепер така ж як і до вагітності, а трохи поправляюся, згадую “розминку” і все знову в норму ;))

Рина Знаток (489) 5 років тому

з першою дитиною майже відразу повернула колишні форми і навіть трохи менше стала, а от з другої вже неможливо получається ((((

Руднєва-Калачинська Настя Знаток (395) 5 років тому

За вагітність набрала 22 кг. Багато!

Відразу після пологів скинула 9.

Годую грудьми, до 9 міс. фіз. навантаження дуже НЕ рекомендуються, тому:

1. під час прогулянок завжди ходила, а не сиділа на лавочках;

2. часто носле на ручках по дому.

3. Періодично носила в слінгу.

6. Зараз (через рік і 2 міс.) Мінус 2 кг від добеременное ваги.