не можу схуднути, що робити!

не можу схуднути, що робити! не можу схуднути, що робити!

Ковальков Олексій Володимирович Просвітлений (24643) 7 років тому

Шановний Олексій.

Ви задаєте досить серйозне питання і напевно розраховуєте отримати серйозний грамотну відповідь.

Якщо Ви дійсно хочете схуднути, я думаю, що Вас мало влаштують поради – «Поменше є і побільше рухатися» або «Не їсти після шостої години і займатися спортом». Ці поради, як правило, дають дилетанти. Не варто користуватися чутками і прикладом сусідки, а треба спробувати розібратися в проблемі.

На жаль, у нас як була країна рад, так і залишилася. Кожен вважає, що знає все! І як схуднути і як лікується. Навколо цієї галузі медицини обертається безліч всякого роду псевдоцілителів, часом навіть не мають початкової медичної освіти.

Як часто доводиться стикатися з тим, що проблему зайвої ваги пропонує вирішити тренер з фітнесу або масажист, який не має навіть віддаленого уявлення про складних біохімічних процесах, що проходять в організмі людини.

Книжкові розвали на 90% заповнені макулатурою (і вітчизняної, і перекладної). написаної порою людьми, навіть не мають відношення до медицини. Це породжує масу помилкових теорій, що часто суперечать один одному. Створюється неправильне уявлення більшості пацієнтів про природу надмірної ваги і, відповідно, про підходи до його лікування. Люди часто вважають, що схуднути їм заважає відсутність сили волі, звірячий апетит або зіпсована спадковість.

Насправді ж повні люди – це хворі люди і причина їх захворювання, швидше за все, не в нестримному пристрасті до їжі, а в складних метаболічних порушеннях, що ведуть до надмірного накопичення жиру в жировій тканині. З цими порушеннями можна і потрібно боротися.

Сучасні знання і методики комплексного підходу дозволяють легко вирішити цю проблему. Але на жаль всі ці знання залишаються привілеєм тільки невеликої групи вчених і медиків-фахівців працюють у цій галузі. Лікарів – дієтологів не так багато.

Якщо Ви дійсно хочете розібратися в причині появи надмірної ваги і знайти реальні шляхи вирішення цієї проблеми я можу Вам допомогти. На своєму сайті я допомагаю людям позбавиться від зайвих кілограмів, і роблю це абсолютно безкоштовно. Ви можете скористатися цим шансом і схуднути.

Я, практикуючий лікар – дієтолог. Я справжній лікар, а не «цілитель».

Закінчив другу медичний інститут у Москві і більше 10 років допомагаю людям, позбавиться від зайвої ваги.

Використовуючи власний досвід та новітні наукові відкриття, я розробив комплексну методику лікування ожиріння, завдяки якій сам всього за півроку легко схуд на 70! кілограмів.

Тепер вже сотні людей розлучилися з зайвими кілограмами за моєю методикою, а сама методика має авторські патенти у багатьох країнах світу.

Її перевага і відмінність від інших дієт – це комплексний підхід до вирішення проблеми надлишкової ваги, що включає в себе харчування за певними схемами, прийом вітамінномінеральних комплексів і необтяжливі аеробні фізичні навантаження.

І найголовніше – ніякого голоду виснажливих занять у спортзалі і «тайських таблеток»!

Але що б приступити до позбавлення від зайвої ваги, Ви повинні розуміти, що Ви робите і навіщо.

Детальніше про це можна прочитати – ТУТ.