Орсотен – Таблетки для схуднення

Орсотен – Таблетки для схуднення Орсотен

Сьогодні найбільш актуальною стає така нехитра, але дуже змістовна фраза, на кшталт: «Що б з’їсти, щоб схуднути?» Річ у тім, що в даний час навіть активне заняття спортом, ведення здорового способу життя та інші методи схуднення не приносять бажаного результату і змушують зневіритися ще більше. У даному випадку кращим рішенням буде звернутися до медикаментозним засобам, одним з яких сьогодні є Орсотен.

На російському ринку даний препарат є новинкою, проводиться він в Словенії (KRKA dd). Застосування Орсотена дає хороші результати для людей, що борються із зайвою вагою і ожирінням, при цьому обов’язково повинна дотримуватися низькокалорійна дієта.

Орсотен – це перший дженерик орлістата, специфічного інгібітора шлунково-кишкових ліпаз. Основна дія препарату полягає в тому, що він блокує засвоєння жирів, тим самим всмоктування організмом нерозщеплених жирів зменшується, отже, маса тіла помітно знижується.

Відзначимо, що застосування в період прийому Орсотена низкожировой дієти значно зменшує ймовірність того, що в шлунково-кишковому тракті виникнуть побічні дії. Необхідно також відзначити і те, що Орсотен володіє терапевтичною дією, яке виключає всмоктування його в систему кровообігу.

Орсотен володіє наступними перевагами:

– відсутні побічні дії на центральну нервову систему;

– знижує рівень холестерину;

– допомагає знизити рівень артеріального тиску;

– швидкість прогресування та розвитку цукрового діабету (2-го типу) знижується;

– знижується ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Застосування Орсотена в тандемі з препаратом Орлістат дозволяє отримати значні поліпшення в профілі факторів ризику, а також в самих захворюваннях, якими зазвичай супроводжується ожиріння. До таких факторів і захворювань відносяться гиперинсулинемия, гіперхолестеринемія, цукровий діабет 2-го типу, порушення толерантності до глюкози, артеріальна гіпертензія. Також можна домогтися ефекту і в зменшенні кількості вісцерального жиру.

Як застосовується Орсотен

Препарат Орсотен необхідно застосовувати з кожним повноцінним і грунтовним прийомом їжі, через 30 хвилин після прийому їжі або безпосередньо під час її. Якщо прийом їжі пропущений або їжа не містить необхідної кількості жирів, то і застосування препарату також бажано пропустити.

Зверніть увагу на те, що збільшення рекомендованої до застосування дози мед. Препарату Орсотен ефект не посилить.

Показання до застосування препарату Орсотен

Препарат Орсотен призначається пацієнтам, які пройшли тривале лікування і мають ожиріння, індекс маси тіла (ІМТ) при цьому повинен дорівнювати 30кг/м2. також препарат призначається пацієнтам, чий ІМТ дорівнює 28 кг/м2, і пацієнти з групи ризику ожиріння. При цьому необхідно застосовувати низькокалорійну дієту.

Відзначимо, що застосування препарату Орсотена дає значний ефект при тривалому контролі ваги тіла (підтримка ваги на одному рівні, зменшення маси, а також запобігання повторного набору ваги).

Протипоказання до застосування препарату Орсотен

Зверніть особливу увагу на протипоказання, до яких відносяться синдром хронічної мальабсорбції, застій жовчі, а також підвищена чутливість до даного препарату. Також забороняється прийом препарату вагітним, годуючим грудьми і дітям.

Побічні дії виражаються в дискомфорті, болях в животі, прискорених позивах на дефекацію, виділених з прямої кишки, рідкому стільці, алергічних реакціях.

При застосуванні препарату може спостерігатися всмоктування деяких вітамінів, таких як бета-каротин, A, D, Е, К. У такому випадку часто призначається паралельне застосування полівітамінів.