Орсотен і Орсотен слім для схуднення. Відгук лікаря про препарат Орсотен і Орсотен слім

Орсотен і Орсотен слім для схуднення. Відгук лікаря про препарат Орсотен і Орсотен слім Орсотен і Орсотен слім для схуднення. Відгук лікаря про препарат Орсотен і Орсотен слім

admin 1 червня 2012 · 244 comments

Препарат Орсотен слім виробляє російський філія відомої словенської фармацевтичної компанії КRКА – ТОВ «КРКА-РУС» . Відразу слід сказати, що Орсотен слім НЕ БАД. як пишуть на деяких форумах, а лікарський препарат. ТОВ «КRКА-РУС» пропонує два співзвучних засоби для схуднення: Орсотен і Орсотен слім. Розрізняються вони між собою тільки вмістом основної діючої речовини. Орсотен містить 120 мг орлістата. а Орсотен слім – всього 60 мг. Орлістат міститься і в такому відомому препараті як Ксенікал (теж 120 мг).

Лікарська речовина орлістат, в порівнянні з сибутраміном має набагато менше побічних ефектів. Механізм дії у Орсотена слім той же, що і у Ксенікалу: орлістат в його складі блокує ферменти шлунка і підшлункової залози (ліпази), що розщеплюють жири. В результаті жири частково не всмоктуються і виходять з організму в неперетравленому вигляді.

Але лікування Орсотеном слім ефективно буде тільки у випадку, якщо змінити свою дієту і спосіб життя (низькокалорійна дієта зі зниженим вмістом насичених жирів і щоденні фізичні вправи не менше 30 хвилин). Даний препарат покликаний допомогти у зниженні ваги, поки що худне змінює свої звички харчування і фізичної активності. Якщо приймати Орсотен слім, і продовжувати зловживати їжею, багатою жирами, то існує ризик отримати розлад травлення – сильну діарею і жирний стілець. Якщо зменшити кількість жирного, але продовжити вживати надлишок «швидких» вуглеводів (солодощі, випічку, білий очищений рис), то частина з них буде перетворюватися в жирові відкладення в підшкірній клітковині, від яких Орсотен слім вас не позбавить.

Дослідження Орсотен слім показали, що у людей з нормальною і надлишковою масою тіла, резорбтивний ефект (ступінь всмоктування орлістата в кров) дуже низький. Крім того, даний препарат в організмі не накопичується. Мінімальна всмоктування в кров орлістата – це дуже позитивна якість, адже це означає, що практично всі прийняте ліки залишається в просвіті шлунку і кишечника і там «працює», то є блокує ферменти. Такий механізм дії дає максимальний ефект і мінімальні побічні впливи на інші органи і системи. Це підтверджують і дані досліджень виведення ліків з організму: близько 97% прийнятого ліки виводиться через кишечник . частина, що залишилася – нирками. Тому при хворобах і порушенні функцій печінки і нирок зменшення дози Орсотен слім не потрібно.

Протипоказання не надто широкі:

– Синдром мальабсорбції (недостатнє всмоктування певних поживних речовин у кишечнику);

– Гіперчутливість не тільки до орлістат, але і до будь допоміжним складовим капсули Орсотен слім (желатин, діоксид титану і т. д.);

– Застій жовчі;

– Паралельне лікування циклоспорином;

– Вік до 18 років;

– Вагітність та годування груддю.

Два останні пункти внесені в протипоказання тому, що дослідження на цих групах людей не проводилися (вони заборонені), тому просто немає ніяких даних про можливий вплив орлістата на організм дітей та вагітних жінок. Оскільки не відомо, чи потрапляють ті 2-3% орлістата, які всмоктуються в кров, в грудне молоко, то годуючим матерям його теж приймати не рекомендується.

Якщо ви вирішили приймати Орсотен або Орсотен слім, то дотримуйте наступні рекомендації:

    Перед початком прийому зверніться до лікаря, щоб точно визначити розмір надлишку вашої маси тіла. Довірте підбір дози препарату фахівцеві . бо Орсотен слім містить всього 60 мг орлістата: в деяких випадках цього може бути недостатньо для лікування ожиріння.

Обов’язково дотримуйтеся отриманих від лікаря рекомендацій по дієті і звикайте до нових підходів до харчування і способу життя, інакше гроші на препарат будуть витрачені вами даремно. Лікування за допомогою Орсотен слім може знизити всмоктування жиророзчинних вітамінів Е, А, D і К з їжі, тому по-перше, потрібно вживати додаткових вітамінні добавки, а по-друге, важливо приймати полівітаміни перед сном . коли Орсотен слім вже припинив або знизив до мінімуму свою дію в травному тракті. Якщо ви страждаєте на цукровий діабет. то перед початком прийому Орсотен слім необхідно проконсультуватися з лікарем. Це потрібно тому, що при зниженні маси тіла у людей на цукровий діабет може поліпшуватися метаболізм . Тому тим, хто отримує гіпоглікемічні ліки, може знадобитися корекція дози цих препаратів. Те ж саме необхідно зробити і пацієнтам з підвищеним тиском або холестерином крові. тому що при схудненні ці показники теж змінюються в меншу сторону. Якщо ви приймаєте додатково які-небудь інші ліки (аміодарон, акарбоза, антикоагулянти, циклоспоріни і т. д.), то обов’язково потрібно повідомити про це лікаря до того як почати лікування Орсотеном слім. Можливо зниження ефекту гормональних контрацептивів . тому слід використовувати на час лікування додаткові методи контрацепції.

Побічні ефекти Орсотена слім ті ж, що і у Ксенікалу. У перші 3 місяці лікування вони можуть бути виражені сильніше, потім прояву побічних ефектів зменшуються.

Орсотен слім – засіб для лікування ожиріння (ІМТ більше 30) або надлишкової маси тіла (ІМТ 25-30). Воно абсолютно не потрібно тим, у кого надлишок маси тіла не перевищує 10-15 кг. Більшість людей прагне знайти спосіб вилікувати свої хвороби без ліків, але це переконання дає осічку на лікуванні надмірної ваги: ??бажаючі схуднути навпаки готові пити будь-які пігулки, щоб кілька зайвих кіло йшли швидше. Парадокс в тому, що якраз надмірна вага (до 10-15 зайвих кг) є чи не єдиним захворюванням, яке можна вилікувати без ліків.

P. s. Купити Орсотен Слім зі знижкою можна ТУТ.

Автор: Олександр Ачіновіч (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення обов’язкове!

Також:

  • xs відгуки про препарат