Огіркова дієта Ксенії Бородіної по днях

Огіркова дієта Ксенії Бородіної по днях Огіркова дієта Ксенії Бородіної

Треба визнати, що всім давно відомий і дуже багатьом вже порядком обридлий телепроект Дом-2 є джерелом дуже багатьох відомих модних дієт, які стало прийнято називати іменами учасників цього шоу.

Хітом 2010 року була дієта Інни Воловичева, яка так сильно схудла, проявивши неабияку силу волі, що викликала повагу навіть лютих супротивників телешоу. А наступив 2011 рік приніс нам нову сенсацію: Ксенія Бородіна позбулася від зайвих кілограмів і стала виглядати набагато витонченіше, ніж до вагітності і відразу після пологів.

Як схудла Ксенія Бородіна? Яка дієта була основою її харчування? Що послужило причиною такого схуднення? Питань шанувальники Ксенії Бородіної задають дуже багато.

А відповідь одна: невигадлива огіркова дієта Ксенії Бородіної (як її тепер всі називають) допомогла схуднути нашої улюблениці і стала наймоднішою дієтою цього сезону.

У чому ж родзинка цієї дієти, чому вона стала такою модною, невже вона дійсно так ефективна? Давайте спробуємо розібратися разом, чи дійсно огіркова дієта може бути такою ефективною чи схуднення Ксенії Бородіної на огіркової дієті – це міф.

Почнемо з того, що вивчимо хімічний склад огірків. Свіжі огірки на 95-97% складаються з води, решта 3% – це калій, вітаміни, каротин, макро-і мікроелементи.

Що ж, якщо виходити з того, що відомі дієтологи, які розробили чимало дієт для зірок світового масштабу, настійно радять під час застосування дієт випивати якомога більше води (до 2 л на день), то можна счтітать, що огірки для схуднення – самий відповідний овоч.

Огірки легко засвоюються нашим організмом, що міститься в них калій покращує роботу нирок і серця, сполуки йоду благотворно впливають на щитовидну залозу і судинну систему. До того ж, великий вміст клітковини допомагає роботі кишечника і виводить надлишки холестерину.

Так що цілком можна заявити, що крім дієтичних властивостей, огірки мають чимало цілющих властивостей, тому огіркова дієта має повне право на існування. Однак, потрібно визнати, що вміст вітамінів в огірках недостатньо висока, тому рекоменуется під час дотримання огіркової дієти приймати вітаміни в таблетках.

Отже, яке меню цієї новомодної дієти? Як харчувалася Ксюша Бородіна?

Затрак. Перед тим, як приступити до трапези, випийте склянку прохолодної води. Саме холодна вода змусить організм витратити енергію, щоб нагріти її і це призведе до спалювання деякої кількості калорій. За сніданком вам можна буде з’їсти кілька огірків і шматочок житнього хліба.

Обід. Обід може бути декілька різноманітним: приготуйте собі салат зі свіжих огірків із зеленню, приправлений невеликою кількістю зелені або ж замініть це блюдо овочевим супом, який можна варити з будь-яких овочів, за винятком картоплі. Два рази на тиждень до салату можна додати шматочок вареної курки.

Вечеря. За вечерею можна з’їсти такий же салат з огірків з зеленню або просто кілька огірків.

За весь день вам потрібно випити не менше 2 л прохолодної води і з’їсти 4-5 огірків.

Огіркова дієта Ксенії Бородіної розрахована на 2 тижні, кажуть, що за такий термін Бородіна схудла на 12 кг . Але мені здається, що ці відомості злегка перебільшені. За 2 тижні реально схуднути на 5-6 кг. Природно, після закінчення дієти не варто накидатися на їжу, а то втрачені кілограми знову до вас повернуться. І варто задуматися про те, щоб почати відвідувати фітнес-клуб або займатися фізичними вправами вдома.