Офіційний блог і дієта Ксенії Бородіної

Офіційний блог і дієта Ксенії Бородіної Я після дієти

Я зневіриться. Почала ненавидіти своє тіло. Я здавалася собі величезної і потворної. І тут абсолютно випадково в інтернеті натрапила на новинку: оригінальний зелений кави Green Ginger для схуднення. Вперше Green Ginger з’явився в Америці в середині 90х, кажуть, що кава у них застосовують навіть у лікарнях. А з недавного часу Green Ginger стали продавати і в Росії. Спочатку я особливого значення не надала, думала це чергова абсолютно не “працююча» дієта або що то мега шкідливе. Виявилося, не так. Посиділа, почитала відгуки – зацікавилася.

Перед покупкою детально ознайомилася з описом товару на офіційному сайті . Дізналася, що згідно з дослідженнями, проведеними Клінікою контролю ваги в Росії (участь взяли близько 600 чоловік), екстракт бобів Зеленого кави, що володіє потужним жиросжигающим дією, ідеально підходить абсолютно всім, незалежно від індивідуальних особливостей організму. Так само вичитала в Інтернеті, що входить до складу кави хлорагеновую кислота, вкрай позитивно впливає на здоров’я організму. Саме вона пригнічує відчуття голоду і дискомфорту в шлунку, нормалізує його мікрофлору.

У підсумку зважилася і купила оформивши замовлення в Інтернеті, отримала на пошті разом з докладною інструкцією і зважилася спробувати. Результати повалили мене в приємний шок: після тижня вживання згідно інструкції встала на ваги, а там мінус 4 кг. За місяць я схудла приблизно на 9-10 кг, причому їла практично все. Ну, природно не за трьох, але ні в чому себе особливо не обмежувала. Вживала зелена кава Green Ginger я згідно інструкції не частіше 1-2 разів на день близько трьох місяців і худла на очах. Чи помічали все навколо, та й сама бачила, як різко підтягнувся животик, зникли боки і «вушка» на стегнах. Емоції били через край – пару раз навіть плакала від щастя! Я нарешті домоглася свого! Я перемогла! Дорогі мої читачі! Я дуже сподіваюся, що мій приклад надихне вас на роботу над собою і боротьбу із зайвою вагою! Зараз я важу 48 кілограмів. Я – абсолютно щаслива людина. Відчуваю себе вишуканою і витонченою, чого і вам від усієї душі бажаю!!

З повагою, Ксенія Бородіна.