Обручі – можна купити за найдоступнішою ціною

Обручі – можна купити за найдоступнішою ціною Обруч Хула Хуп або Healh Hoop

Обруч – одне з найдавніших винаходів. Жодна сучасна компанія або винахідник не може стверджувати, що вони придумали і створили перший обруч. Ще древні греки використовували вправи з обручем як форму фізичного виховання.

Протягом всієї історії обруч масажний виготовляли з різних матеріалів: металу, бамбука, дерева, трави, і навіть виноградної лози. Але з плином часу всі вони, крім метала, були витіснені більш новими матеріалами. Всі сучасні компанії виробляють свої версії обручів з використанням різних конструкцій і матеріалів, наприклад, збірно-розбірні пластикові обручі з додаванням біта, кераміки, силікону.

Походження назви:

Близько 1300 г Hoop (рос. ‘обруч’) прийшов до Великобританії і став дуже популярним в будинках британців, як універсальна іграшка. На початку 1800-х років на Гавайських островах, британські моряки вперше побачили танці хула, виконувані гавайськими дівчатами. За схожості рухів танцю Хула і hooping вправ було вирішено назвати обруч Хула Хуп (Hula Hoop).

Цікаві факти:

    У Японії одного разу заборонили обруч, так як обертальні рухи стегнами здаються непристойними. 4 червня 2005 австралійка Карина Оутс встановила рекорд Гіннеса по Hula Hooping – зробивши три повних оберти 100 обручів. 101 обруч були прокручені Алесей Гулевич Білорусь 2006 105 обручів були прокручені Jin Linlin Китай 2007 На даний момент рекордом є 132 хула-хупа, встановив його житель США півДіззі Хіпс Блер 12 листопада 2009. 5,04 метра в діаметрі – це розмір найбільшого обруча, який зміг розкрутити Ашріта Фурман (США) Знайти схожі 9 вересня 2010 року.

5 речей, які слід враховувати перед покупкою Хула Хупа.

Обруч Хула Хуп буває різних розмірів, ваги і портативності, з масажними елементами або без них. Розуміння того, що ви хочете від вашого обруча допоможе вам вибрати підходящий саме вам.

Рівень вашої підготовки і наявні фізичні недоліки, які вимагають певного розміру і ваги обруча? Ви хочете в першу чергу мати струнку талію, або тренувати все тіло за допомогою танцювальних рухів? Можна розглянути варіант покупки двох обручів: купити обруч легше для всього тіла, і важчий для роботи над своєю талією. Де ви будете займатися? Обруч вимагає великого простору Ви хочете купити Хулахуп який подорожуватиме разом з вами? Тоді вибирайте розбірний обруч. Складено обручі бувають різних типів, але в основному мають 6-8 частин і легко можуть вміститися у вашому валізі. Який ваш бюджет? Хула-хуп купити у нас ви можете за ціною від 250 до 450 гривень (великий обруч). Малий же обруч обійдеться в 50 – 250 гр. в залежності від ваги, кількості масажних елементів і матеріалу.

Дорослі обручі більше і важче, ніж обручі для дітей. В основному вони розрізняються по вазі, на це впливає товщина і діаметр трубок. Малі обручі призначені для дітей, мають легку вагу і діаметр від 50 см. Середній обруч діаметром 90-95 см. і вагою не більше 1 кг. Великі Хула хупи роблять діаметром від 95 см. а їх вага може досягати 3 і більше кілограм. Професійні обручі для танців, як правило, менше в діаметрі і вагою близько 500 гр.

Складено обручі, зазвичай, купують люди часто подорожують і не бажають припиняти через це свої тренування, або з нестачею місця для зберігання Хула Хупа. Такі обручі, як правило, трохи важче за рахунок різних типів роз’ємів.

Бувають пустотілі обручі, які заповнюватися водою або піском для додаткової ваги. Ці важкі обручі можуть залишити синці і повинні використовуватися з обережністю, людьми мають великий досвід тренувань або за рекомендацією лікаря.