Обруч для схуднення: відгуки, вправи, як крутити, як вибрати

Обруч для схуднення: відгуки, вправи, як крутити, як вибрати Який обруч для схуднення хороший – огляд видів і що краще купити

10 квітня 2014 Автор: Марина Гришкова | Рубрика: Як схуднути

Скинути пару кілограм, зробити тіло більш естетичним і пружним можна просто граючими способами. Пропонуємо розглянути, який обруч для схуднення найкращий, чим відрізняються різні види снарядів (магнітний, залізний, звичайний і збірної), як правильно крутити, щоб отримати ефект, а також скільки він коштує.

Зміст:

Принцип роботи обруча при зниженні ваги

Суть роботи обруча хула хуп дуже проста: на ділянках тіла, які потребують схудненні, потрібно крутити обруч, не припиняючи, це допоможе розбити жир на невеликі молекули, які легко піддаються виведенню з організму. За такою ж системою працює і принцип нагрівання певних проблемних зон.

Багато хто не може схуднути не тому, що мало працюють над собою, а тому що роблять це неправильно. Наприклад, Ви качаєте прес місяцями, але ефекту немає, це тому що жир на животі вже перетворився на пласти і потребує особливого впливі. Звичайно, крім тренувань потрібно дотримуватися дієти, не їсти після 6 і виключити жирну їжу.

Переваги обруча:

Практично немає протипоказань, якщо не вважати розташованих близько до шкіри судин; Можна займатися без будь-якої фізичної підготовки; Це один з небагатьох спортивних снарядів, який відмінно зберігається вдома; Обручі для схуднення можна купити в будь-якому магазині спортивних снарядів, гіпермаркетах або замовити, відвідавши інтернет-магазин.

Відео: вправи з обручем для стрункості

Як вибрати обруч

Перед тим, як вибрати хороший обруч хула хуп потрібно проаналізувати свої потреби. Якщо Вам потрібно трохи підкоригувати фігуру або просто тримати себе у формі, то буде досить простого легкого обруча, скажімо, з пластмаси . можливо навіть без обважнювачів.

Якщо ж у Вас більш серйозні наміри, наприклад, прибрати сантиметрів 5-7 зайвої мас, то потрібно скористатися обручем з шипами або купити обважений варіант з магнітами (з рівним проміжком по всіх діаметру вставлені спеціальні металеві кульки), він називається хула хуп аку (Acu Hoop Pro). Ця методика успішно використовується на заході, тому що ефект настає швидше, ніж при експлуатації звичайного обруча.

Раніше фітнес-тренери радили застосовувати алюмінієвий масажний обруч . але такий варіант схуднення не найкращий, адже м’який метал швидко втрачає первозданну форму, вже після 5-6 інтенсивного заняття крутити коло дуже складно через нерівномірного розподілу маси.

Також у продажу є збірної варіант. Він розбирається на невеликі частини, його зручно зберігати і перевозити. Такий тренажер не відрізняється довговічністю, крім того часто розпадається на шматочки при інтенсивних тренуваннях.

Фото – Гнучкий обруч

Як крутити і вправи з обручем для схуднення

Схуднення за допомогою обруча буде можливо тільки при спеціальних методиках, якщо його просто так крутити, то покращиться тільки настрій, але не вагу. Розглянемо найпопулярніші вправи, відео та фото-інструкції для того, щоб використовувати обруч для здоров’я та схуднення:

Розставте ноги на ширині плечей, руки витягніть паралельно підлозі. Одягніть гімнастичний обруч або гумовий для схуднення на талію і починайте крутити. Немає різниці, в який бік рухатися, але прийнято обертатися за годинниковою стрілкою. З кожним разом набирайте інтенсивність, продовжувати протягом 5 хвилин. Якщо хочете прибрати жир з боків, то потрібно підібрати важкий спортивний обруч для фітнесу і схуднення. Ноги разом, в такому положенні ефективно тренуються м’язи косого преса, руки паралельно підлозі. Вращаем коло хвилин 5-7, після перерву, зробити 2 підходи. Щоб прибрати зайву вагу з стегон, потрібно крутити коло на сідничної зоні. Ноги на ширині плечей, позиція стійка, руки на пояс. Надягаємо коло і обертаємо за годинниковою стрілкою 10 хвилин, зробити 2-3 підхід залежно від вимог. Це набагато ефективніше, ніж звичайна скакалка або Джеміма. Наступна вправа підійде дівчатам з хорошою фізичною формою. Треба взяти стілець, щоб спертися на нього рукою. Одна нога на землі, другий перпендикулярно їй витягнута, рукою дотримуємося за спинку стільця або стіл, друга знаходиться на поясі. У такому випадку краще використовувати гнучкий обруч, тоді результати будуть не тільки для схуднення, а й підвищення тонусу м’язів. Надягаємо коло на вільну ногу і інтенсивно нею вращаем в зручну сторону, продовжувати 3 хвилини, після перерву. Правильно буде повторити 3 рази. Таким чином, Ви підтягнете внутрішню сторону стегна, сідниці і квадрицепс. У багатьох дівчат без навантажень обвисають руки, щоб повернути їм колишню форму потрібно крутити на верхніх кінцівках коло так само, як і на ногах. Стаємо у вихідну, ноги на ширині плечей, стопа всією масою на підлозі. На руку надягаємо обруч і інтенсивно починаємо обертати за годинниковою стрілкою. Продовжуємо протягом 5 хвилин, після перерву і другий підхід. Цей спосіб також відмінно підійде для регулярної розминки, спалювання калорій, щоб без особливих напружень бути стрункою. Фото – Вправи на обручі

Дуже важливе питання, як ефективніше крутити гнучкий і жорсткий обруч для того, щоб тіло схудло. Потрібно обертати в зручну для Вас сторону, в наших рекомендаціях зазначено крутити за годинниковою, але якщо Вам зручніше обертати його в протилежному напрямку, то використовуйте свою техніку.

Також дуже важливо не перестаратися, якщо Ви розтягніть м’язи, то тренування доведеться відкласти, до того ж буде не дуже зручно в повсякденному житті. Потрібно робити всі вправи в кілька підходів, при необхідності скорочуйте їх час або кількість поки не відчує в собі сили збільшити інтенсивність.

Побічні ефекти обруча

Перед тим, як купувати снаряд, обов’язково проконсультуйтеся зі своїм тренером фітнесу, який обруч краще для схуднення саме Вашого тіла, багато відгуки на спорт-форумах стверджують, що це принципово важливо.

Які є протипоказання у обруча для схуднення:

Така методика схуднення живота не підходить після пологів і тим більше, при вагітності; Засіб з насадками не можна використовувати при близько розташованих до шкірі судинах, залишаться синці; Деякі дівчата говорять, що збірній обруч абсолютно не виправдовує себе, чи допомагає він для схуднення складно сказати, але весь час розпадеться при тренуваннях – це факт. Фото – Магнітний обруч Огляд виробників і ціни

Щоб недорого купити хороший обруч для схуднення, потрібно відвідати будь-який магазин спортивної атрибутики в будь-якому місті Росії і України (СпортМастер, Slimmy, Intersport та інші), ціна безпосередньо залежить від марки снаряда.

Також:

  • Скільки коштує гімнастичне коло
  • коло для преса ціна
  • замовити обруч халафайдер
  • залізний круг який від нього ефект
  • залізний круг
  • залізні обручі для спорту-купити
  • заказати обруч для схуднення
  • де можна купити коло щоб крутити
  • дієти з обручем
  • якщо крутити коло чи можна похудати в животі