Обгортання харчовою плівкою для схуднення Ніг

Обгортання харчовою плівкою для схуднення Ніг. Обгортання харчовою плівкою для схуднення: користь і недоліки. Чи можна на тренуванні?

Зміст:

Харчову плівку можна сміливо вважати альтернативою штанів чи поясу для схуднення.

Її використовують для скидання ваги в двох випадках: під час тренувань і для обгортань. Під плівкою створюється парниковий ефект, з потових залоз виходить рідина. Зазвичай зайва рідина з токсичними речовинами.

Обгортання харчовою плівкою – Перед тренуванням

Перед тим як займатися фітнесом, намажте проблемні зони розігріваючим або антицелюлітною кремом, зверху оберніть плівкою. Потім надіньте лосини, штани або шорти. Можна просто обмотуватися плівкою без нанесення засобів.

Що дає харчова плівка для схуднення, який від її ефект?

Якщо займатися з плівкою, то за тренування можна втратити у вазі від 500 і до 1500 грам. Вправи в плівці не завжди зручні, але є альтернативою неопреновим шортів.

Природно, що це йде рідина, а не жир. Якщо після тренування випити 0,5 л води, то втрачену вагу можна заповнити.

У чому тоді користь від харчової плівки, якщо це вода?

Справа в тому, що у багатьох дівчат присутній набряклий зайву вагу, з яким разом йде і набряклий целюліт. Ніг, живота і боків характерна м’яка шкіра, складки легко відтягуються руками, в’ялість. Візуально помітно, що є зайва вага на ногах, особливо на внутрішній частині.

Ось в таких випадках харчова плівка необхідна, якщо немає протипоказань.

Також обов’язково до тренувань за півгодини і після через 2-3 години пити багато чистої води. Зайвої рідини може бути до 5-6 кілограм. Тому потрібно пити 1,5-2 літра чистої негазованої води щодня. Щоб організм не думав, що води не вистачає і не відкладав її на запас в ноги, боки і живіт.

Ще потрібно намагатися їсти поменше солі і цукру. Вони теж впливають на утворення зайвої ваги.

Харчову плівку можна обертатися при будь-якому вазі. Особливо тим, кому залишилося скинути зайвих 5-10 кг до придбання стрункого силуету. Щоб більше виділити рельєф, підтягнути шкіру, зменшити об’єм ніг, живота необхідно використовувати харчову плівку.

Втрата ваги навіть за рахунок рідини помітно позначиться на фігурі.

Ще класно перед бігом на стадіоні чи в парку обмотуватися. Добре потієш, за місяць при здоровому помірному харчуванні можна втратити до 10 кг.

Обгортання харчовою плівкою для схуднення – вдома

Можна в домашніх умовах проводити обгортання. Обов’язково обгортання роблять на чисту шкіру і попередньо скраб. Є різні обгортання, найбільш ефективні – медові, з кавовим скрабом, з перцем і з різними маслами. Детально про будь-якому способі можна почитати тут Обгортання.

Переваги харчової плівки

  Якщо займатися фітнесом три рази на тиждень, обертаючи проблемні зони плівкою і стежити за харчуванням, то за тиждень можна втрачати 2 кг. Низька вартість Можна обмотувати не тільки ноги і живіт, а й руки. Допомагає підсушити тіло, придбати рельєф Коли потієш, тоді худнеш. З плівкою потіти виходить відмінно. Прискорює темпи схуднення Допомагає розгладжувати шкіру, бореться з целюлітом

Недоліки плівки для схуднення:

  Протипоказана при хворому серці, високому тиску, серцево судинних захворюваннях, варикозному розширенні вен. Може сповзати під час виконання інтенсивних вправ. З постійним використанням втрачаєш менше вологи.

Найкраща альтернатива плівці це спеціальні штани, пояси з термоеффектом. Є навіть термошорти для схуднення. носиш і потієш, і відповідно худнеш. Але їх вартість набагато вище, ніж вартість мотка плівки. І якщо проблема в руках, то пояс неможливо намотаєш на руки.

Також:

 • обмотування харчовою плівкою
 • обгортання для схуднення
 • обгортання для схуднення ніг
 • обертання для похудання
 • чи допомагає схуднути харчова плівка
 • Чи можна скинути зайві кілограми обмотуючи харчовою плівкою
 • як обмотуватись плівкою для схуднення ніг
 • обгортання плівкою для похуданя
 • якщо потіти це добре для похудання
 • обгортання для підтягнення шкіри після втрати ваги