Нтв схуднення – Будь стрункою

Нтв схуднення – Будь стрункою Нтв схуднення. Я худну! СБ 13:20 Передачі телекомпанії нтв

Валентина Ігнатова | 19.04.2014 0

Підтяжка грудей допомагає вирішити таку поширену проблему, як опущення молочних залоз, яке відбувається внаслідок ряду причин.

Сприяють опущенню грудей різке схуднення, вагітність і лактація, гормональні та вікові зміни в організмі. Навіть земне тяжіння – і воно, виявляється, погано впливає на нашу груди. Що робити? Допоможе подяжка грудей або, як називають її медики мастопексия.

Показання до операції з підтяжки грудей

Мастопексія – це хірургічна операція, спрямована на поліпшення форми грудей. Підтяжка грудей здійснюється тільки так, а не за допомогою косметичних засобів. Безопераційна підтяжка грудей – не що інше, як спроба продати дорого небудь супер крем або реклама масажного або фітнес-центру.

Підтяжка грудей показана в першу чергу жінкам з невеликими обвислими грудьми. Відразу підкреслимо, що якщо ви в майбутньому плануєте мати дітей, не варто робити мастопексию, адже вагітність і годування зведуть нанівець всю роботу пластичних хірургів.

Показана операція і жінкам з великими грудьми. Але в цьому випадку однієї операції з підтяжки грудей, як правило, недостатньо. Щоб виправити форму молочних залоз великого обсягу, необхідна також операція по зменшенню грудей.

Увага: протипоказання

Абсолютними протипоказаннями до операції є такі захворювання:

    загальні захворювання організму (цукровий діабет, гіпертонія, хвороби крові, онкологічні захворювання); пухлини молочних залоз (як злоякісні, так і доброякісні новоутворення); надлишкова маса тіла; планування в майбутньому вагітності та пологів.

Тимчасові протипоказання:

    недавня лактація (завершення годування менше року тому); загострення хронічних захворювань; будь-які гострі захворювання організму (навіть нежить або орви); венеричні захворювання.

У цих випадках проводити підтяжку грудей можна тільки після того, як будуть усунуті вищеназвані проблеми.

Як роблять підтяжку грудей

Суть операції полягає у видаленні надлишку шкіри і підняття соска разом з ареолою. При цьому техніка операції залежатиме від того, наскільки сильне опущення грудей сталося у пацієнтки. Розрізняють кілька ступенів опущення.

При незначному опущенні можуть використовуватися два варіанти розрізу. У першому випадку надріз роблять у формі півмісяця над ареолою. Надлишок шкіри над ареолою видаляється, за рахунок цієї шкіри сосок піднімається вгору. Другий варіант – розріз навколо ареоли і видалення шкіри по колу. Тут можливо і часткове зменшення самої ареоли. Після накладають стягують шви, це призводить до підтяжки грудей. Цю техніку називають періареолярний мастопексії.

Якщо опущення грудей досить сильне, лікар робить розріз і навколо ареоли, і довгий вертикальний розріз під соском (вертикальна мастопексія). Цей розріз йде до складці під грудьми. Іноді вдаються і до розрізів під грудьми. У цьому випадку роблять розріз навколо ареоли, горизонтальний розріз під грудьми і вертикальний розріз, що йде від ареоли до складки під грудьми. Техніка називається Т-подібної мастопексії.

Незалежно від техніки проведення операції розмір ареоли може бути зменшений. Операція з підтяжки грудей багато в чому схожа на операцію зі зменшення грудей. Відмінність в тому, що при зменшенні грудей видаляється не тільки шкіра і жир, а й частину тканин молочної залози.

Таким чином, чим менш яскраво виражено опущення грудей, тим меншою кількістю надрізів можна обійтися. Іноді достатньо ендоскопічної підтяжки грудей. Це операція, яку проводять за допомогою ендоскопа, роблячи надріз в пахвовій області. Можлива також підтяжка грудей нитками Аптос – спеціальні нитки підчіплюють груди і фіксуються на ключиці.

Пам’ятайте, що результат від операції не вічний – через 5-10 років груди знову почне опускатися, але процес буде протікати значно повільніше.

Скільки коштує підтяжка грудей?

Змінити форму своїх грудей в кращу сторону бажають багато жінок, але дізнавшись про те, скільки коштує підтяжка грудей, відмовляються від цієї затії. Дійсно, підтяжка грудей, ціна якої починається від 40 тис. рублів – задоволення недешеве. Але бувають випадки, коли робота хірурга має не тільки естетичне, а й психологічне значення для пацієнтки. Якщо ви знаєте, що підтяжка грудей допоможе вам повернути нормальну самооцінку і відчувати себе комфортно в своєму тілі – вирішуйтеся. Операція з медичної точки зору нескладна, ефект від неї досить стійкий. Пластичний хірург – це не лікар, а скульптор тіла, який може подарувати красу і чарівність.

Ціна підтяжки грудей сильно залежить від місця, де вам будуть робити операцію. Чим далі від столиці, тим дешевше. Так, якщо ви поцікавитеся, скільки коштує підтяжка грудей в будь-якому великому місті Росії, ви помітите, що ціни починаються від 40 тис. рублів і можуть збільшуватися від клініки до клініки. У Москві ж на підтяжку грудей ціна стартує від 60 тис. рублів.

У гонитві за недорогий підтяжкою грудей не втратьте з уваги репутацію клініки і професіоналізм самого лікаря. Поцікавтеся, як проходить підтяжка грудей, відгуки пацієнток почитайте, дізнайтеся про показання і протипоказання до операції. Найкраще шукати лікаря за рекомендацією друзів і знайомих.

Підтяжка грудей: до і після операції

Підготовка до мастопексії починається з ретельного обстеження пацієнтки. Питання про можливість проведення операції вирішується тільки після консультації з хірургом-маммологом і пластичним хірургом. Доктора оцінюють стан молочних залоз, становлять загальну карту грудей.

Якщо питання про операцію вирішено позитивно, пацієнтка проходить повне обстеження, включаючи огляд онколога і анестезіолога. Операцію дозволяють виключно за умови повного здоров’я жінки. Протипоказанням є навіть легке нездужання.

За тиждень до операції необхідно відмовитися від прийому будь-яких лікарських препаратів, особливо тих, які містять аспірин, лецитин, вітамін Е.

Напередодні операції необхідно прийняти ванну. Вечеря рекомендується легкий.

Відразу після операції на шви будуть накладені марлеві пов’язки, а поверх – еластичний бандаж. Вам порекомендують також носити компресійний білизна. Перев’язки необхідні протягом перших двох днів. Якщо операція пройшла успішно, додому ви зможете повернутися вже на другий-третій день, а через тиждень можна буде вийти на роботу. Суворо забороняється піднімати будь тяжкості протягом півтора місяців після мастопексії. Щоб зменшити хворобливі відчуття пацієнтки після операції, лікарі зазвичай прописують знеболюючі препарати для прийому протягом 10-14 днів.

Проста підтяжка грудей (без збільшення і зменшення розмірів грудей) ніяк не впливає на ризик розвитку раку грудей. Тим не менш, не пізніше ніж через рік після операції необхідно мамографічне обстеження. Ефект від підтяжки грудей ви зможете оцінити через кілька місяців після операції.

Підтяжка грудей: можливі ускладнення

Багатьох жінок зупиняє ризик розвитку ускладнень, особливо можливість утворення післяопераційних рубців. Найчастіше пацієнтки задають пластичних хірургів питання про шрамах. На жаль, шрами дійсно залишаються. Але лікарі намагаються зробити їх непомітними. З часом рубці виглядають як тонкі лінії, які не видно, навіть якщо ви будете в одязі з дуже глибоким декольте.

Імовірність того, що замість нормального загоєння утворюється потворний рубець, звичайно, є. Схильність до утворення келоїдних рубців закладена генетично. Тому якщо у кого-небудь у вашій родині є некрасиві післяопераційні рубці, задумайтеся, чи дійсно вам необхідна підтяжка грудей.

Крім того, можуть виникнути й інші побічні явища. Вони можуть носити тимчасовий або постійний характер. До тимчасових ускладнень відносять набряки, які можуть стати причиною деформації форми грудей і як результат їх асиметрії, а також хворобливість грудей, яка при русі посилюється. Постійні ускладнення – це рубці. Крім того, може змінитися чутливість сосків і в ту, і в іншу сторону.

Що стосується кровотечі або інфекційного зараження, таких серйозних ускладнень практично ніколи не буває, за умови, що лікар знає, як роблять підтяжку грудей, і дотримує всі правила дезінфекції.

Також:

  • Строга дієта та правильний режим харчування при булемії