Низькокалорійні суворі дієти рецепт

Низькокалорійні суворі дієти рецепт Низькокалорійні суворі дієти

До ЖЕСТКІМтр ДІЕТАМтр для пониження ваги стосується йде досить обачно. Основна мета, той чи інший переслідують любителі цих твердих дієт.

До ЖЕСТКІМтр ДІЕТАМтр для пониження ваги стосується йде досить обачно.

Основна мета, той чи інший переслідують любителі цих твердих дієт, – швидка втрата ваги. Всі бажають стати стрункими і гарними, при цьому як можна швидше. Однак виконати це бажання і залишитися здоровим під безліч далеко не кожному.

Всі наведені дієти дозволяють досягти досить швидкого зниження ваги. Однак залишатися на схожій дієті в процес майже всіх років практично нереально. Людина повертається до звичайного харчування і живо відновлює початковий вагу. Пізніше він знову сідає на дієту і худне. Такі «митників» коливання ваги не сприяють збереженню здоров’я. У здорової людини вага зобов’язаний залишатися незмінним і, природно, нормальним.

Якщо ви бажаєте знизити близьку масу тіла, то краще спрямовуватися до такого вазі, той чи інший ви в змозі утримати і при той чи інший відмінно себе відчуваєте.

Наведемо деякі з низькокалорійних твердих дієт, ті що не належать до числа найбільш грізних і важких для реалізації в щоденному житті.

Бразильська жорстка дієта

перший два дні: три рази на днями по 1 яєчку круто, чашці кави, 1 яблуку.

3-ий днями: сніданок: – 2 яйця; обід – 50 грам яловичини, шпинат; вечеря: – 1 яєчко, шпинат.

4-ий днями: сніданок – 1 яєчко; обід – відварна риба, помідор; вечеря – 2 яйця, чашка кави.

5-ий днями: сніданок – 1 яєчко, чашка кави; обід – 2 яйця, помідор; вечеря – риба, смажена без жиру (на сітці), овочеві культури з оцтом.

6-ий днями: сніданок – 1 яєчко, чашка кави; обід – шматочок яловичини, огірок; вечеря – телятина, смажена без жиру, помідор, чашка кави.

Сьомий днями: сніданок – 1 яєчко, чашка кави; обід – половина курчати, смаженого без жиру, овочеві культури; вечеря – друга половина курчати, яблуко, чашка кави.

На наступному тижні необхідно повторити дієту ще раз.

Уявлення про даній дієті суперечливі, але вживається вона часто.

Токійська жорстка дієта

Дієта розрахована на 6 днів. У днями йде з’їдати курчати табака (до 1 кг) і випивати води до 1,5-2 літр. Утретє ваги складає до 5,5 кг за тиждень.

Дієта «Грішників»

»Грішники» – це люди з непереборним прагненням до заборонених продуктів. Якщо бажаючи б одне з цих страв дозволяти разів на день, то бажання порушувати правила зменшується. Правила наступні:

дозволяється один сніданок, один маленький прийом їжі (250-чотириста ккал) і один головної (чотириста-550 ккал) – у той пора, коли виникає найбільш інтенсивне відчуття голоду;

допускається один «гріх» раз на день вдобавок до триразового харчування;

додатково можна раз на день з’їдати один-однісінький хрусткий хлібець або сухарик, 14 грам масла, одне яблуко, грушу, грейпфрут, випивати 180 мл молока або 270 мл збитого молока;

можливі без обмеження чай, кава (можна з молоком з раціону), вода.

В їжу вживаються будь-які продукти, але лише з урахуванням їх калорійності, той чи інший просто розрахувати по таблиці енергетичної цінності харчових товарів.

Також:

  • суворі дієти