Низькокалорійні продукти (великий перелік) | Позбутися від целлюліта. ру

Низькокалорійні продукти (великий перелік) | Позбутися від целлюліта. ру Низькокалорійні продукти (великий перелік)

Є й худнути – чи це не мрія кожної з нас? І хоч суть більшості дієт, так само як і основоположний принцип здорового харчування, був категорично озвучений свого часу Майєю Плісецької (для тих, хто не в курсі – «Просто менше жерти!”), Іноді достатньо переглянути раціон, і процес схуднення піде набагато веселіше.

Позбутися зайвої ваги можна тільки в тому випадку, якщо кількість споживаних калорій буде менше витрачаються – тоді організму доведеться задіяти резерви, відкладені їм про запас, і ти неодмінно схуднеш. А досягти цього можна, або різко скоротивши кількість споживаної їжі, або замінивши те, що ти звикла їсти, на менш поживні продукти. Якщо другий шлях тобі здається більш привабливим, сайт Позбутися від целлюліта. ру проводить тебе по ньому. Для цього ми наведемо список низькокалорійних продуктів . Включивши їх в свій раціон, ти станеш набагато ближче до свого ідеальної ваги.

Критерії низькокалорійних продуктів

Найголовніший критерій низькокалорійних продуктів – знижений вміст жиру. Справа в тому, що при розщепленні жиру калорій виробляється в 2 рази більше, ніж при розщепленні білків і вуглеводів.

Інший найважливіший показник – вміст легкозасвоюваних вуглеводів. Бачиш, для того, щоб розщепити небудь речовина і отримати в результаті енергію, організму теж треба затратити енергію. А з калоріями, одержуваними з жиру, організму доводиться потрудитися. Тоді як, маючи справу з вуглеводами, він практично не напружується. І в результаті при однаковій кількості жирів і вуглеводів більше енергії можуть дати саме останні. Така ось нехитра арифметика.

Низькокалорійні продукти, крім іншого, відрізняються високим вмістом клітковини. Вона довго перетравлюється і, отже, організм тривалий час не покидає відчуття ситості.

Ну і нарешті, низькокалорійні продукти містять у собі багато води. Тому що у воді калорій немає. а чим більша частина продукту зайнята водою, тим менше залишається на жири, білки і вуглеводи.

Тепер перейдемо до конкретного списку.

Найкращі низькокалорійні продукти серед фруктів

    Грейпфрут – кращий друг худнуть. Він має вкрай важливою здатністю перебивати апетит. Якщо відчуваєш, що починаєш відчувати звіриний голод, з’їж кілька часточок грейпфрута або випий приготований з нього сік – бажання поїсти як рукою зніме. Грейпфрут належить до продуктів, котрі спалюють жири: всього? частина цього диво – фрукта здатна спалити до 800 ккал. Калорійність самого грейпфрута – близько 35 ккал на 100 г.
    Ананас. Його калорійність складає 48 ккал. Він також має здатність спалювати калорії. А ще він має масу корисних властивостей: знижує тиск, стимулює діяльність шлунково-кишкового тракту, очищає організм від шлаків.

Крім того, можна їсти з задоволенням і не побоюючись наслідків наступні низькокалорійні продукти з області фруктів: