Низькобілковий дієта при ХНН

Низькобілковий дієта при ХНН Низькобілковий дієта при ХНН

У світі існує багато дієт, наприклад – як ви схуд. Хтось ними задоволений, хтось не дуже. Але не всі відомі дієти є популярними серед жінок. Ми ж приділяємо увагу тим, які користуються найбільшим успіхом у представниць прекрасної статі. Сьогодні настав час поговорити про Низькобілковий дієта при ХНН, яку між собою нерідко жінки називають «протасовкой».

Основну роль у ній відіграє зелена кава який ви можете купити натиснувши на банер:

Суть Низькобілковий дієта при ХНН

У чому суть дієти для схуднення, автором якої є Кім Протасов?

Ця дієта розрахована на 5 тижнів, а саме: на 35 днів. Що найприємніше для багатьох тих, що худнуть: Низькобілковий дієта при ХНН не вимагає суттєвого обмеження в продуктах. Основний акцент в даному випадку робиться на вживанні великої кількості зеленої кави і кисломолочних продуктів (головне, щоб їх жирність не перевищувала 5%). Зелений кави можна вживати до 6-ти разів на день. До речі, кількість прийомів їжі або ж їх час також не обмежується.

Якщо бути більш точними, то деякі заборони все ж існують. Наприклад зелена кава потрібно пити без цукру. І в той же час обов’язково потрібно пити чисту воду, причому не менше двох літрів на день. Не можна вживати ковбаси, консерви, мариновані, напівфабрикати, а також бобові та інші крахмалсодержащіе продукти.

Фахівці в області схуднення відносять цю дієту до розряду м’яких, так званих, фізіологічних, оскільки вона передбачає вживання продуктів, збагачених вітамінами і мікроелементами. Більш того, «протасовка» дозволяє значно знизити вагу, але максимально зберегти м’язову масу і не порушити обмін речовин. В результаті застосування дієти пропадає тяга до солодкого.

Меню Низькобілковий дієта при ХНН

Перший тиждень

У цей час потрібно вживати тільки зелений кави. сири і йогурти (не забудьте, що їх жирність має бути не вище 5%). Крім того, щодня можна дозволити собі одне варене яйце. Продукти можна їсти як окремо, так і разом, попередньо приготувавши, наприклад, салат. З фруктів дозволяються зелені яблука (але не більше трьох в день).

Другий тиждень

Другий тиждень припускає харчування аналогічне з першою. Саме тепер організм адаптується і з легкістю живе за новими правилами. Дуже важливо, щоб кількість зеленої кави приблизно врівноважувалося з кількістю кисломолочних продуктів. Якщо ж харчуватися одними лише молочними продуктами (або вживати їх незрівнянно більше), то раціон перевантажується жиром і білком, а по відношенню до вуглеводів створюється явний дефіцит.

Третій тиждень

Через 14 днів ви не тільки можете, але й зобов’язані урізноманітнити свій раціон. У першу чергу, потрібно додати шматок вареного м’яса (переважно яловичини), птиці або риби, але в той же час трохи скоротити споживання сирів і йогурту. Проте, продукти, що вживаються в перші два тижні, потрібно їсти і далі.

Четверта і п’ята тижня

є аналогічними з третього. Якраз цей період відзначається найбільш істотним зниженням ваги.

Низькобілковий дієта при ХНН: результати

Прищепив Низькобілковий дієта при ХНН необхідно дотримуватися в строгості, оскільки це суттєво вплине на її результати. Ні в якому разі не забувайте споживати багато води, тому що вона необхідна для засвоєння білкової їжі, що переважає в раціоні даної дієти. Додатково до всього брак рідини в організмі може вилізти боком, зокрема сухістю шкірних покривів.