– Екстремальні способи схуднення

 – Екстремальні способи схуднення Екстремальні способи схуднення

Ви хочете схуднути, і хочете схуднути прямо тут і зараз. Заспокойтеся, є й такі способи, але вони вам можуть не сподобатися. Дуже швидка втрата ваги може привести до серйозних проблем зі здоров’ям, особливо якщо ви будете використовувати методи, наведені в цій статті .

Швидка втрата ваги може привести до обезводнення організму, втраті апетиту, перевтоми, а ваша шкіра може зморщитися як чорнослив.

Отже, ви попереджені. Якщо ви все-таки зважилися прочитати статтю і вирішили вибрати один з представлених нижче методів для схуднення, то запам’ятайте: ви все це робите на свій страх і ризик.

Препарати для схуднення

Препарати для схуднення – це диво сучасної медицини, засіб лікування від “хвороби сучасності”. Що може бути простіше: взяв кілька таблеток і просто спостерігаєш, як йдуть жирові відкладення.

Найцікавіше, що це не так далеко від істини. Таблетки, звичайно, можуть відмінно вам допомогти, але не без побічних ефектів. Більшість з них впливають на ваш апетит і його джерело – ваш мозок. Крім того, що вони впливають на ваш апетит, вони можуть викликати звикання і руйнівно діяти на ваш організм.

Природа у всіх своїх проявах також створила кілька засобів придушення апетиту. На жаль, вони не так ретельно досліджені, як синтетичні ліки, однак є свідчення того, що і природні засоби працюють.

Фентермін

Фентермін – один з давно відомих препаратів. Як засіб придушення апетиту він був затверджений американським “Управлінням з контролю за продуктами і ліками” (FDA) в 1959 році.

Цей виписується за рецептом амфетамін діє на нейротрансмиттери головного мозку, що і зменшує ваш апетит. Чи приймаєте амфетамін, їсте менше і як наслідок втрачаєте вагу. Цей препарат прописується тим пацієнтам, зайва вага яких викликає серйозні проблеми зі здоров’ям. З метою більшої ефективності його прописують поряд з точною дієтою та комплексом вправ.

Однак у препарату є побічні ефекти. Фентермін викликає посилення серцебиття і підвищує кров’яний тиск. Він може викликати безсоння і прискорене серцебиття. І ще, якщо ви будете приймати його досить довго, то можете до нього звикнути.

Цікаво, що фентермін був замішаний в недавній скандал з “Fen-Phen”. “Fen-Phen” – це фентермін, змішаний з іншими препаратами, що зменшують апетит: фенфлюрамин або Дексфенфлюрамін. Після того, як у деяких пацієнтів, які приймають “Fen-Phen”, з’явилися проблеми з серцем, обидві добавки були відразу ж прибрані з ринку. Однак фентермін і раніше виготовляється.

Орлістат

не правда було б класно, якби всі жири, які ми з’їдаємо, не затримувалися в нашому організмі? Ця ідея і закладена в препарат “Орлістат” (Orlistat). Це нове виписуються за приписом лікаря засіб для втрати ваги блокує попадання жирів в організм.

Менше жирів, значить менше калорій і, треба сподіватися, втрата ваги. Якщо приймати його три рази на день перед їжею, він блокує близько 30% жирів, які ви з’їдаєте (жири виводяться безпосередньо через шлунково-кишковий тракт).

“Орлістат” не дуже ефективний. При тривалому застосуванні препарат зменшує загальну масу тіла на 5%, і тільки у половини людей, які брали його. А коли пацієнти припиняли приймати препарат, вони знову набирали частина колишнього ваги.

І ще погані новини: “Орлістат” змусить вас побігати. Відомо, що препарат викликає діарею, гази, а іноді і енкопрез.

Бонтріл / Фендіметразін

“Бонтріл” – це ще один препарат з розряду амфетамінів для схуднення. Він викликає ще більш сильне звикання, ніж фентермін. Більше третини всіх препаратів перетворюються на Фенметразін – засіб стимулювання схуднення, яке було знято з ринку через те, що викликало звикання.

В результаті “Бонтріл” потрапив в “Список III” контролюються препаратів. Це означає, що його можна отримати тільки за приписом лікаря, а його використання відстежується. Як і фентермін, це ефективний засіб для придушення апетиту.

Ви скорочуєте прийом калорій, і, як наслідок, втрачаєте вагу.

Препарат викликає звикання, може призводити до прискореного серцебиття і збільшення кров’яного тиску. Тривале застосування викликає розлад нервової системи, тремтіння рук, відчуття тривоги, безсоння, втому і депресію.

Худія

“Худія” (Hoodia) – це натуральний засіб схуднення родом з Африки. Його поколіннями використовували для боротьби з нетравленням шлунка і навіть інфекціями. За деякими заявами воно також знижує апетит людини. У 1977 році “Південно-африканський рада з науково-промислових досліджень” (CSIR) виявив, що активний інгредієнт в “худіі” (який отримав назву P57) знижує апетит.

Дебати про те, чи діє “худія”, тривають досі. Його ефективність підтверджена декількома науковими дослідженнями. Один доктор в Пенсільванії перевірив дію “худіі” на семи своїх пацієнтах і виявив, що вони втратили близько 3% від маси свого тіла. Існують свідчення того, що при тривалому застосуванні екстракт “худіі” може викликати пошкодження печінки.

Ліпосакція

У вас немає часу на схуднення? Тоді просто висмокчіть його. Ліпосакція – найшвидший спосіб позбутися зайвої ваги. І найбільш травмує. Криваві подробиці: вас поголять для хірургічної операції, а потім застосують анестезію залежно від того, скільки зайвого жиру потрібно видалити.

Невеликий розріз, після чого вас підключають до вакуумній установці (катетеру), яка і відкачує жир з вашого тіла. Приготуйтеся до того, що протягом декількох тижнів вам доведеться ходити в одязі, що приховує залишкові складки тіла.

Якщо все пройде нормально, то через шість тижнів ви станете стрункою людиною. Однак на тілі можуть залишитися складки і рубці. Ліпосакція не так легко і швидко робиться, як ви думаєте. Однак ви дійсно втрачаєте вагу.

Запам’ятайте: ліпосакція використовується в основному для невеликих підтяжок. А якщо ви насправді великий людина із зайвою вагою, то ліпосакція – це не вихід. Коли з тіла висмоктують велику кількість жиру, то це сильно травмує тіло. Ну а результати ліпосакції не постійні. Якщо ви продовжите є також, як і раніше і не почнете займатися спортом, то все повернеться “на круги своя”.

Шлунковий анастомоз

Зробіть ваш шлунок менше, їжте менше і втрачайте вагу. Звучить заманливо, але шлунковий анастомоз – це один екстремальних способів схуднення, який призначений для тих, хто страждає ожирінням і для яких втрата ваги потрібна для того, щоб вижити, або для ведення здорового способу життя.

Як це відбувається? Доктора роблять ваш шлунок розміром, достатнім для того, щоб помістилася приблизно унція їжі. Це означає радикальне зменшення калорій і втрату ваги.

У хірургії є й інша сторона. Зменшений шлунок може протікати, що викликає інфікування. Маленькі шлуночки просто не можуть сприймати стільки ж їжі, скільки і повноцінні. Це може привести до недоїдання. Щоб уникнути цього, лікарі рекомендують приймати спеціальні енергетичні харчові добавки.

Незважаючи на весь ризик, шлунковий анастомоз надзвичайно ефективний засіб схуднення. За останні кілька років пацієнти зазвичай втрачають 50-60% зайвої ваги.

Екстремальна дієта

Якщо є бажання, то спосіб знайдеться завжди. Екстремальна дієта – один з найстаріших способів схуднення. Дієта на основі сирих овочів, їжа без карбонатів, харчування один раз на день, ніяких жирів і цукру – всі ці дієти працюють однаково.

Вони дозволяють знижувати кількість прийнятих калорій і призводять до зниження ваги. До них важко звикнути, але вони працюють.

Однак і в цьому випадку можуть виникнути ускладнення. Якщо ви не будете отримувати необхідну кількість калорій щодня, то будете сильно втомлюватися і постійно відчувати себе млявим і апатичним.

Якщо ви перестанете приймати деякі основні поживні речовини, то це може привести до порушення травлення. Це відноситися і до необхідним організму жирам. Жорсткі дієти не можна використовувати довго. Припиніть слідувати дієті і ваш вага повернеться.

Позбавтеся від цих кілограмів

Не існує ніяких швидких безболісних способів втрати ваги. В кожному випадку є свої побічні ефекти. Якщо хочете схуднути, то вам потрібно переосмислити свої правила харчування (навсегда!), і не забувати про заняття спортом.

Якщо ваш зайва вага є результатом чогось такого, що вам не під силу контролювати (наприклад, проблеми з щитовидною залозою або генетикою), то навіть наведені вище способи можуть вам не допомогти. Втрата ваги – це важко, і це вимагає від вас зусиль. Не чекайте, що все трапитися швидко і відразу.

* Стаття підготовлена??спеціально для Молодіжного порталу . поширення тільки за умови гіпер посилання на

А як ви скидаєте вагу якщо це треба зробити в мінімальні терміни?

Також:

  • худія відгуки
  • худія львів