Найсмачніші низькокалорійні блюда. Кращі рецепти (pdf) | Лібрусек

Найсмачніші низькокалорійні блюда. Кращі рецепти (pdf) | Лібрусек Останні коментарі Враження

відмінно чином піднімає настрій. Такий Вудхауз про тварин 🙂

офігенний маячня!

мухомори були хороші!

Начебто виклад суті роману путнє та ідеї правильні, але є одне але. Я захоплювався в школі історією, тобто знав її краще ніж інші і дід у мене не простий була людина за радянської влади, так ось ні як не можу зрозуміти звідки у простої дівчини якої власне цікава математика і шахи, судячи з роману, такі гуманітарні нахили. Гаразд треба вірити в молодь, але млинець як же нудно. alaverdy про Білоцерківець. Перше правило диверсанта (Бойова фантастика) 05-06-2014

Благодатна тема, чо. Скільки вже писано-переписано про диверсантів-спецназівців, що рятують світ!

Ні про що. ні, не так. НИ-О-НІЖ.

Черговий постапокаліптюшнік від охочого прославитися автора.

автор реалізовує всі свої комплекси – видать під час служби мало стріляв от і вирішив, як негідна школота, на сторінках графоманів популять.

воен клавіатурний.

про нелогічність я промовчу – бо жанр фантастика, де можливі будь-які повороти, зумовлені авторськими завихреннями, але все ж якась логіка повинна бути присутня.

а її немає.

“Працює в жанрі твердої наукової фантастики« ближнього прицілу », деякими критиками прічіляется до Турбореалізм.”

мені здалося що жанр таки “рідка ненаукова бредятина, з явними ознаками путенского метеоризму”.

і ця, з крітікаме зрозуміло, а лікарі що кажуть? про комплекси, рівень розвитку? =)

клас!

з гумором і зі змістом.

правда я не зовсім зрозумів посил про маленького вождя – якось мутно, з одного боку виходить добрий цар, якого всі дурять. а з іншого?

ніпанятна (с)

але в цілому – сподобалося.

Автор не зовсім розуміє причини по яких “колонії бунтують”, автор зовсім не розуміє сутності понять “Імператор”, “Імперія”. Автор абсолютно не в ладах з тим що в ті часи назвалося “Натуральна Філософія”, а зараз природознавство, звідси тупа система магії, перекоси, алогізми та інша муть.

Дуже сподобалося. ГГ – маг, косить під програміста. Поєднання технічного (польоти в космосі, орбітальна станція, кібербезпека) і фентезійного (вампіри, перевертні, демони, полтергейсти) незвично, але добре продумано, а тому не викликає відторгнення. Сюжет цікавий. Загалом, з цією книжкою можна вельми ненудно провести час)

В одній ДНР – понад 4 млн. населення, а ополченців – всього 2-3 тис. (Подібні цифри і в ЛНР). Якщо жителі Донбасу самі не дуже прагнуть захищати самі себе, то з чого раптом вони чекають, що Росія кинутися їх захищати?

а звідки міркування, що “чекають, що Росія кинутися їх захищати” саме 4 млн населення, а не “всього 2-3 тис. ополченців”?

UPD: ЕМНІП, мобілізаційні резерви – це 10% від населення. тобто потенційно від 4 млн осіб – 400 тис

якщо ж ополченців в 100 разів менше. хм. обалденная “загальнонародна підтримка” виходить, так. FoxGen про Федір Дмитрович Березін 04-06-2014

Федір Березін – справжній воїн. Росія з тобою, з усіма вами, брати. Усі враження