Найсильніша змова на схуднення – як читати, відгуки та наслідки | SlimSecret

Найсильніша змова на схуднення – як читати, відгуки та наслідки | SlimSecret Сильний змова на схуднення

Боротьба із зайвою вагою в сучасному світі набула вже таких масштабів, що люди починають використовувати самі незвичайні і, здавалося б, абсурдні методи. Одні вшивають торпеди, інші відвідують сеанси гіпнозу, треті намагаються знайти рішення проблеми в голкорефлексотерапії. Є й такі, хто вірить в існування чорної та білої магії і використовує всілякі змови і молитви, проводить спеціальні обряди. Варто відзначити, що слово дійсно несе в собі матеріальну силу. І ви зможете домогтися бажаного ефекту, використовуючи сильний бунт на схуднення.

Навіть у далеких від світу магії людей при слові «вуду» виникають тільки зловісні асоціації – воскові ляльки, голки, які в них встромляються, щоб навести порчу, хворобу або навіть смерть. Насправді, в цьому найдавнішому африканському культі чимало уваги приділяється і зцілення людини від різних недуг. А оскільки надмірна вага ніяк не можна назвати ознакою здоров’я, то змову вуду на схуднення – це те, що може реально допомогти. За умови правильного використання, звичайно.

Як схуднути за допомогою змови

Змова на те, щоб схуднути, вимагає проведення спеціального ритуалу. З пластичного підручного матеріалу (воску, пластиліну, тесту) змайструєте невелику людську фігурку. Вона повинна бути «повненький», щоб ототожнюватися з вами. Під час читання змови вам необхідно відщипувати поперемінно лівою і правою рукою невеликі шматочки від ляльки – від її талії, стегон і інших частин як би свого тіла, які ви вважаєте недостатньо стрункими. Моделюйте своє тіло таким, яким ви б хотіли його бачити після зниження ваги.

По закінченні ритуалу всі відірвані шматочки зберіть, складіть в клапоть тканини і киньте у вогонь. Перетворену ляльку тримаєте вдома в затишному місці. Дуже важливо, щоб цей магічний атрибут не знайшов ніхто з ваших домашніх. В іншому випадку наслідки можуть бути самими непередбачуваними. Також не слід ділитися з колегами, подружками та іншими оточуючими вас людьми тим, як саме вам вдалося скинути вагу. Текст сильного змови на схуднення звучить так:

Бока щипаю – жир вбиваю,

Сало спалюю – обжерливість виганяю.

Мала їжа – чреву на догоду

Відгуки про результати і наслідки змови на схуднення

Надія, 31 рік. Цей сильний змова на схуднення ще не пробувала. Кілька років тому користувалася настроями Ситіна. Вага скинула, а через рік знову набрала. Але тільки тому, що занадто «розслабилася» і перестала стежити за своїм раціоном. Цей варіант мені здається не менш ефективним – багато хорошого чула про магію вуду в цілому.

Оля, 25 років. Я не стала робити ляльку, а читала змову на тісто, з якого потім спекла пиріжки для себе і чоловіка. У нас обох проблема із зайвою вагою. Все, що наготувала ми з’їли до єдиної крихти. Але на наступний же ранок апетит різко знизився. Пройшов вже місяць. Мій результат – мінус 5 кг, а чоловік скинув 9 кг. Це дійсно дуже сильний бунт на схуднення!

Марина, 33 роки. Я поступила в корені неправильно – як тільки я схудла за допомогою цього потужного змови на 13 кг за 3 місяці, подруга випитала у мене секрет. Ну я і розповіла, що використовувала магію вуду. Вона не повірила, подумала, що я над нею знущаюся і сильно образилася. Потім, звичайно, помирилися. Але найстрашніше чекало мене попереду – у мене раптом стався якийсь гормональний збій в організмі, і я за короткий термін поправилась на 20 кг. Тепер посилено лікуюся традиційними засобами. Правда, знайома бабка-ведунья сказала, що це подружка мені позаздрила і наврочила, сама того не підозрюючи.

Можлива Вам будуть цікаво прочитати: