Найпростіші способи залишатися красивою: радить співачка Нюша

Найпростіші способи залишатися красивою: радить співачка Нюша Найпростіші способи залишатися красивою: радить співачка Нюша

: Для сцени ти вибираєш досить відверті костюми, що підкреслюють струнку фігуру. Відмінна форма – дар природи чи результат копіткої роботи?

Нюша: Намагаюся ретельно стежити за собою і займаюся з тренером в залі. Зрозуміло, дуже багато енергії витрачаю на сцені під час виступів. Будь концерт – як кілька годин інтенсивного фітнесу. Тонус і бадьорість – не стільки необхідність для мене, скільки задоволення. Адже це правда приємно. На жаль, на регулярні заняття часу не завжди вистачає. Хотіла б займатися йогою, але поки не виходить.

Нюша: Не люблю я їх. Але все-таки намагаюся правильно харчуватися: пити воду за півгодини до їжі, виключати з раціону борошняне і солодке і не об’їдатися перед сном. Багато корисних порад мені дала дієтолог Маргарита Корольова. Наприклад, пити багато рідини.

У моєму випадку, при моїх навантаженнях, рекомендується випивати в день не менше двох з половиною літрів води.

: Як доглядаєш за обличчям?

Нюша: Головне для мене – зволоження. Постійно користуюся жирним зволожуючим кремом. Віддаю перевагу засоби для чутливої??шкіри, щоб захиститися від можливих подразнень. Якогось улюбленого продукту немає. Виділяю хіба що чорний крем навколо очей від Givenchy. По-перше, мені подобається, що він чорний (по-моєму, прикольно і незвично). По-друге, у цього кошти дуже приємна текстура, та й ефект не змушує себе чекати.

: Ти завжди виглядаєш дуже свіжо, хоча зрозуміло, що з твоїм графіком це нелегко. У чому секрет?

Нюша: В силу віку мені нічого особливого робити з собою поки не доводиться. Як я вже говорила, головне – зволожуючий крем. правильне харчування і багато рідини.

Нюша: Мабуть, жирний крем. Без нього – нікуди!

: На сцені у тебе, як правило, яскравий макіяж, а в житті?

Нюша: Поза сценою волію фарбуватися якомога менше. Що б сталося з моєю шкірою, якщо б я щодня робила сценічний макіяж? Тим більше що для його створення використовуються тільки професійні стійкі кошти. У моїх виступах багато хореографії, тому мені необхідно, щоб, навіть якщо я зачеплю мікрофоном по губах, помада ні в якому разі не розмазалася.

Не розумію дівчат, які комплексують і не можуть вийти на вулицю ненафарбованими: для мене це звичайна справа.

: У тебе розкішні довге волосся. При цьому на сцені ти постійно в русі. Пасма не заважають танцювати? І як ти за ними доглядаєш?

Нюша: Так, волосся у мене густі, їм потрібен постійний догляд. Користуюся міський однієї відомої італійської марки. Зрідка використовую різні масла. але мені не подобається, що їх нелегко змивати. Зате на море кокосове масло для волосся – улюблене засіб. Після нього волосся відразу стає шовковистим.

: На Премії МУЗ-ТВ ти здивувала всіх незвичайним фарбуванням. Як зважилася на такий зухвалий колір?

Нюша: Насправді я просто відчула, що дуже хочу спробувати щось нове. Захотілося змін і. ось що з цього вийшло.

: Часто хочеться щось в собі кардинально змінити?

Нюша: Звичайно, такі ідеї періодично з’являються. Як і у всіх, у мене є недоліки, і я над ними працюю. Але вважаю, що іншим про них знати не обов’язково. Навіщо вказувати на свої слабкі сторони? Головне, що я про них знаю.

: Як ставишся до пластичної хірургії? Що думаєш про те, що все більше людей прагнуть себе перекроїти?

Нюша: Якщо такі заходи необхідні і робляться своєчасно, то я не засуджую. От тільки не розумію дівчаток, які починають, як їм здається, себе вдосконалити, закачуючи силікон і філери туди, куди зовсім не потрібно. Вони думають, що це зробить їх щасливішими, але це не так.

: Парфуми багато чого може сказати про свою власниці. Які аромати тобі подобаються?

Нюша: Зараз в моїй сумочці аромат Bal d’Afrique, Byredo.

: Найкращий рада з догляду за собою, який ти коли-небудь отримувала?

Нюша: Напевно, це дієта Маргарити Корольової та загальні рекомендації з харчування від неї ж. Поради Маргарити Корольової завжди допомагають мені підтримувати форму.

: Що по-твоєму робить дівчину привабливою?

Нюша: Думаю, це якийсь особливий стан душі. І зовнішність тут ні при чому, бо головне – родзинка, яка повинна бути в кожної з нас. Саме вона робить дівчину по-справжньому чарівною.

Також:

  • дієта співачки Нюші
  • співачка Нюша