Найпростіша дієта для ледачих на воді для схуднення, відгуки, меню

Найпростіша дієта для ледачих на воді для схуднення, відгуки, меню Дієта для ледачих на воді

Вже давно став класикою питання про те, як схуднути, об’їдаючись на ніч. Більшість людей, що страждають зайвою вагою, в якійсь мірі живуть за цим принципом, так як хочуть позбутися зайвих кілограмів, не докладаючи до цього жодних зусиль. Тому різноманітні дієти народжуються кожен день, одна з нових – найпростіша дієта для ледачих на воді .

Це легкий спосіб позбутися від зайвих кілограмів у тому випадку, коли відмовитися від улюблених продуктів не вистачає сили волі. Дієта для лінивих не передбачає заборон і цим хороша. Основна проблема всіх бажаючих схуднути полягає в тому, що радикально змінити свій спосіб життя і підстроїти його відповідно до вимог дієт дуже складно, тому при дотриманні жорстких правил часто бувають зриви. Саме тому скинуті кілограми часто дуже швидко повертаються.

Дієта на воді різко відрізняється від всіх інших методик схуднення завдяки своїй доступності. Більшою мірою вона схожа на спосіб життя.

Меню і прості правила дієти для ледачих

    Щоразу випивати за 15-20 хвилин до їжі дві склянки води! Їсти можна все, що хочеться! Під час їжі і після протягом двох годин після не пити!

По закінченню двох годин можна випити улюблене кава, зелений чай без цукру з шматочком лимона, але без їжі (печиво, тістечко, цукерки, плюшки), в іншому випадку ви знову починаєте є.

Перекус, навіть самий маленький вважається повноцінним прийомом їжі, тому перед ним необхідно випити мінімум склянку води, будь то одне яблуко або цукерка.

Загальний обсяг випивається рідини не повинен перевищувати 2-2,5 літрів, для чотирьох прийомів їжі цього обсягу цілком достатньо. Для тих, хто не звик пити так багато води, перші дні можуть бути важкими, тоді можна почати не з двох склянок води перед їжею, а з одного.

Результати дієти

За відгуками, на дієті для ледачих за два тижні можна схуднути на 8-10 кілограм! Природно це стосується лише випадків, коли людина до дієти їв дійсно дуже багато.

Принцип дії дієти для ледачих дуже простий: вода, уживана перед їжею приносить відчуття почасти наповненого шлунка. Апетит знижується через вже наявного почуття ситості, що призводить до вживання меншої кількості калорій під час їжі. При цьому сама вода має нульову калорійність.

Крім того, рідина сприяє поліпшенню обміну речовин. завдяки чому отримані з їжі жири не відкладаються, а використовуються організмом.

Важливо пам’ятати лише про одне: випивається перед їжею рідина повинна бути саме водою, чистою і не газованої. Солодка газована вода, соки і компоти виключаються, так як є джерелом зайвих калорій. Якщо до дієти ви пили багато солодких напоїв, зменшення добової калорійності раціону відбуватиметься, в тому числі за рахунок них.

Для тих, хто хоче підсилити дію дієти, в доповненні можна спробувати метод альтернативної заміни продуктів. У цьому випадку, крім прийому води перед їжею, необхідно замінювати шкідливі страви більш корисними. Свинину замінюємо пісної яловичиною, цукор фруктозою, молочний і білий шоколад чорним. Але в цьому випадку називати дієту найпростішою і ледачою не виходить, так як певні обмеження вона все-таки передбачає і далеко не всім вдається переконати себе в тому, що дієтична курка на пару настільки ж гарна, як і жирний соковитий стейк.

Незважаючи на те, що дієта, що рекомендує всього лише пити 2 склянки води перед їжею, на перший погляд здається досить безневинною, особливо порівняно з іншими більш жорсткими методиками, але і вона викликає суперечки.

Пити воду слід із задоволенням. Якщо ж організм не потребує такої кількості води, то користі від її насильного вживання бути не може.

Також не можна багато пити при наявності проблем з нирками. Тому перед застосуванням дієти треба проконсультуватися з лікарем.

Автор: Олена Кириченко – спеціально для http://www. /.

Цікава стаття? Поділіться з друзями: