Найефективніші тренажери для схуднення живота

Найефективніші тренажери для схуднення живота Найефективніші тренажери для схуднення живота

Зайвий жир відкладається на тілі жінки «нерівномірно»: у якійсь зоні його може бути в надлишку, а якась так і залишається в «юнацькому стані». Пояснюється така ситуація як спадковими особливостями організму жінки, так і розрахунками матінки-природи.

Справа в тому, що природою жінка створена, в першу чергу, для народження дитини. Живіт є своєрідним «будиночком» для малюка, і будиночок природа утеплила: щоб дитинка не замерз, а також був захищений від механічних пошкоджень. А при «утепленні» використовувала природа… жир! Так-так, саме жирові відкладення стануть для жінки джерелом енергії у разі голоду, природним захистом від холодів і пошкоджень плода.

Живіт є тією самою проблемною областю, на якій жирові відкладення і формуються. І якщо вони з’являються, жінка відразу задається питанням, яким чином ці відкладення ліквідувати.

До вирішення цього питання слід підходити продумано: різке схуднення внаслідок дієт і яких препаратів можуть не тільки зігнати зайві кілограми, але і посприяти обвисання і одрябленію шкіри на животі; в його нижній зоні можливі неестетичні розтяжки, з якими потім буде дуже важко боротися. Ефективним і корисним помічником у цьому випадку стануть спеціальні тренажери для схуднення живота: вони допоможуть боротися із зайвою вагою, підтягнутий шкіру і зміцнять м’язи живота.

Сьогодні є можливість вибрати серед кілька варіантів тренажерів для схуднення живота. Деякі з них до спорту як такого мають опосередковане відношення, наприклад, хулахуп, фітбол. Диск обертання, який також відноситься до тренажерів для схуднення живота, можна використовувати в домашніх умовах навіть при перегляді телевізора.

Також вдома є можливість вдатися до допомоги тренажера «для ледачих» – електронним поясам різних типів. А допомогти схуднути і одночасно зміцнити здоров’я і підвищити тонус м’язів допоможуть спеціальні спортивні тренажери, які ще називають кардіостимуляторами – орбітрек, бігова доріжка, велотренажер. степпер.

Хулахуп і фітбол – це пристосування, які кожен по-своєму впливають на схуднення живота.

Так, всередині хулахуп (обруч, який зусиллями корпусу потрібно обертати в області талії) знаходяться спеціальні кульки, які надають масажна дія на живіт в процесі обертання хулахуп. З його допомогою можна не тільки спалити зайві жири, а й змоделювати талію.

Хулахуп сьогодні можна придбати в різноманітних варіаціях: вони бувають різних розмірів, ваги (обтяжені мають сильнішу дію), з лічильником витрачених калорій. Фітбол – це спеціальний м’яч для фітнесу, призначений для виконання на ньому тренувань. При використанні фітболу навантаження на м’язи живота збільшуються в кілька разів – завдяки амортизационному ефекту, яким цей тренувальний м’яч володіє.

Ефективним помічником у боротьбі з жировими відкладеннями на животі може стати диск для обертання. Він дуже простий у застосуванні: просто стаєш на диск і обертаєшся з боку в бік. Такі дії зміцнюють м’язи живота і моделюють талію, а зайві кілограми поступово залишають проблемну зону. Для того, щоб заняття на диску дали потрібні результати, крутитися на ньому потрібно не менше 20 хвилин за раз.

А ось електронні пояса ще називають тренажерами «для ледачих»: їх використання не вимагає ніяких фізичних зусиль. Ці пристосування забезпечують схуднення живота внаслідок спеціальних імпульсів, які впливають на м’язи. Процедура виглядає приблизно так: власник пояса зміцнює його на животі, пояс самостійно посилає імпульси, і м’язи під їх впливом скорочуються. Як результат – зміцнення м’язів і спалювання жиру в області живота.

І все ж найбільш виправданими та ефективними для схуднення живота стануть спортивні тренажери. При наявності необхідної суми будь-якої з них можна встановити вдома, ні – завжди є можливість придбати абонемент на тренування в спортивному залі.

Тренування на спортивних тренажерах активізують роботу аеробного енергетичної системи, яка, в свою чергу, залежить від діяльності серцево-судинної системи. Ось чому такі тренажери і називають кардіостимуляторами. Але є одна умова: спортивні тренажери будуть ефективними тільки в тому випадку, якщо тренування на них будуть поєднуватися з правильним харчуванням. Співвідношення занять і збалансованого харчування – ось головна умова для досягнення необхідного результату в процесі схуднення живота.